Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

C4 גרנד פיקאסו (חדש) - מספר שאלות

visitor11
שימו לב! השרשור הזה בן 1786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קניתי השבוע C4 גרנד פיקאסו (2016), אקסלוסיב, ויש לי כמה שאלות.

לא בטוח שכולן רלוונטיות לפורום הזה, אז אשמח להפניה במידת הצורך.

1. ברכב כרגע יש קודן, אבל הוא לא מונע את התחלת הנסיעה.

כששאלתי את המוכר, הוא אמר שזה אכן כך - לרכב יש איתוראן והם מתקשרים לאחר זמן/מרחק מסוים אם הקודן לא נוטרל.

בביטוח שעשיתי (GO) לא מופיעה דרישה לאמצעי מיגון מסויימים, ולכן אני לא רואה טעם להמשיך עם איתוראן.

כנראה שאפילו אפשר בלי קודן, אבל דווקא זה נותן לי תחושת בטחון מסויימת שלא פשוט לוקחים את המפתח ונעלמים.

כשהמוכר שאל (היום) את המוסך המורשה שהוא מטופל אצלו, אמרו לו שאין אופציה (לפחות אצלם) לשנות את הקודן כך שיבטל את ההנעה.

זה נשמע לי מוזר...

האם אתם מכירים מקום מקצועי שכן תומך באפשרות להוסיף קודן?

או שאולי עדיף פשוט לוותר על זה לגמרי? (אני משער שמאוד לא סביר שהאיתוראן מוגדר בתור אמצעי הגנה מובנה ברכב, ולכן החברת ביטוח לא רואה צורך לציין אותו)

2. stop & start

האם זה באמת חסכוני? זה קצת מעצבן, ואני מבין שזה מקצר את חיי המצבר (שגם עולה כסף, וגם מאוד מעצבן לחפש מישהו שיוכל להתניע אותך, במקרה של תקיעה).

בנוסף, נראה שהביטול של זה תקף רק לנסיעה הנוכחית. יש דרך בכלל לבטל את זה באופן קבוע?

3. אשתי מאוד רוצה להכהות את החלונות האחוריים (של הילדים). איפה מומלץ לעשות את זה (אני רואה המון מוניות עם חלונות כאלה)?

4. אני יודע שזה סובייקטיבי, אבל - מעמד לפלאפון, פסקל (כביש 6) - איפה/איזה מומלץ לתלות?

(יש לי עוד כמה שאלות בקנה, אבל אני אשאיר קצת להמשך :wink: )

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקודנית של איתוראן לא מונעת התנעה.

אם הביטוח לא דורש : תעזוב את זה.אל תגע ( זה רק מקור לצרות ותקלות).

לא מכיר טריק לעקוף את הגדרות S&S . אין פה כל חסכון. במיוחד אם המצבר ידרוש החלפה אחרי שנה , שנתיים.

זה דיי מעצבן.

יש וילונות נשלפים לחלונות אחוריים. החלונות עם מסנן קרינת UV . למה להשחיר ? הילדים נרדמים יופי גם בלי. בדוק .

מעמד לטלפון זה עניין אישי. אפשר על המשטח החלק הצמוד למסך העליון. אפשר על הגריל מזגן. אפשר על השמשה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

אני אתקשר לוודא עם הביטוח שאין בזה צורך (זה לא מופיע במפורש בפוליסה בכל אופן).

אני מסכים שאין באמת יתרון ממשי בהשחרת חלונות, אבל אשתי משום מה לחוצה על זה.

זה לא משהו שניתן לפתרון עם טיעונים רציונלים. :roll:

(זה עושה לה טוב ולא יקר מדי... שיהיה)

היה לי ברכב הקודם מעמד על הגריל של המזגן.

ספציפית הוא לא התאים לגריל החדש, וגם חבל לי "לבזבז" יציאה של המזגן.

ננסה את אחד משני הפתרונות האחרים שהצעת.

ואם כבר, אז עוד שאלה מטופשת -

הוילון של התא מטען - יש מקום נורמלי לתקוע אותו כשהמושבים האחוריים פתוחים?

בינתיים פשוט הוצאתי אותו והכנסתי הביתה. לא רואה כל כך את השימוש בו.

יש שדרוגים אחרים אולי מומלצים?

רשת לתא מטען? (אני משער שאע אפשר להשתמש בה כשהרכב במצב של 6 מקומות... יש תחליף אחר לקיבוע הדברים בתא מטען במצב כזה?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלנו רכב כזה בטיול באוסטריה, את הכיסוי תא מטען תקענו מתחת לרגליים של השורה השניה, אין מקום נורמלי לאיכסון שלו.

את המעמד לטלפון שמנו על המשטח החלק, מיקום מצוין לדעתי, לא חוסם את שדה הראיה ונמצא במרחק מספיק נוח מהנהג.

HmdfGsTpggLN6ZwB2Hb462fTe53gGqOMyr2qTW3TcrBxEKxxO4GFqywSoMfbH3We4fSS3SBI7ndOMBUpKiz0SO_H_AwLuHH_85CSbiS6g2H6fqfj4iXRlf5MTVV0mcv4BcZmhnkn-1UW22d_oQwYZvRez0DsAIyfOgaI34_jX5KFUPX9GJ6_k2mGaYP6CdldR4Klo4ZknXS2Wm80sYAus4XKoFFFABFMx6r5XKlLPafB82DkMmbSbPL3eHnlRdLatNUVCHTrvRrGLgI5hFos3koUt23hL8b7euc0ZxCcrw_bQoikmtgHQh5nRtoZ0ykVHz3qCg9mWFkwSR9P1M8auSnDXu82BnhDEJpg9hQ8coMohtxnzmK8UCSCwRtRriZz4pCM0TsWPNeMnEwBwb8T7iMJpYfVOZAcP9TDAdmjrIbF649YDzE5LN00AZGKYqHemFlGBvGGrQGdNbpd0Zp8r3ZqqXCPFOu86or881pP8TXbKAe8M1bjCOtveVW801e71_ukH8LFMigbuONt4BGLsHq0BzJEoMHAi88fDdZm-3IMBETapq_wiZWy6_3sMsO11GSJ6SQOxg-Utghs1rLEzhONwx80I7ZYV56JKqLgPgBVTDuHo_kYyUH_49bWfQBaQL5OXhSy301cbGOm-sPYJE0_6u-nYm8zHuqahnmOaYN_iNwM6noDCI34xJuj0QzNYFzZjKcGetVZ7clwNQe28mhJ8g=w1406-h938-no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקודנית של איתוראן לא מונעת התנעה.

אם הביטוח לא דורש : תעזוב את זה.אל תגע ( זה רק מקור לצרות ותקלות).

וידאתי עם הביטוח - אכן אין שום דרישה.

לגבי ביטול הקודן הקיים (של האיתוראן - הוא פשוט מצפצף אם לא מכניסים קוד) - האם יש צורך ללכת למוסך למורשה, או שכל חשמלאי רכב יעשה את העבודה (אני משער שבגלל שהקודן לא מונע התנעה לא מדובר פה בחיבור מורכב)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חשמלאי יכול לעקור את הרמקול הקטן שבקודנית .

הרכב מגיע עם רשת במקור. יש טבעות עיגון בצידי תא מטען.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...