Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביקשתי לראות את היסטוריית התביעות של רכב יד שניה וזה מה שקיבלתי

שימו לב! השרשור הזה בן 1791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעלים של הרכב טוען שלא היו תאונות, ושהייתה רק פריצת חלון וגניבת תיק מתוך הרכב לפני הרבה שנים

זאת התוצאה לאחר בקשה לקבל את היסטוריית התביעות. מה זה אומר נזק עצמי (מבוטח) וסוג נזק של ירידת ערך? האם זאת תאונה?

Capture.JPG

קישור לתמונה: https://drive.google.com/file/d/1OyEXgJfOfrtZVQBEDkEJW1UzB8WtVUQy/view?usp=sharing

עריכה אחרונה על ידי Eyal Matalon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם ניתן לדעת מה קרה לרכב לפי המסמך הזה של מרכז הסליקה.

לפי תאריך התביעה מדובר ברכב ישן. יהיה קשה עד בלתי אפשרי למצוא רכבים ישנים כאלה עם גליון נקי לגמרי. אני הייתי מוותר על בדיקה(יקרה) במכון, והולך לפחח שיבדוק ויתן את דעתו האם בוצעו ברכב תיקונים בעלי משמעות גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה תאונה שהבעלים היה אשם או לא רצה להמתין שימצא שהנהג האחר אשם, ולכן תבע את הביטוח שלו

היה נזק ממשי של כ 8000 ש"ח ועוד 1800 ירידת ערך

כיוון שהתאונה לפני 11 שנה לא רלבנטי הרבה להיום.

מה שווי הרכב היום במחירון?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא פולו שנת 2008

לא כ"כ הבנתי מה הכוונה בזה ששולמה ירידת ערך של 1800, בשיעור ירידת ערך כתוב 0.0 (?)

** הבהרה **

יכול להיות שזה לא היה מספיק ברור, הרכב שלי (אני היד השניה) . ואני מנסה להבין האם הבעלים שיקר לי ואיך זה משפיע על מחירת הרכב בהמשך (או האם זה רלוונטי בכלל)

תודה לכולם.

עריכה אחרונה על ידי Eyal Matalon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שולמה ירידת ערך גם אם לא צויין אחוז ירידת הערך

אם לפניך היה רק בעלים אחד , הוא לא אמר אמת לגבי התאונות שהיו בדרך

ההשפעה של התאנה מאז די שולית למצב הרכב היום ולהשפעה על המחיר

כמובן שתהיה השפעה, כי זו דרכו של עולם רוכש רכב מחפש מתחת לרצפה סיבות אמיתיות או מדומות להוריד במחיר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שולמה ירידת ערך גם אם לא צויין אחוז ירידת הערך

אם לפניך היה רק בעלים אחד , הוא לא אמר אמת לגבי התאונות שהיו בדרך

ההשפעה של התאנה מאז די שולית למצב הרכב היום ולהשפעה על המחיר

כמובן שתהיה השפעה, כי זו דרכו של עולם רוכש רכב מחפש מתחת לרצפה סיבות אמיתיות או מדומות להוריד במחיר

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...