Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי! פוקוס 2012 סטיישן

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שכחתי להוסיף בעינינו (אני ואשתי).

תקשיבו. אנחנו שמחים שקנינו. אשתי שמחה ואני שמח. לומר לכם שלא הפחדתם אותי? אשקר. אבל על דעתי לסמוך על מי שאמר והיה העולם, כי הרי הוא המנהל את העניינים כאן. אין לי ספק שקנינו אותה מסיבה מסויימת שבורא עולם סובב.

קנינו אותה 02 בעלים קודמים, 123K ק"מ, מקוריות ליסינג.

בס"ד

חזק וברוך, כל מילה בסלע.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין מה לפחד מכיוון שהכול ידוע. פחד לרוב נגרם מהלא-ידוע.

אין שום דבר לא-ידוע בפוקוס 2011-14. אנחנו פשוט _מודיעים_ לך _מה יקרה_ ופשוט תהיה מוכן לזה.

חשוב לציין שהתקלות בגיר לא יעלו לך אגורה שחוקה מלבד קצת זמן אבוד, עד לסוף התקופה.

אז אל תפחד. אין ממה לפחד.

מה כן צריך? לזכור ולשנן (גם זה ציווי תנכ״י אגב :-) )

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן רכבים 2012 חלקם כבר לא באחריות מצמדים אלא רק מחשב גיר

לרוב אין הנחות נוספות גם לא ביום במורשה, האחריות פגה וזהו, נגמר הרצון טוב והגיוני שכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההתעלקות, שואל בשביל חבר.

עד כמה שאני יודע נותרה בעיקר האחריות על המחשב רכב כי השנה עברו 5 שנים מעליית הפוקוס הרובוטית האחרונה לכביש. אז את המחשב יחליפו, האם יש סיכוי לקחת את הרכב למוסך מורשה פורד ויחליפו גם את המצמדים על חשבון היצרן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההתעלקות, שואל בשביל חבר.

עד כמה שאני יודע נותרה בעיקר האחריות על המחשב רכב כי השנה עברו 5 שנים מעליית הפוקוס הרובוטית האחרונה לכביש. אז את המחשב יחליפו, האם יש סיכוי לקחת את הרכב למוסך מורשה פורד ויחליפו גם את המצמדים על חשבון היצרן?

מצמדים האחריות עד 7 שנים מיום עליית הרכב לכביש ובתנאי שלא עבר את ה160,000 ק"מ

מחשב גיר האחריות עד 10 שנים מיום עליית הרכבה לכביש ובתנאי שלא עבר את ה240,000 ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם המיליון: כשהן נוסעות הן סבבה.

הן פשוט נתקעות אחת לשנה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 עמודים של נאחס. גם אם הרכב שלו ספציפית לא נועד לכשלון, אחרי כל הברכות פה אין לי ספק שהוא על הליפט as we speak...

קנה, מכיר את הסיכונים, נהנה מהרכב. מה עוד צריך? יאללה שיהיה לבריאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אצטרף למבאסים אלא להיפך, גם אני קניתי לאשתי לפני חצי שנה פוקוס סטיישן שחורה 2.0 טיטניום, יפייפיה ומפנקת עם 185,000 ק"מ. עד עכשיו עובדת מצוין, יחס עלות תועלת מצוין, רכב מאבוזק מפנד ונוח, בעיקר עם תינוק ועגלה.

תהנה מהרכב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם המיליון: כשהן נוסעות הן סבבה.

הן פשוט נתקעות אחת לשנה.

סבבה + אפילו. נהגתי על הפוקוסים , נהנתי מאוד ביחס למשפחטומתיות אחרות , הפנים, הנהיגה, ממש הכל. אם לא הגיר הבעייתי היה מדובר ברכב מעולה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי 18 חודש על פוקוס בנהיגה ש80% עירוני (אך כמעט ללא פקקים), פעם אחת עשיתי החלפה יזומה של מצמדים ושנה וצחי לא היה אפילו לא תקלה אחת! (למעט מצבר שהתפגר)

לא קונה את כל העניין סביב הרכרב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכותבים טובה. אנחנו נהנים מאוד מהרכב. יהי רצון שיישאר כך.

תודה גם למזהירים, למרות כל זאת הרכב עמד בתקציב שלנו ולכן קנינו.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

אהלן כולם, עדכון:

המוח של הגיר הלך, מוחלף היום במסגרת אחריות. כמו כן תבוצע החלפה יזומה של הקלאצ'ים, כי הם עברו כמעט 130,000 ואין טעם להיתקע איתם בהמשך אם כבר עושים את התיקון.

ה' יעזור. סביב 5-6K ש"ח. ב"ה.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם הרכב שלו ספציפית לא נועד לכשלון, אחרי כל הברכות פה אין לי ספק שהוא על הליפט as we speak...

לא קונה את כל העניין סביב הרכרב

אני לא אצטרף למבאסים

האמירות שכל הרכבים הללו רקובים נראית לי מופרזת.

תיכף יגידו שעשיתי למישהו עין רעה. עוד מישהו לא קונה את העניין סביב הרכב?

אם נסתכל על זה מנקודת מבט פרקטית להחריד, יש לפות״ש עוד 70,000 ק״מ או 3 שנים

עד לדרישת תשלום שתגזור את דינו את של הרכב. עדיין יכול להיות עסקה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...