Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק שהיה לפני תאונה והנהג מאשים אותי בנזק - מה קורה מבחינת הביטוח? ובכלל

שימו לב! השרשור הזה בן 1784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעדיף לא להכניס פרטים אישיים כדי שלא ישמש את אחד הצדדים במשפט אם יהיה.

סיפור המעשה:

נסעתי עם הרכב שלי אחרי רכב אחר ברחוב קטן בתל אביב, הנהג לפני החליט לעצור ואני לא שמתי לב ופגעתי בו קלות מאחור. הנסיעה הייתה במהירות של 5-10 קמ"ש ככה שכמעט ואין נזק, לרכב שלי לא קרה כלום מלבד הלוחית רישוי שהתעקמה, לרכב שלו יש פיצוץ צבע בטמבון ועוד 2-3 סימנים קטנים.

יצאנו מהרכב להחליף פרטים ואנחנו רואים שיש לו גם מכה על הדלת של הבגאז', לטענתו מהפגיעה שאני נכנסתי בו, דבר שלא הגיוני מבחינת הפרשי הגבהים של הטמבון שלי והבאז' שלו.

הצעתי לו שאני אשלם לו על תיקון הטמבון אבל הוא רוצה שאשלם לו גם על תיקון הבגאז או שהוא יפנה לביטוח.

החלפנו פרטים ונפרדנו.

בבית, שלפתי את הסרטון ממצלמת הרכב שלי ובו רואים בבירור שהמכה בדלת של הבאז' הייתה לפני התאונה. שלחתי לו חלק קטן מהסרטון שבוא רואים את השלב לפני התאונה (בלי התאונה עצמה, לא יודע מה יקרה אח"כ ואני לא רוצה שיהיה בידיו חומרים שלי) והוא טוען שזה לא נכון למרות שאי אפשר להתווכח עם הסרטון.

הצעתי לו שוב את ההצעה שלי שאשלם לו את התיקון של הטמבון ואם הוא רוצה הוא מוזמן להיפגש ואראה לו במחשב שלי את כל הסרטון מבלי להעביר אליו או שיחתום על כתב ויתור תביעה, גם לזה הוא נענה בשלילה.

ממה שאני מבין ממנו הוא יפעיל את הביטוח שלו.

מה הלאה? מה אני צריך להגיד לביטוח שלי? הרי יש לי הוכחה שלא גרמתי לנזק של הדלת, בנוסף הצעתי לו את תיקון הטמבון על חשבוני והוא סירב.

בהנחה וחברת הביטוח תדחה את התביעה שלו והוא יתבע אותי בבית משפט, אז למרות שאני אני הפוגע מאחור וכביכול אשם אבל התביעה על נזק שלא גרמתי ויש לי את ההוכחות, מה הסיכוי שלי? מה הסיכוי שהוא ישלם לי פיצויים על אבדן ימי עבודה? כמובן השאיפה שלי לא להגיע למשפט ולא להפעיל את הביטוח אבל מצד שני לא לשלם נזק שלא עשיתי.

אשמח לעצתכם ולהמשך התנהלות.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה לביטוח שלך. תשלח להם את הסרטון, ותגיד להם שהוא מתכוון לנפח את הנזק. זה משהו שקורה בערך 1000 פעמים ביום בחברות ביטוח גדולות... הם כבר ראו ושמעו הכל.

כמובן שלצערך התביעה תופיעה בפוליסה שלך ותייקר אותה בשנים הבאות, בגלל שבשורה התחתונה אתה כן נכנסת בו מאחורה. אבל בגלל שהוא מנפח את הנזק אתה צריך להפעיל אותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שהתביעה של הנפגע תיקר את הפרמיה הבאה של פות"ש. כל עוד חב' הביטוח שלו לא שילמה , לא למבוטח ולא לטוען שנפגע, לפי הבנתי אין שום עליה בפרמיה ושום כלום.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שאכן נראה בסרט שהיה נזק קודם לדלת תא המטען משמע האדון מנסה להוציא ממך דבר במרמה, ובמקרה שהוא תובע את חברת הביטוח שלך על הנזק הוא מבצע הונאה של הביטוח .

בקיצור מציע לך לכתוב לבחור שדיווחת לביטוח שלך על התאונה כולל הסרט והנחית לפצות רק בפגיעה המזערית בפגוש, ואתה שומר לעצמך את הזכות לפעול נגדו בהליכים משפטים במידה וימשיך לדרוש תשלום נזק לדלת תא המטען למרות שנראה בבירור שהנזק היה קיים לפני המפגש שלכם.

אם יש חבר עו"ד יהיה נחמד אם יתרום את לוגו המכתבים שלו כדי מעט להרתיע...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמור את כל הראיות כולל הצעה בכתב שלך לשלם רק על הנזק שגרמת. תנחה את חברת הביטוח לא לשלם. בבית המשפט זה לא יראה טוב הניסיון שלו לנפח את הנזק ויש סיכוי שאם תיפול על שופט שבא לו לחנך את הבחור הוא יפסוק לטובתך.

מה שהבחור עושה זה הונאת ביטוח וזו עבירה פלילית. אני לא מאמין ששופט יטיל על אזרח מכה כזו על נזק כזה פעוט ולכן יש סיכוי שיחנך אותו בלשלם על הנזק שאתה גרמת.

במקרה הכי גרוע תשלם את על הנזק שגם ככה גרמת.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם התכתבות בוואטסאפ קבילה? הכוונה שחוץ מהשיחה בע"פ שלחתי הודעה בוואטסאפ עם ההצעה לתקן את הטמבון על חשבוני וקיבלתי הודעה שהוא מוכן שאני אשלם גם את התיקון של הדלת תא מטען ואם לא הוא יפנה לביטוח. במידה ולא קביל, מה הדרך הקבילה להודיע לו על הראיות שיש בידי מבלי להעביר לו אותם ולתת לו את ההצעה לתיקון הטמבון? כיצד קביל לקבל סירוב?

מכיוון שאני יודע שבבתי משפט שום דבר של בע"פ לא קביל ולהכל דורשים הוכחות ברורות אני רוצה להיות מוגן כמה שיותר, אני יודע שהצדק עימי ולא בא לי "להפסיד" על שטויות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודעןת הווטסאפ קבילות בהחלט בבית המשפט לתביעות קטנות!

שמור עליהן מכל משמר. תדפיס לך עותק על גבי נייר ותצרף אותו לכתב ההגנה שלך.

העניין הוא, שאם אתה ממילא משלם השתתפות עצמית, תועלת כלכלית לא תצמח לך מכל הטרטור הזה.

אבל גם לחנך רמאי וגזלן זו קארמה טובה...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה להערכתך הנזק לטמבון? אם זה משהו של 1000 ש"ח אתה לא מפעיל ביטוח אלא תשלם לו בסופו של יום. רק תיידע את חברת הביטוח שלך על המקרה.

רכב דנדש או רכב יד שביעית דפוק מכל הצדדים.

אחסן את הסרטון למחשב /שלך.

ועכשיו תנוח. אל תיצור עימו קשר נוסף.

יתבע על כל הנזקים תיפגשו בבית משפט.

תחזור אלינו כאשר תוגש תביעה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שנת 2012+-, סה"כ במצב טוב ולא רכב דפוק מכל הצדדים.

להערכתי הנזק ממש לא עולה על 1000 ש"ח, מה גם שיש לי אפשרות לתקן לו את במחיר עלות לכן אני ממש לא שש להפעיל את הביטוח ולא לשלם לו שיתקן במוסך אחר.

אשלח לו הודעה נוספת עם הצעתי לתיקון הנזק בטמבון ועל חומר הראיות שברשותי ועל כך שעדיף לחסוך לשנינו את הזמן ולא להגיע למשפט, ככה יהיה תיעוד רביל ומסודר על הסירוב שלו למרות הידיעה שיש ברשותי הוכחות שלא גרמתי את הנזק, דבר שלהערכתי יגדיל את הסיכוי שלי לזעות המשפט ולא לשלם אפילו את הנזק שעשיתי.

אם למישהו יש עוד המלצות אשמח לשמוע.

כרגע אני פונה לחברת הביטוח ומעדכן אותך וכמובן שומר את על החומר שיש לי למקרה הצורך.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכדי להמשיך לאסוף חומר קונקרטי אני חושב לשלוח בדואר רשום עם אישור מסירה את המכתב הבא, אשמח לחוות דעתכם:

לכבוד:

ת.ז ********

הנדון: הצעה לתיקון נזק לתאונה שקרתה בתאריך 28.5.2019 ברחוב השלושה בת"א.

ראה בזו הודעה אחרונה ורשמית להצעתי החוזרת לתיקון הנזק בטמבון רכבך מסוג פולקסוואגן פולו מספר רישוי ****** בצבע לבן.

כאמור ביום ב- 28.5.2019 נסעתי מאחוריך ברחוב השלושה בתל אביב, עצרת את רכבך לפתע ופגעתי בך קלות מאחור. ניתן לראות נזק קל לטמבון רכבך ובנוסף מכה בדלת תא המטען בצד שמאל מעל הכיתוב "פולו", מכה זו אינה נגרמה ממני והייתה עוד לפני כן. במקום התאונה טענתי שהמכה בדלת תא המטען לא יכולה להיות באשמתי שכן הפגיעה הייתה קלה ביותר, גובה הטמבון שלי לא שווה לגובה תא המטען שלך וברכבי אין שום סימני פגיעה בגובה המכה שבדלת תא המטען ברכבך. בנוסף, כיומיים לאחר התאונה בדקתי את סרטון המצלמה שברכבי ובו רואים בבירור את הנסיעה לפני התאונה בה רכבך נמצא לפני ורואים בבירור את המכה בדלת תא המטען עוד בטרם התרחשה התאונה.

הצעתי לך גם ביום התאונה וגם לאחר שראיתי את הסרטון לתקן את הנזק של הטמבון על חשבוני וסירבת.

ברשותי תמונות המתעדות את הנזק, תמונות שמראות שגובה המכה שבדלת תא המטען לא תואם לגובה הטבון שלי, תמונות אשר מוכיחות שאין נזק לרכבי בגובה השווה לגובה המכה בדלת תא המטען ברכבך. בנוסף, תיעוד וידאו של הנסיעה בה רואים את הקטע שלפני התאונה, את התאונה, את השלב בו נסעת אחרי למוסך, את השיחות שהיו במוסך ואת יציאתך מהמוסך. בסרט רואים בבירור שהמכה בדלת תא המטען הייתה טרם התאונה.

בכדי להימנע מבתי משפט ובזבוז זמן מיותר עבור שנינו מציע שוב את הצעתי:

תיקון הטמבון האחורי של רכבך על חשבוני.

במידה ותהיה מעוניין אתה מוזמן ליצור עימי קשר.

במידה ותסרב להצעה אציג את כל הראיות שברשותי ותצהיר חתום ע"י עורך דין לחברת הביטוח ובמקרה הצורך גם בבית המשפט.

בברכה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר

שלחת ווטסאפ ברור קיבלת תשובה ברורה.

אם זה יגיע למשפט אז תראה את הסרטון

יעמיד אותו / את השמאי שלו באור רע מאוד מול בית המשפט

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר לך. עשית מספיק לדעתי.

לגבי הבחירה של איפה לתקן - זה תלוי בבחירתך. זכותו לתקן היכן שיירצה. אתה לא יכול לקבוע לו היכן לתקן.

ואגב אם יירצה לקחת שמאי ולבדוק ירידת ערך - גם את אלו תצטרך לשלם.

את המכה בתא המטען שהייתה לא.

הבחור מתעקש וזה לא יבוא לטובתו.

מצד שני יכול להיות שהדוח שמאי ייקבע מחירים גבוהים לתיקון הפגוש. ואז תצטרך לשלם את זה יחד עם עלות השמאי וזה כבר יעלה יותר ממה שהוא ביקש בהתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...