Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת סיטרואן C5 איירקרוס

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכל מקרה מה לדגמים שהבאת ולC5 איירקרוס? אתה יכול להצביע על חלק אחד שהרכבים האלה חולקים פרט לסמל אולי? כנראה שלא, כי סיכוי סביר שהם לא חולקים כלום!, אז כן ההשוואה שלי לדה שבו הייתה לחלוטין במקום.

תפעול בקרת שיוט...

maxresdefault.jpg

22-citroen-c5-aircross-2019-rt-cruise-controls.jpg?itok=cyTp93XD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רגע... בחדש יש גם כפתור לזיכרונות לשמירת מהירות.

בדגמים הישנים, אין.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע... בחדש יש גם כפתור לזיכרונות לשמירת מהירות.

בדגמים הישנים, אין.

לא יודע איך זה בסיטרואן אבל בפגו 308 זו פונקציה בלתי שמישה בעליל.

במקום שתהיה אפשרות לדלג בין הזכרונות על ידי לחיצות על כפתורי הידית, השימוש הוא בצורה הבאה: להחזיק את ההגה ביד ימין וללחוץ עם יד שמאל על כפתור ה mem בידית. להחליף ידיים כך ששמאל תאחז בהגה וימין תהיה חופשיה לטייל למסך המגע שבמרכז הקונסולה (תוך ליווי במבט) על מנת לבחור את המהירות בזמן הקצוב שיש לביצוע הפעולה.

בקיצור, הפונקציה בלתי שמישה בעליל. לא ברור לי למה אי אפשר לדפדף בין המהירויות השמורות באמצעות הכפתורים שעל הידית.

עמוד 142 (144 של ה pdf )

https://www.autoeurope.com/peugeot-fleet/documents/308.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות תהיה ל 5 שנים או 120 אלף ק"מ

.

האם האחריות היא 3 שנים + שנתיים לגיר/מנוע ?( הכוכביות)

כי הרגע זה הסתבר לי מהפיקאסו וזה די הפתיע.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהליך החלפת רכב

כיום יש לי הונדה סיוויק צורך 1:10.5 מבחינתי זה יותר מידיי ואני לא נהג פרוע

מחפש רכב יותר חסכוני ואמין

מישהו יודע כמה דלק אוכל ה c5. דיזל לעומת הטיוטה chr ?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה צריכת הדלק, הרכבים שונים מאוד, מאמין ששניהם חסכוניים מאוד, שטויוטה יותר, מכל בחינה אחרת הסיטרואן עדיפה, אפשר רק לנחש שפחת בטויוטה יהיה עדיף משמעותית

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מהמם באופן לא מפתיע לאור ההברקות הלא פוסקות של סיטרואן בשנים האחרונות.

רק לי היה מוזר שהאירוע הזה היה אירוע "השקה" וכולי, אבל את הרכב ראינו כבר לפני חודשיים בתערוכת פסח של לובינסקי בדיוק באותו מקום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אתמול ישבתי לראשונה באיירקרוס ביריד חבר.

רמת החומרים מעורבת, חלקי פלסטיקה נוקשים ופשוטים גם בחלקים עליונים שלא רואים בסגמנט הזה וגם לא בסגמנט המשפחתיות, מעורבת עם חלקי פלסטיקה טובים יותר.

ניתן להגיע לתנוחת נהיגה נכונה.

אבל יש חלק קטן בקונסולה המרכזית מעין אלמנט אליפטי עיצובי כמו שיש בחצאיות הצד גם, שנוגע בצד רגל ימין וקצת מציק לה.

מרווח הרגליים מאחורה גדול מאחורי הנהג ובסדר גמור מאחורי הנוסע הקדמי ולא כמו שראיתי בחלק מהכתבות שכתבו שהוא מצומצם (לצורך העניין מרווח הרגליים במושב האחורי מאחורי מושב הנוסע הקדמי טוב משמעותית מהמרווח המצומצם יחסית של הפיז'ו 3008 במיקום זה ומרווח הרגליים בכל המושב האחורי טוב יותר משמעותית מהסיטרואן c4 ספייסטורר הקצרה למרות בסיס הגלגלים הגדול יותר שלה והמבנה המיניוואני).

תנוחת הישיבה גבוהה ונוחה.

חלוקת המושבים ל- 3 מושבים כמובן נהדרת ל- 3 ילדים.

יש הפרעה מהמסילות של המושבים הקדמיים לכפות הרגליים של יושבי המושבים האחוריים.

תא המטען נראה רק בגודל דומה ל- 3008, כאשר המושב האחורי במצבו האחורי, ולא גדול יותר.

לבעלי משפחות עם 3 ילדים שלא רוצים רכב 7 מקומות הרכב הזה הוא ממש ברירת מחדל לדעתי.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הוא ולא אחיו 3008 הם ברירת מחדל אם הנוסעים במושבים האחוריים הם ילדים שיצאו מבוסטר זה מכבר.

קו החלונות האחוריים ביחס לגובה המושב האחורי גבוה מידיי. כשאני ישבתי בו קו החלונות האחוריים הגיע לי בערך לכתף (אני 173 ס"מ), זה אומר שילד צעיר לא יראה החוצה כלום.

אם כבר ברירת מחדל למשפחות עד 5 נפשות - ספייסטורר (פיקאסו לשעבר). שב באחד ואחר כך בשני ותבין את ההבדל הגדול.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה חריגה בכל הנוגע לקו החלונות מהנורמה הנוהגת היום, בספורטאז' למשל קו החלונות אף גבוה יותר ולא רק בו. החורג לטובה בענין הזה ( ולא רק ) הוא אכן הספייסטורר, אבל הוא די לבד בענין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...