Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית נהיגה\הגשמת חלום

b-e-n-n-y
שימו לב! השרשור הזה בן 1788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מאיפה להתחיל? מההתחלה? אוקיי...

זה התחיל בגיל קטן מאוד אפילו במס' שנים חד סיפרתי שכבר מאוד נמשכתי לרכבים, משחקים סרטים וכו',

האמת שכל דבר עם גלגלים משך אותי ובהכל התנסתי אבל כמובן- חיכיתי לרשיון בגיל 17 שאוכל לקרוע את הכבישים.

אז זה הגיע אבל אף פעם לא יצא לי להחזיק ברכב ספורטיבי\ מעניין\ חזק, אלא רכבים עממיים וקצת משעממים, בגלל ענייני כסף ובהמשך משפחה וכו'.

התחתנתי מאוד מוקדם והקמתי משפחה מהר מאוד ברוך ה', והתוצאה היא יצר בוער כמו אש לרכבים ולנהיגה ספורטיבית.

כל שנות נעוריי חשבתי שאת החלום הנכסף של לנסוע ברכב ספורט במסלול מירוצים אוכל להגשים רק בחו"ל, ואת זה אפילו לא יכולתי לדמיין איך אני אעשה.

אבל, הנה בשנים האחרונות התחום התפתח בארץ, נבנו מסלולים, נעשות הדרכות, וחיכתי למצוא את הזמן, המקום והאיש הנכון להדרכה.

האמת שהאיש הנכון להדרכה נבחר אצלי בראש די מזמן, הלא הוא אביאל מדרייב לוג'יק.

הספיקה לי שיחה אחת עם האדם המיוחד הזה לפני כמה חודשים טובים, כדי להבין שאם אני עושה הדרכה זה רק אצלו!

מה שמנע ממני בזמנו לעשות את ההדרכה הוא שזה אמור להתבצע עם הרכב הפרטי, ולא כל כך רצתי אלא רציתי לחוות את החוויה המלאה עם רכב כנ"ל.

ולפני כזה זמן שמעתי שהתחיל לעשות הדרכה עם הBRZ ומאוד שמחתי ואכן קבענו תאריך- להיום.

הנה הגיע היום המיוחד, אחרי שבוע של חלומות על מירוצים בלילה, נוסעים לערד, נסיעה ארוכה שמעלה תהיות, למה לעזאזל לא יכלו לעשות מסלולים קרובים יותר למרכזזזז

אבל האמת שהדרך דיי נעימה, כבישים טובים ונופים נחמדים.

הגענו, ויאללה מתחילים, הדרכה תיאורטית, ועולים לרכב למס' הקפות לימוד ע"י אביאל כולל הקפת ראווה לבקשתי שרובה נעשתה בכלל על הצד:-)

וואוו, זה פשוט מדהים, שליטה מוחלטת ומדהימה של אביאל ברכב והנה יש לאן לשאוף.:?

מתחלפים במקומות ועכשיו תורי, לחץ אנדרנלין, התרגשות ולא יודע מה עוד, מתחילים לנסוע, הדרכה בזמן ההקפות, עצירה למנוחה ניתוח העבר ומטרות לסשן הבא וחוזרים למסלול, משתפרים מתקנים ולומדים כל הקפה, וכמה שלומדים ומשתפרים פשוט מבינים כמה יש ללמוד וכמה אתה רחוק מלמצות את הרכב מהמסלול. (כדוגמת הקפת הראווה הנ"ל:|)

סיימנו, נגמר מהר ללא תחושה של זמן עם מלא סיפוק וטעם של עוד, הרבה!

כמה מילים על האיש - אביאל...אין מילים!

אדם נפלא משכמו ומעלה, מלא חכמה, ידע וכישרון, נהג פנטסטי ומדריך נהדר, שיודע להעביר מסר ולקדם אותך בצעדים שמתאימים לנעליים שלך בדיוק, דוחף איפה שצריך ומרפה איפה שצריך - מדהים, זכות בשבילי להכיר אותך תודה לך על הדרכה נפלאה ועל זה שלא רק הכסף מעניין אותך אלא שאתה באמת רוצה לקדם את הלקוחות שלך, כך זה מרגיש - תודה רבה!

מתנצל על החפירה, זה מיצוי של צפייה של כמעט 27 שנה.

חוויה אדירה ומפתחת ומלמדת מאוד, ממולץ!

סופ"ש נעים לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה! כל הכבוד שעשית את זה וידעת לבחור את אביאל שהוא ללא ספק בכלל מדריך נהיגה בחסד.

אגב, מה עשה שם אוטובוס באמצע המסלול...?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה בהמשך.

התור שלי היה בצהריים ממש וזכיתי למסלול ריק לחלוטין, כולל מהאוטובוס המדובר, לכן אין לי מושג על מה אתה מדבר.

אולי אביאל יגיב פה בהמשך ויספר לנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

קשה להמשיך את שגרת החיים אחרי חווייה כזו!

כל הזמן אני נתקל בתגובות בפורום על נהגים וותיקים שמתלוננים על ההגה האילם של ימינו, על החוסר תגובה ורגש שלו, גם ברכבים ספורטיביים מודרניים.

האמת, אף פעם לא הבנתי על מה הם מדברים! חשבתי שממש מגזימים בקטע הזה, (לא זכיתי לנהוג ברכבים הישנים שהרבה מחברי הפורום מדברים עליהם בכזו התרגשות).

אבל... עכשיו אני מבין, בזמן ההדרכה בBRZזה הרגיש טוב, נחמד, מדוייק, מגיב מהר, אבל את ההבדל האמיתי קלטתי רק בימים שלאחר מכן.

פשוט קשה לי לנהוג ברכב שלי, הוא מרגיש לי אילם לחלוטין עכשיו, אני מדבר איתו הוא כאילו לא מבין מה אני רוצה, זה פשוט מדהים כמה ההרגשה הזו חזקה ונצרכת בנהיגה ועד היום שלא הכרתי אותה לא הרגשתי בחסרונה.

פשוט כואב הלב הטכנולוגיזציה הזו מועילה, אבל גם גורעת לצערנו.

עריכה אחרונה על ידי b-e-n-n-y
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד זכור שנהיגה "ספורטיבית" נכונה היא 90% נהג.

אני עוד זוכר בשנות ה20 שלי שהייתי מגיע למסלול באשדוד עם פולו 96' 1.4 75 כ"ס (בלחץ) ולא הייתי מבייש מול רכבים חזקים בהרבה מבחינת זמני מסלול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין מאוד מה אתה אומר, עליתי על המסלול להקפה גם עם הרכב שלי ובעיקר במסלול טכני כמו בערד יש הרבה מה לעשות גם בלי הרבה כח.

אבל אני מדבר יותר על התחושה והפידבק והכיף שמקבלים מרכב ספורט ולא על התוצאה סופית, ההרגשות ותחושות שונות לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...