Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנשים מציינים שהרכב שהם מוכרים הוא מרופא או נכה?

ronenfe
שימו לב! השרשור הזה בן 1789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היית בא לראות רכב מאינסטלטור ?!

בתחום הפרסום הכל כשר להביא לקוחות. "טוב. אז הוא לא יד1 אבל זה בובה של רכב!, בא תראה את המנוע, איזה מבריק!"

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביכול , מדובר באנשים בוגרים ותרבותיים אשר נוהגים בזהירות, לא משתוללים עם הרכב וכנראה אין להם סיבה לחסוך בטיפולים.

בפועל, אין לזה שום יתרון . אולי אפילו חסרון - לרוב אין להם ידע במכונאות רכב.

אבל אם מכונאי רכב מוכר את המכונית שלו, נדלקת נורת הזהרה ( אולי הוא מוכר רכב משוקם אחרי תאונה/ אחרי החלפת מנוע ועוד..).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי כטכנאי מחשבים, רופאים מזניחים את המחשב שלהם ואין להם מושג בנושאים טכניים, אני יכול להשליך מזה גם על רכב. ונכה יתקשה בתחזוק הרכב שלו. יש גם אנשים עשירים וזהירים אחרים והם לא מציינים את זה. נראה לי מוזר. וגם מי יבדוק שהמוכר באמת כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין.

"יד ראשונה מפנסיונר" 10 תוצאות

"יד ראשונה מסטודנטית" 6 תוצאות

"יד ראשונה מרופא" 5,550 תוצאות

"יד ראשונה מנכה" 707 תוצאות

"יד ראשונה מרופאה" 972 תוצאות

"יד ראשונה מסטודנט" 159 תוצאות

"יד ראשונה ממתכנת" 7 תוצאות

"יד ראשונה ממכונאי" 7 תוצאות

"יד ראשונה מאישה" 161 תוצאות

"יד ראשונה מעבריין" 25 תוצאות

"יד ראשונה מזקן" 152 תוצאות

"יד ראשונה מבחורה" 192 תוצאות

"יד ראשונה ממבוגר" 108 תוצאות

"יד ראשונה מאדריכל" 230 תוצאות

"יד ראשונה ממהנדס" 541 תוצאות

"יד ראשונה מעורך דין" 117 תוצאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי הודעה דומה גם בשרשור המצורף.

בשנות ה50 וה60, רוב הרופאים בארץ היו "ייקים" באופיים ובמוצאם, מה שהתבטא בד"כ באורח החיים שלהם. רופא היה שם נרדף לאדם רציני ומתורבת, ומצב הרכב שלו היה בהתאם.

דוד שלי ודודה של אשתי הם שניהם רופאים, משניהם לא הייתי קונה אפילו טאייר של אופניים...

יש אנשים שיש להם איזה צורך עז ולא ברור להוסיף ססמאות כאלה למודעת המכירה. כנראה שזה עושה להם טוב והם מאמינים שזה יעזור במכירה

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא?

הוא יכול לעשות טיפול 15 דרך האגזוז :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איזה רופא. בחיים לא הייתי קונה רכב מפרוקטולוג.

אם הוא שוטף את הידיים בסוף יום עבודה, ולא לוקח איתו ברכב דגימות הביתה להראות לאישה והילדים, לא חושב שיש בעיה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי הודעה דומה גם בשרשור המצורף.

בשנות ה50 וה60, רוב הרופאים בארץ היו "ייקים" באופיים ובמוצאם, מה שהתבטא בד"כ באורח החיים שלהם. רופא היה שם נרדף לאדם רציני ומתורבת, ומצב הרכב שלו היה בהתאם.

דוד שלי ודודה של אשתי הם שניהם רופאים, משניהם לא הייתי קונה אפילו טאייר של אופניים...

יש אנשים שיש להם איזה צורך עז ולא ברור להוסיף ססמאות כאלה למודעת המכירה. כנראה שזה עושה להם טוב והם מאמינים שזה יעזור במכירה

תודה. אבל לא צרפת אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאמר שייקה לפולי ז"ל

זה אוטו מרופא... פסיכיאטר...

זה אוטו בכי :-D:-D

תודה. אבל לא צרפת אותו.

התכוונתי לשרשור המצורף בתגובה 3. התוכן זהה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רופא היה שם נרדף לאדם רציני ומתורבת, ומצב הרכב שלו היה בהתאם.

למיטב זכרוני והבנתי, המושג "רכב מרופא", התייחס כשהתחילו להשתמש בו, לזה שהרופא מבלה במרפאה רוב הזמן, ולרכב יש נסועה נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...