Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות טובות לאנשים עם עיניים (ביי ביי אטראז': משרד הביטחון יוצא במכרז חדש)

snad
שימו לב! השרשור הזה בן 1741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביי ביי אטראז': משרד הביטחון יוצא במכרז לאלפי רכבים

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3763316,00.html

סוף סוף המפגע האסתטי הזה יתחיל להעלם מהכבישים, מקווה שיבחרו רכב שלפחות אפשר להסתכל עליו בלי להרגיש בחילה

Fiat Uno 1994 - Mazda 3 2005 - Volkswagen Jetta 2011 - Seat Leon 2013 - Subaru XV 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרכבים המכוערים הללו, הוכיחו את עצמם כסוסי עבודה לכל דבר.

חלקם הגדול אף עברו את ה-200000 ק"ם, בלי הרבה טראומות.

לא נראה לי שבקרוב הם יעלמו כל כך מהר מהכבישים.

הם יימכרו לסוחרים ולמגרשים, בפרוטות, ותמיד יימצא עבורם לקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדיף שיקבלו רכב אמין וזול נניח טיפו / 301.

בכל זאת זה בא על חשבון משלם המיסים.

לא לא לא אתה לא כתבת את זה. זה לא ברצינות.

:shock:

301 הייתי מציע אולי לאויבינו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אני אישית, לא הייתי נוגע ברכבים יוצאי צבא, רק בגלל רמת האחזקה שלהם.

רכבים שבורים(בחלקם הגדול) שניסו לחסוך ברמת האחזקה שלהם.

בהצלחה לרוכשים העתידיים...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבא כבר לא רוכש מכוניות פרטיות לקצינים ולנגדים, אלא זה מכרז ליסינג, אם תראו הרבה אטראז'ים למכירה תדעו שכנראה הגיעו מצה"ל. הגיעו מסיקסט ואלדן.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעצוב לי בכל הסיפור הזה זה שרוב המוחלט של אנשי הקבע שזכאים לרכב לא באמת צרכים אותו לתפקיד, ואולי צריכים אותו כדי לסוע לתחנת רכבת כדי להגיע לקריה. מדובר בהטבה כלכלית משמעותית ששווה בסביבות ה3K לחודש באזרחות ובפועל עולה להם כמה מאות שקלים בודדים. טיפה ורסטיליות בארגון ושימוש ברכבי יחידה יכלו לחסוך לא מעט רכבים כאלו. חבל שלא השכילו לרכוש מכוניות זולות, אבל היי! למי אכפת שהכסף מסתובב חופשי בארגון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון ולא נכון.

אני לא בטוח לגבי תשלום המס המופחת אותו משלם אותו קצין, אבל אני יודע שמהרגע שהרכב מגיע לבסיס במקרה של רכב יומיות הוא הופך לרכב יחידה(לא כמעט, לא אולי אלא כחוק ומעשית הקצין מחוייב למסור את הרכב לצרכי היחידה עד סוף יום העבודה) - יצא לי ליסוע בכאלה בזמן משימות שונות באוטו מלא ליד הבוסטר של הילדים בזמן שאחד מנהגי היחידה/נגד עם רישיון צבאי נהג על הרכב של הרס"ן.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעצוב לי בכל הסיפור הזה זה שרוב המוחלט של אנשי הקבע שזכאים לרכב לא באמת צרכים אותו לתפקיד, ואולי צריכים אותו כדי לסוע לתחנת רכבת כדי להגיע לקריה. מדובר בהטבה כלכלית משמעותית ששווה בסביבות ה3K לחודש באזרחות ובפועל עולה להם כמה מאות שקלים בודדים. טיפה ורסטיליות בארגון ושימוש ברכבי יחידה יכלו לחסוך לא מעט רכבים כאלו. חבל שלא השכילו לרכוש מכוניות זולות, אבל היי! למי אכפת שהכסף מסתובב חופשי בארגון.

הייתי מסכים אם במקום "רוב המוחלט" היית כותב "מיעוט זניח". ממה שכתבת רואים שאין לך שום מושג מה זה שירות קבע.

יש סיבה שהצבא נמצא במצוקת כח אדם, והאטראז' המסכנה הזאת ממש לא משכנעת אף אחד לחתום קבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שהן הגיעו בזמן השירות שלי לפני 5 שנים, לא הבנתי מה הרכב המרעיש הזה...

מעבר למפגע אסתטי מדובר במפגע בטיחותי.

הרכבים האלו עומדים מונעים שעות רבות כל יום, הייתי מתחרפן מזה בזמן השירות, כל רכב שנהגים השאירו מונע וישבו לשתות קפה הייתי פותח דלת ומכבה, פשוט זלזול בכל כך הרבה גורמים.

לדעתי טויוטות למיניהם יתנו תמורה טובה מאחר ואפשר להגיע למחיר רכישה זול והן בשוטף יהיו מאוד חסכוניות לשימוש הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...