Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי! פוקוס 2012 סטיישן

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדכון:

כמו שצפיתם/איחלתם/אמרתם/הזכרתם - הגיר התחיל להשתגע - מוח גיר הלך (באחריות). הבאסה היא שהקלאץ' לא באחריות. 5500 ש"ח, מהם שולמו 1170 ע"י המוכר, נותר 4330 לתשלום.

אבל מה, האוטו נוסע פצצה, וכנראה יישאר איתנו לעוד כמה זמן.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שואל, תיקונים שהרכב עבר בחצי שנה , כמעט מתקרבים למחיר הקניה. אני הייתי מפסיק להלל את הרכב. ושלא תבין לא נכון , הייתה לי פוקוס אקובוסט ידנית במשך כמעט שנתיים. לא היו תקלות .

Sent from my LEX820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתנאי שהשם יפסיק לרצות שהוא יוציא עליה כל כך הרבה כסף. אישית בתיקון הבא בכזה סדר גודל הייתי או מתקן ומעיף את הרכב לאלף עזזלים או משבית אותו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלכוד הוא שאי אפשר למכור פוקוס, או כל רכב אחר, עם גיר תקול. בכל מקרה חייבים לתקן, הן לשימוש (דההה) והן לקראת מכירה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

כמו שצפיתם/איחלתם/אמרתם/הזכרתם - הגיר התחיל להשתגע - מוח גיר הלך (באחריות). הבאסה היא שהקלאץ' לא באחריות. 5500 ש"ח, מהם שולמו 1170 ע"י המוכר, נותר 4330 לתשלום.

אבל מה, האוטו נוסע פצצה, וכנראה יישאר איתנו לעוד כמה זמן.

המוכר שילם חלק מהתיקון?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לאוטו של האישה ואח שלה היה את המחלה הזו מאז בערך פעם בחצי שנה האוטו נכנס על בעיה כזו או אחרת למוסךמוח גיר כבר הוחלף בפעם הראשונה לפני 3 שנים.עכשיו יש לו נורת תקלת מנוע שגם המוסך בעצמו לא יודע למה היא דולקת קבועבינתיים הנורת מנוע באה והולכת אז נחכה עד הבעיה הבאה.

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כתבת שהחלפת יזום קלאצים.

בקצב הזה עדיף רב קו.

רציתי להחליף יזום, אבל המוח הכריע. הוחלף ללא הכנה מוקדמת שלי.

כרגע הדבר הכי טוב שהוא יכול לעשות זה להישאר איתו. אין הרבה לעשות מעבר.

זה מה שיהיה. היה איתנו עכשיו בטיול בצפון, מעל 1000 ק"מ בשבוע אחד, עבר ללא דופי.

המוכר שילם חלק מהתיקון?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

כן. חייב לציין את הורוביץ מכוניות שהיו הגונים דיים כדי לשלם חלק מהתיקון.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אוי ואבוי

לא הבנתי למב לא מפתחים רכיב חדש שלא נהרס אחרי חודשיים? בקנה מידה עולמי זה לא יותר זול מאשר להחליף שוב ושוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלום שלי שהמדינה תהיה בנויה מיותר אנשים כמוך ( גם נותני השירות וגם הצרכנים)

אתה נשמע לי בחור מדהים (ואני לא ציני!)

תומר (שהייתה לו פוקוס שכזו)

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...