Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים - עלות מול תועלת

train
שימו לב! השרשור הזה בן 6959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מה הסיכוי לעשות קצת סדר בנושא המבולבל של הצמיגים......?

כאשר מסתכלים בעיקר על נושא העלות הכספית, איזה צמיג סטנדרטי הכי כדאי להתקין ברכב? (מבחינת יחס בין המחיר שלו לאורך חייו). כי הבנו כבר שאליאנס לא נותן את התמורה לכסף....

נ.ב.

מחפש זרוע למגב קידמי ימני למגאן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה הכי? אין לי מושג.

מה שכן, פאלקן סאמסרה שהתקנתי בקליאו של בת הזוג שלי, במיצו. של אימי ולאחרונה במיצו. של אבא שלי עושים רושם של צמיג די טוב [לא מרעישים, מתגלגלים היטב, טובים לימים יבשים ומחזיקים יפה גם על כביש רטוב] וזול.

[כמה זול? שווה לברר, אבל כבר יותר מפעם אחת יצא לי לשמוע על מבצעים של 4 צמיגים ב-800 שקל]

מומלץ לטעמי.

ולגבי זרוע קדמי ימני למגאן - מול פיקוד העורף ברמלה ישנה פירוקיה ששוכנת בצמוד למוסך, גם לשם, יש לו כמה מגאנים מושבתות, ואני בטוח במאה אחוז שיש להם את הזרוע למגב שאתה מחפש.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.....

אבל אני לא בטוח שפאלקן זה צמיג שישרוד הרבה זמן בכבישי ארצנו ה"משובחים"...

דרך אגב, עד כמה נכונה ההנחה שיש הבדל בשחיקה של הצמיגים הקדמיים לעומת האחרונים?

ולגבי הזרוע של המגב התבלבלתי, זה השמאלי לא הימני.... (מה לעשות השעה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככלל ציר מניע שוחק צמיגים בקצב מהיר יותר.

אם אורך חיים חשוב לך זכור, צמיג בן 4 שנים זורקים לפח גם עם נסע רק 1000 ק"מ והוא נראה שלם לחלוטין. שרידות לאורך ק"מ רב יחסית תקבל בצמיגים הקשים בעלי מקדם שחיקה 300 וצפונה.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...