Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוברו XV 2016 - החלפת אינ'קטורים דלק ומחשב

igi2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום! גיליתי ריח חזק של דלק בא ממנוע, במוסך אמרו שיש בעיה חמורה במערכתת הזרקתת דלק - אינ'קטורים של דלק נהרס ואפילו ראיתי בעניים שדלק משפריץ החוצה... החלתתי לא לקחת סיכונים ולטפל במקום, אך מחיר הפתיעה. מוסחניק אמר שיש צורך בלהחליף אינ'קטורים וה"מחשב" (בקר?) של אינ'קטורים + עבודהת. עלות כוללת 13000 ש"ח. זה הגיוני? סליחה על חובבנות בהסברים , מנסה רוצה להבין האם לא עקצו אותי

עריכה אחרונה על ידי igi2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו לא הדביקו על רכביהם מדבקות עם הכיתוב 5 שנות אחריות?

נשמע סכום הזוי ולא הגיוני בעליל.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שילמת כבר. אז מה זה משנה?

אם לא שילמת. גש לסובארו הם אמורים לתת 5 שנים אחריות

אם הרכב כבר לא באחריות.

אז מזרקים לא עולים 13 אלף שקל. מצטער

במחיר הזה.

אתה מרכיב לרכב מזרקים בין האיכותיים בשוק! סימנס! דנסו! או אפטר מארקט INJECTOR DYNAMICS

מרכיב מחשב ניהול חיצוני ומוסיף לנבלה עוד כמה סוסי פוני.

13 אלף שקל? באמת.. למה מה זה מרצדס?

זאת אחת הסיבות למה סיימתי את הקריירה שלי עם סובארו! זה פשוט רכב לאנשים שלא אוהבים את עצמם. בלי להעליב...

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאכלס....בתור בעלים של סובארו זה אחד מהרכבים "הפשוטים" הכי יקרים לאחזקה שיש בשוק.

כל חלק עולה הון, אין משהו זול, ושלא תבינו בחו"ל החלקים זולים פה פשוט גוזרים לנו תראבבבב...רבאק שלנו.

לעניין שלך אם עוד לא עשית תברח משם.

יש מוסכים שהם לא מורשה ומבינים לא פחות אם לא יותר בסובארו.

דלק שמשפריץ....למה להחליף את את כל המזרק יש גומיות שאולי התעייפו, אולי התושבת של החנוכיה זזה כתוצאה ממשהו כזה או אחר.

ומה הקשר מחשב??????

מה נסגר עם המוסכים בארץ מה זה השודדים האלו שצומחים בשוק.

אשקרה קולטים שבן אדם טיפה לא מבין פושטים לו את העור.[emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]

Sent from...somewhere

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי חוזר למוסך הזה עם הרבה מאוד שאלות האמת. ואם הוחלפו מזרקים הייתי דורש אותם חזרה, וגם את המחשב.

וגם פונה לאיגוד המוסכים עם ההזיה הזאת.

כמו שמשה אמר. אין שום צורך להחליף את המזרק. יש עליהם טבועת אטימה שעולים שקלים בודדים בכל חנות חלפים. ולמחשב אין שום קשר.

יש לך קבלה על כל זה? תאכל להעלות אותה בבקשה? מאוד מעניין אותי מה כתוב שם! מעניין ברמה שלא אצליח להירדם בלילה.

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...