Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מנוע הפעלת מצמד (קורולה רובוטית)

CRuzer669
שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב נתקע ל5 דקות עם נורת גיר דולקת וקפיצה לN ולאחר מכן נסע כרגיל כאילו כלום, זה לאחר 7 שנים ו70 אלף ק''מ של נסיעות בעיר, לקחתי את הרכב לדיאגנוסטיקה ונמצא שהמנוע הפעלת מצמד הראה תקלה.

תופעות ששמתי לב אליהם לפני שזה קרה:

1. רעשים מינורים כמו רכב דיזל בתאוצה עד 2300 סל''ד.

2. צריכת דלק עלתה.

3. חבטות בבוקר בעברות הילוכים (כשקר).

4. רעידות חזקות ברוורס.

האם גם כדאי להחליף קלאץ למרות שלא מחליק?

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי אם כבר פותחים את המכלול והחלפת קלאץ לא דורשת תוספת משמעותית לעבודה, הייתי מחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי אם כבר פותחים את המכלול והחלפת קלאץ לא דורשת תוספת משמעותית לעבודה, הייתי מחליף.

אז זהו שלא פותחים ולא נוגעים באזור הקלאץ בכלל בשביל מנוע הפעלה..

לפותח השרשור, תחליף רק את המנוע הפעלה עלות של כמה מאות + עבודה של 10 דקות במוסך ולימוד מחשב לגיר

אין קשר בין הרכיבים והם לא דופקים אחד את השני, אם הכל חוזר לעבוד כמו שצריך תשכח מהעניין של הקלאץ

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שלא פותחים ולא נוגעים באזור הקלאץ בכלל בשביל מנוע הפעלה..

לפותח השרשור, תחליף רק את המנוע הפעלה עלות של כמה מאות + עבודה של 10 דקות במוסך ולימוד מחשב לגיר

אין קשר בין הרכיבים והם לא דופקים אחד את השני, אם הכל חוזר לעבוד כמו שצריך תשכח מהעניין של הקלאץ

בהצלחה

תראה מחר אני מכניס את הרכב לעבודה, לא רוצה לקחת סיכונים בלהתקע האם אני טועה?

קיבלתי הצעה של: מנוע הפעלה+סט קלאץ +שמן גיר כולל עבודה 2400. כדאי לעשות הכל וזהו?

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה עולה רק המנןע? לי אישית המחיר נשמע יחסית הוגן לעבודה כזו שכוללת רכיבי גיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחליף הכל. רק מה שתקול, סביר להניח שזה יטפל בשאר התקלות

שמן גיר הוחלף עד כה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם להחליף את המצמד? בדרך כלל מחזיק 90 100 אלף ק''מ, אני נוסע כ9 אלף בשנה, לחסוך את העלות של הקלאץ כרגע?

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי, מבינים ממני אמרו כאן שאין קשר בין המכלולים כך שלא תחסוך דבר. תחכה שהקלאץ יזייף, אחרי התיקון הנ''ל אני בטוח שתראה שיפור בסימפטומים שציינת.

מעבר לכך תבצע גם החלפת שמן גיר, אם לא ידחע לך מתי בוצעה אז זה הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים הוחלף קלאץ +מנוע הפעלה + שמן גיר 75W90 API GL4 MANNOL :shock: האם זה בסדר??? אמרו לי שזה גיר ידני לכל דבר (תאכלס זה נכון) אבל התקן מפחיד אותי.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים הוחלף קלאץ +מנוע הפעלה + שמן גיר 75W90 API GL4 MANNOL :shock: האם זה בסדר??? אמרו לי שזה גיר ידני לכל דבר (תאכלס זה נכון) אבל התקן מפחיד אותי.

ונפתרו כל הבעיות ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...