מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

נושא: חידוש סובארו פורסטר פנימית וחיצונית

נהג חדש (> 40 הודעות)

חידוש סובארו פורסטר פנימית וחיצונית

הי, אחרי חודש של מעקב אחרי דגמים ובדיקה היצע בשוק, החלטתי להשאר עם הסובארו פורסטר שלי 2012 ולא לשדרג בשנתיים שלוש קדימה בשביל עוד תוספת של פלוס מינוס 40 אלף ש"ח.
    בעקבות זה שהרכב נשאר, חושב לקחת חלק מהתקציב הזה שהתפנה ולהשקיע בחידוש הרכב. צבע שחור. מבחינה חיצונית יש המון מכות ושריטות בהמון אזורים, ופנימית צריך חידוש הריפודים או החלפתם (שלושה ילדים קטנים..).

אשמח להמלצה על מכון / פחח לצביעה וחידוש הרכב באזור המרכז / השרון - חיצונית וכן פנימית, ההצעה שקיבלתי מהמוסך המורשה שלי נראית לי גבוהה מדי (10K כולל הכל).

תודה!

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של dprt

בעניין: חידוש סובארו פורסטר פנימית וחיצונית

תמונות מקיפות של פנים הרכב, באזורים הבעייתים , ובנוסף תמונות של הפגמים בצבע, מקרוב מרחוק ומכל זווית שרק תוכל לספק אינפורמציה, יעזרו כדי שנוכל להכווין אותך לפתרון הטוב ביותר.
    -I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch cause someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog

נהג חדש (> 40 הודעות)

ציטוט dprt כתב: הצג הודעה
    תמונות מקיפות של פנים הרכב, באזורים הבעייתים , ובנוסף תמונות של הפגמים בצבע, מקרוב מרחוק ומכל זווית שרק תוכל לספק אינפורמציה, יעזרו כדי שנוכל להכווין אותך לפתרון הטוב ביותר.
    תודה, הנה קצת תמונות חוץ ופנים של הרכב. קשה לראות את כל השקעים, השריטות והמכות אך ישנו כיוון בתמונות -
    https://imgur.com/a/lC3htS3

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של dprt

נתחיל מבפנים.
    לדעתי נקיון טוב עם הרבה APC , קיטורית ושואב אבק יבש רטוב ועשו פלאים ויורידו את רוב הכתמים אם לא את כולם.
    החור בכיסא האחורי זה מקום ללחצן של קיפול הכיאסות או משהו בסגנון, נסה למצוא בפירוקיות או באיביי.
    את משענת היד תצטרך לקחת לרפד/ לחיות עם זה, זה עור סינטטי, אין לי ממש מושג איך להתמודד עם החור שם.

חיצונית.
    לא הייתי מכניס את הרכב לפחחות מקיפה, גם בשל השנתון וגם כי המצב סביר יחסית.
    צד הנהג האחורי נראה הכי גרוע מהתמונות לפחות, אם שלמות זה מה שאתה מחפש, אז רק פחחות וצבע לאזורים הפגומים, אם אתה רוצה ל"טשטש" את הנקודות הלבנות תוכל לנסות טאץ' אפ , מכיוון שמדובר בהמון נקודות שונות וגם די גדולות זה לא ייראה מושלם, אבל זה ייראה הרבה יותר טוב מהמצב כרגע.

בכללי אחרי הטאץ אפ תעשה לרכב פוליש ואוטם טוב יחזיר את הצבע לחיים.
    מצרף לך לינק לשרשור על סובארו שעשיתי לפני מספר שנים, יצא מעולה בתנאים ביתיים : לינק

אם אין לך את היכולת או הזמן להתמודד עם זה לבד, יש מספר רב של דיטיילרים מאוד טובים בארץ, וחברי הפורום כאן יוכלו להמליץ לך על אחד אם תאמר מאיזה איזור אתה בארץ, ככה תוכל לפנות אליו ולקבל הצעת מחיר שלעדתי לא תהיה 10k .

בהצלחה
    -I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch cause someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog

6. חבר הפורום הבא הודה לdprt על ההודעה המועילה הזאת:

נהג חדש (> 40 הודעות)

ציטוט dprt כתב: הצג הודעה
    אם אין לך את היכולת או הזמן להתמודד עם זה לבד, יש מספר רב של דיטיילרים מאוד טובים בארץ, וחברי הפורום כאן יוכלו להמליץ לך על אחד אם תאמר מאיזה איזור אתה בארץ, ככה תוכל לפנות אליו ולקבל הצעת מחיר שלעדתי לא תהיה 10k .

בהצלחה
    תודה!, נראה מדהים מה שעשית לסובארו, לא בא לך על הרתפקאה כזו שוב?. אשמח לקבל המלצות על מישהו מהמרכז / אזור השרון שיכול להביא את הרכב לרמה כזו פנימית וחיצונית..

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של Fraysa

היום כבר יש כל כך הרבה עסקי דיטיילינג שקשה להמליץ על אחד ספציפי. לדעתי יותר נכון שקודם כל תגדיר כמה אתה מוכן להשקיע ומה אתה רוצה לקבל בסכום הזה ואז חברי הפורום ידעו להפנות אותך לגורם מתאים. שים לב שרוב הדיטיילרים עובדים לפי מחיר לשעה ולפי מצב הרכב, אבל יש גם כאלו שאם תגיד להם שיש לך 1,500 ש"ח תקציב (לדוגמה) יוכלו לדחוף לך מספיק עבודה בפנים שתספק אותך. ב-1,500 ש"ח אתה יכול להשיג בקלות שטיפה יסודית עם הורדת מזהמים, פוליש וננו.

Audi A3 Sportback 1.4TFSI 2013

נהג חדש (> 40 הודעות)

התקציב הוא בערך 5,000 ש"ח, הבעיה שלמצא מישהו עם המלצות ושאפשר לסמוך על העבודה שלו זה קשה, לכן ניסיתי מכאן.

וואו, אני חושב שזה קצת מוגזם עבור העבודה שאתה מחפש. תקציב של 2,500 ואף פחות במקסימום ישיג לך עבודה מצויינת אצל דיטיילר מוסמך. ממליץ לך להשקיע את הכסף העודף בדברים אחרים.

נהג חדש (> 40 הודעות)

ציטוט Fraysa כתב: הצג הודעה
    וואו, אני חושב שזה קצת מוגזם עבור העבודה שאתה מחפש. תקציב של 2,500 ואף פחות במקסימום ישיג לך עבודה מצויינת אצל דיטיילר מוסמך. ממליץ לך להשקיע את הכסף העודף בדברים אחרים.
    ראית את תמונות ומצב הרכב? יש המון פגיעות גדולות ושקעים..

12. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

ציטוט vourt כתב: הצג הודעה
    תודה, הנה קצת תמונות חוץ ופנים של הרכב. קשה לראות את כל השקעים, השריטות והמכות אך ישנו כיוון בתמונות -
    https://imgur.com/a/lC3htS3
    רוב הדי טיילר ים אינם פחחים ורובם לא ירצו לבצע לך עבודה עד שמצב הפח מושלם, לכן אני ממליץ קודם כל לגשת לפחח טוב שיתקן/יצבע מה שצריך ורק אחרי זה לטפל באיכות הצבע.

אם אתה מהמרכז, אני ממליץ על מוסך בר אור ברמלה. הם מטפלים ברכבי פרוייקטים ישנים ורכבי יוקרה ועדיין עם מחיר מעולה. בעל הבית שמו אדם, תגיד לו שאני הפניתי אותו אליך ותקבל יחס חם.

נושאים דומים

1. תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 02/08/17, 22:31
  2. מחפש מכון לשטיפת רכב פנימית וחיצונית (ידנית)+ניקוי פנסים באיזור השרון במחיר סביר תודה
    By loko152 in forum אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 23/03/15, 19:31
  3. תאורה פנימית וחיצונית דועכת ומסתדרת לבד
    By judge_shay10 in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 13/01/13, 14:04
  4. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 03/06/12, 11:15
  5. תגובות: 33
    הודעה אחרונה: 04/03/06, 19:19

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים