Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות טובות לאנשים עם עיניים (ביי ביי אטראז': משרד הביטחון יוצא במכרז חדש)

snad
שימו לב! השרשור הזה בן 1763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דסטר דיזל לכל דורש :-P

גם יתאים לשטח וגם מספיק ספרטני לשרות .

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

301 (שקיבלנו כחלופית) זה הרכב היחיד שגרם לי להתגעגע לאטרז'. (של אישתי)

העין של הציבור על אנשי הקבע לא במקום, משכורות נמוכות ,עבודה קשה וליסינג בתנאי עבדות.

מה זה תנאי עבדות ?

מישהי נכנסה באטרז' של אשתי והרכב היה צריך להכנס לתיקון .

מה השלבים ? (ליסינג באלדן)

שלב 1. להגיע עם הרכב למוסך פחחות ששולחים אותך אליו , בדרך כלל מוסכים מעפנים באמצע שום מקום.

שלב 2. להתנייד עצמאית משום מקום אל הבסיס כי רכב חלופי מקבלים רק אם תוך יום עבודה לא מצליחים לתקן את האוטו. (ומשלמים על זה תוספת של מאות שקלים בשנה כדי שיהיה רכב חלופי, תוספת שאין לה תמורה אמיתית)

שלב 3. להתנייד עצמאית מהבסיס אל אלדן בגלילות ולהגיע לפני 16:00 כדי לאסוף רכב חלופי, בדרך כלל זו גרוטאה במצב מביש.

שלב 4. הרכב מוכן ? הללויה. קודם כל נוסעים להחזיר את הרכב החלופי לאלדן בגלילות .

שלב 5. הגעה עצמאית מאלדן בגלילות למוסך שתיקן את הרכב וממוקם עדיין בשום מקום.

כמובן שכל המקטעים של ההגעה העצמאית אני מסיע את אישתי וזה מבזבז לי זמן דלק ועצבים בפקקים.

איך עובד כזה דבר בהייטק?

הרכב נפגע, אלדן מגיעים מורידים לך רכב חלופי מהגרר, לוקחים את שלך ושלום על ישראל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
מה שעצוב לי בכל הסיפור הזה זה שרוב המוחלט של אנשי הקבע שזכאים לרכב לא באמת צרכים אותו לתפקיד, ואולי צריכים אותו כדי לסוע לתחנת רכבת כדי להגיע לקריה. מדובר בהטבה כלכלית משמעותית ששווה בסביבות ה3K לחודש באזרחות ובפועל עולה להם כמה מאות שקלים בודדים. טיפה ורסטיליות בארגון ושימוש ברכבי יחידה יכלו לחסוך לא מעט רכבים כאלו. חבל שלא השכילו לרכוש מכוניות זולות, אבל היי! למי אכפת שהכסף מסתובב חופשי בארגון.

ההבדל בנטו הוא 2000 שח לחודש כי מוותרים על החזר הוצאות נסיעה, מענק כלשהו נוסף של אי שימוש ברכב וכן משלמים את המס על שווי הרכב. אני אומר בתור אחד שעשה את השיקול הזה באופן מאוד מחושב כדי לראות האם משתלם לי.

אגב אני ויתרתי בגלל שאני גר קרוב לבסיס.

בקיצור אל תפיץ שקרים ושנאה סתם מבורות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור עובד "הייטק" (לא באמת הייטק להגדרתי, אבל מחשבים)לפני כשנה בדקתי את העלות ללקיחת רכב ליסינג מהעבודה ויצא לי למעלה מ-4000 שקל מהנטו.

לא שעיני צרה באנשי הקבע, אבל אני מוסיף עוד קצת פרופורציות

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה שלי עובדת היי טק ולה זה קצת פחות מ3000, אז משתתף בצערך :( אולי לקחת רכב קצת יותר שווה מפוקוס?

אבל בכל מקרה לא מדובר בכמה מאות בודדות של שקלים, אלא בהוצאה רצינית אז זה לא שכל אחד לוקח את זה בשביל הכיף.

חוץ מזה שיש לך הגבלות אחרות, כמו שכל היחידה טוחנת לך את הרכב, ולאישתך מותר לנהוג עליו בלעדיך רק בסופ"ש. כלומר זה לא מופרך שזה קצת יותר זול כי בכל זאת זה עדיין מוגדר כרכב "צבאי".

אבל מכאן עד כמה מאות בודדות המרחק גדול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. 4000 מהנטו מצביע על אוטו אחר ושכר אחר.

2. הצבא להבנתי מגלם את שווי השימוש, או את חלקו הארי.

3. כמו בכל תחום, ודאי גם כאן, יש ויש. יש אנשי קבע שהאוטו מוביל אותם מהמשרד וחזרה, יש כאלו שמרביצים עליו קילומטראז' כאילו היה מונית ולא לנסיעות פרטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מוכן להתחלף עם אנשי הקבע גם לא בשביל לקבל אוקטביה 2.0.

לפני עשור שיררתי שנה בקבע בתור מכונאי וחשמלאי רכב בגדוד.

הייתי עובד מ 7 וחצי בבוקר עד 12 בלילה כמעט כל יום.

משכורת של אז ברמת פעילות א' הייתה 5000 ש"ח, פעם/פעמיים בחודש נגד תורן, חמשושים עם אפטר שבד"כ אין מצב לצאת וגם אם כן זה אחר הצהריים ולחזור מוקדם לבסיס.

שבתות, וכל מיני בלבולים כאלה ואחרים.

כל פעם היו הנפצות אחרות של הצבא ובתור איש קבע אי אפשר לזרוק על כל דבר.

תעשו לי טובה קצת רחמים על הקצינים ובמיוחד על הקצינות שמשאירות הרבה פעמים ילדים קטנים בבית וצריכות לישון לעיתים בבסיס או לסגור שבת.

אני כמשלם מיסים כחוק חושב שיש לעשות התיעלות הרבה יותר טובה בצבא מאשר לבדוק אם קצין קיבל רכב כזה או אחר.

כשאני מגיע למילואים לתפוס קו אני רואה את הביזוז שיש והוא נוגע לכל גורם בצבא.

רוצים שאעצבן אתכם עוד בצוק איתן לנו כמילואימניקים שהוקפצו בצו 8 לא היה אוכל בשבת ומצד שני אני רואה עגלה מלאה בכל טוב שמועברת ע"י שוטר צבאי למעצר

שנמצא בחטמ"ר (עבור כמה חארות שזרקו אבנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי דאסטר דיזל ידני וכל קבוצת הדאצ'יות דיזל ידני יתאימו מאוד לצבא. מאוד חסכוני. אמין. חזק ועמיד לשימוש אינטנסיבי. צבא, כבר אמרנו ?

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז יחליפו קלאצים כל 50 אלף במקרה הטוב, כי כל התחלת נסיעה זה זריקה מטורפת של הקלאץ.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלאצ' פעם בחמישים אלף זה בלאי סביר מאוד לרכב בשימוש כזה. גם העלות לא ממש גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני שר ביטחון אני מחסל את הנייה תוך 48 שעות. ואם אני שר של ביטחון מתוך 5,000 רכבי ליסינג צה"ל, לוקח דאסטר אחד ומתנגש איתו חזיתית באטראז', בקיה סטוניק ובעוד 3 מתחרות, ואז רואים איזה רכב יוצא הכי גבר. תחשבו פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...