Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדרך המהירה ביותר להשיג מידות של כסא נהג - אבל עבור כל הרכבים הקיימים היום בשוק?

Ran-B
שימו לב! השרשור הזה בן 1782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

זקוק לעזרה מכל המומחים בחלקי חילוף ובחלקים לרכב בכלל.

אני צריך לדעת מה המידות של כסא הנהג בכל דגמי הרכב הקיימים היום בשוק, בישראל ובעולם.

מה הדרך הכי מהירה לעשות את זה לדעתכם?

כל עזרה מוערכת מאוד!

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלך לא הגיונית בכלל.

זה כמו לשאול איזו מידת מכנסיים כל הגברים בעולם לובשים - כל אחד לובש מידה אחרת.

ככה גם המושב ברכב שלך. כל רכב הוא בעל מימדים שונים והכסאות בהתאם לסוג הרכב ומימדיו.

אתה לא תצליח (אולי בקושי ואחרי ניסורים) להכניס כיסא נהג של ג'יפ בקיה פיקנטו - המימדים שונים לחלוטין.

אם אתה רוצה לדעת מה אפשר להכניס ברכב שלך? בקלות, תמדוד את המרחב ברכב עם מטר וככה תוכל לדעת. באם לא. שיהיה לך בהצלחה להכניס מיליון סוגי כסאות עם מידות שונים לטבלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המטרה בבקשה זו ? (רציתי כבר לשלוח אותך עם סרט מדידה...)

האם זקוק למידות של הכיסא עצמו או של התושבות שלו (להתאמות בין רכבים) ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלך לא הגיונית בכלל.

זה כמו לשאול איזו מידת מכנסיים כל הגברים בעולם לובשים - כל אחד לובש מידה אחרת.

ככה גם המושב ברכב שלך. כל רכב הוא בעל מימדים שונים והכסאות בהתאם לסוג הרכב ומימדיו.

אתה לא תצליח (אולי בקושי ואחרי ניסורים) להכניס כיסא נהג של ג'יפ בקיה פיקנטו - המימדים שונים לחלוטין.

אם אתה רוצה לדעת מה אפשר להכניס ברכב שלך? בקלות, תמדוד את המרחב ברכב עם מטר וככה תוכל לדעת. באם לא. שיהיה לך בהצלחה להכניס מיליון סוגי כסאות עם מידות שונים לטבלה.

היי תודה על התגובה אבל כנראה שלא הסברתי את עצמי נכון.

ברור לי שלכל רכב יש כסא אחר.

מה שאני צריך לדעת זה מה המידות של הכסאות: ---->> בכל הרכבים הקיימים בשוק היום.

כלומר:

- מה המידות כיסא של סובארו -> כל הדגמים

- מה המידות כיסא של מרצדס -> כל הדגמים

- מה המידות כיסא של פיאט -> כל הדגמים

וכך הלאה :)

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזדקק למעט חפירה. אבל בעיקרון למרבית היצרנים המוכרים של מושבי רכב יש קטלוג שמאפשר להתאים מושבים לכל יצרן ודגם.

בעבר רכשתי(עדיין אצלי כי אין לו ביקוש בגלל העדר כריות אוויר) כסא רקארו שהותקן בסוברו ליאונה :oops: ועבר משם להונדה סיביק כאשר הוחלף המתאם לרצפת הרכב, אליו הועברו המסילות (מסילות הרצפה) . אחר כך הועבר למיצובישי סופר לנסר (אותו סיפור של החלפת מתאם למסילות רצפה). שנמכרה והכסא נשאר אצלי , במצב מצוין.

תחפור קצת בלינק הזה - וחפש מפרטים.

https://www.recaro-automotive.com/en/product-areas/original-equipment/products/overview.html

תוכל לראות רשימה כאן למשל : https://www.recaro-automotive.com/fileadmin/CONTENT_NEW_WEBSITE/pdf/kataloge/d/recaro_konsolenpreisliste_d.pdf

וכאן https://www.recaro-automotive.com/fileadmin/CONTENT_NEW_WEBSITE/pdf/kataloge/en/recaro-brochure-car-seats.pdf

מידות יש בעמוד 38 והלאה.

ישנם יצרנים נוספים, אבל רובם מייצרים לאפטר מרקט פחות ל OEM . לא יודע לגבי יצרני מהמזרח. (שמין הסתם לא מוכרים לנו).

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המטרה בבקשה זו ? (רציתי כבר לשלוח אותך עם סרט מדידה...)

האם זקוק למידות של הכיסא עצמו או של התושבות שלו (להתאמות בין רכבים) ?

היי, וואו... ללכת למדוד כסאות של כל כך הרבה רכבים?

:smile:

המטרה: אני מפתח כרגע מוצר שמתלבש על כסא הרכב ואני צריך שהמוצר הזה

יתאים לכל כסאות הרכב הקיימים.

יש לך הצעה למצא מידות של הכסאות רכב בעולם בלי סרט מדידה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המוצר? אולי נוכל לעזור לך בהצעת פתרונות.

בתור אחד שמשתמש במוצר שמתלבש על המושב - רצועות גמשות עם קליפס מקבעות אותו למושב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים,

זקוק לעזרה מכל המומחים בחלקי חילוף ובחלקים לרכב בכלל.

אני צריך לדעת מה המידות של כסא הנהג בכל דגמי הרכב הקיימים היום בשוק, בישראל ובעולם.

מה הדרך הכי מהירה לעשות את זה לדעתכם?

כל עזרה מוערכת מאוד!

תודה!

המידע הזה לא קיים בשום מקום. לא רק בצורה מרוכזת, אלא בכלל. אף יצרן לא מפרסם את המידות של המושבים.

הדרך היחידה היא ללכת למדוד עם סרט, וכמובן ללכת למדוד שום בכל פעם שיוצא דגם חדש, או פשוט כמו שאמר elic25, לייצר את המוצר עם משהו גמיש שיוכל להימתח.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המוצר? אולי נוכל לעזור לך בהצעת פתרונות.

בתור אחד שמשתמש במוצר שמתלבש על המושב - רצועות גמשות עם קליפס מקבעות אותו למושב.

סליחה, אני מנוע מלפרסם יותר מדי פרטים על המוצר...

למוצר יש כבר רצועות מתכווננות והוא יכול להתאים לכל כסא בעולם.

אבל --> המוצר פשוט יראה קטן מדי על כסאות רחבים וגדול מדי על כסאות קטנים.

אני צריך שתהיה לי אפשרות לפרסם ללקוח את רמת ההתאמה של המוצר לרכב שלו.

נראה לי שהפתרון היחיד זה לדעת מה המידות כיסאות בכל הרכבים הקיימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, לכל המתעניינים, רשימת 100 יצרני ה OEM לכ מותגי הרכב המוכרים לכם :wink:

https://www.autonews.com/assets/PDF/CA116090622.PDF

ולפות"ש , לכ דגם של כל יצרן יש מתאם יחודי לו. מידות הכסאות עצמם הן די אחידות - ראה המפרט של רקארו.

בהצלחה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, וואו... ללכת למדוד כסאות של כל כך הרבה רכבים?

המטרה: אני מפתח כרגע מוצר שמתלבש על כסא הרכב ואני צריך שהמוצר הזה

יתאים לכל כסאות הרכב הקיימים.

יש לך הצעה למצא מידות של הכסאות רכב בעולם בלי סרט מדידה?

שכח מזה.

כל דגם יש לו את הכיסא שלו שעוצב עבורו. לפעמים אפילו בין רמות גימור יש הבדלים במושבים.

לך לכיוון של הלבשה מתכווננת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל --> המוצר פשוט יראה קטן מדי על כיסאות רחבים וגדול מדי על כיסאות קטנים.

תראה במסמך האחרון של רקארו - המושבים במרבית כלי הרכב רוחב כרית המושב (מצויין באות B) הוא בין 30 ל 32 ס"מ וברכבי יוקרה לפעמים יותר. רוחב הגב מעט גדול יותר. כריות הצד התומכות גם במושב וגם בגב מוסיפות עד 10 ס"מ בדרך כלל פחות. מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אני מנוע מלפרסם יותר מדי פרטים על המוצר...

למוצר יש כבר רצועות מתכווננות והוא יכול להתאים לכל כסא בעולם.

אבל --> המוצר פשוט יראה קטן מדי על כסאות רחבים וגדול מדי על כסאות קטנים.

סליחה על הבורות בעניין, אבל לא יהיה יותר יעיל לייצר מוצר עם מספר גדלים משתנה במקום ONE SIZE?

תאר לך מה היה קורה בעולם אם כל המכנסיים היו מיוצרות במידה "מידה חופשית" (Free size). זה ממש לא היה עולה על כולם והרבה היו נאלצים ללכת ללא מכנסיים.

כן, יש פה הוצאות נוספות אבל זה פותר את העניין שבו בכיסאות צרים המוצר יהיה גדול מדי, ובכסאות רחבים הוא יהיה קטן מדי.

לדעתי עדיף לך ללכת על מספר גדלים ולא על גודל אחד אחיד. לדעתי הלא מפולפלת בעניין, שימוש במספר מידות יכול לחסוך במשאבים ולהגדיל את מספר הלקוחות הפוטנציאלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...