Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי גטס אוט' 2008 עם טסט לשנה+ 8500ש"ח בלבד

השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 1761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני קורא ותיק בפורום אבל מעולם לא כתבתי (גם לא הייתי צריך. בזכות חברי הפורומים היקרים כל השאלות שחפשתי להן מענה מצאתי בחיפוש קל... ). חשבתי שאת תרומתי הצנועה לכך אביא לידי ביטוי בכך שאפרסם את הרכב קודם כל לחברי הפורום ולא בפלטפורמות אחרות.:-D

מדובר ביונדאי גטס 2008 אוטומטית דגם GLF

רכב שני במשפחה. הרכב בבעלות אשתי ובשימוש יומיומי שלה (בית-עבודה) כבר למעלה מ-7 שנים.

185 אלף ק"מ. שני ידיים קודמות.

יכול לומר מנסיוני שמדובר ברכב אמין בצורה בלתי רגילה. גם חסכני בדלק. מנסה להיזכר בתקלות שהתרחשו בכל שנות השימוש אבל ממש לא מצליח להיזכר (נדמה לי פעם לפני שנים הוחלף רדיאטור). בקיצור אף פעם לא עשה בעיות. לא היו תאונות. יש שפשופי חנייה פה ושם אבל לא משהו רציני (התמונות צולמו ספונטנית לשם הפרסום והרכב לא עבר ניקוי לפני).

לפני טסט (שאשתי מעבירה כל שנה) אני נוהג לקחת את הרכב למוסך לטיפול תקופתי (החלפת שמנים וכו') וכך גם עשיתי לפני חודש . 4 צמיגים הוחלפו לפני שנה (בטסט הקודם).

הרכב עבר ביום שישי האחרון טסט כך שיש טסט לתקופה של למעלה משנה (עד סוף יוני 2020).

מבחינת תוספות אין משהו מיוחד אבל יש מצלמת דרך קדמית (עובדת אוטומטית עם ההדלקה ולא תופסת חיבור למצת כי מחווטת באופן אחר ישיר) שהותקנה לפני כשנתיים בגלל מכת האופניים החשמליים (שהיום השתנתה לקורקינטים וכו') והחשש שאשתי תקפד חייו של איזה זב חוטם רכוב.:twisted:

מי שקונה לא צריך שום יישור קו. פשוט לשים דלק ולנסוע. אני באמת ובתמים מאמין שלרכב יש עוד כמה שנים טובות של עבודה לתת לבעלים החדש בשקט ואמינות . מוכרים רק בגלל התרחבות המשפחה (אם מישהו מוכר או מציע להחלפה בתוספת תשלום מצידי I20 או מזדה 2 נשמח לשמוע).

בגלל שיש טסט ליותר משנה ואשתי עדיין בחופשת לידה (כך שאין לה שימוש ברכב ולא זקוקים עדיין לרכב שני נוסף ) אז לא ממהר למכור ולכן גם לא גמיש בשלב זה. הרכב ברמת-גן .

טלפון: אפס חמש ארבע

5321885

דוד

20190531_170021.jpg

20190531_165932.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...