Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לעשות נעים באוזן - הונדה סיוויק 2010

שימו לב! השרשור הזה בן 1744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, ממש מזמן בעזרת עמיתי הפורום הצלתי ליישם מערכת אודיו נחמדה שכללה קומפוננט מורל דוטק, סאב jbl ומגבר jbl gto. הרכב נמכר והמערכת איתו.

הייתי הרבה זמן בלי רכב, ועכשיו יש לי הונדה סיוויק 2010. הסאונד המקורי של הרכב לא נעים לאוזן, במיוחד בווליום קצת גבוה (אציין שאני לא מחפש להרים את כל הרחוב).

עכשיו ברצוני להתעניין איך אפשר לשפר את הסאונד שיהיה נעים לאוזן בצורה אופטימלית, לא יודע מה יש היום בשוק.

האם כדאי ללכת על אותו הרכב של קומפוננט, סאב ומגבר (קטנים, שלא יתפסו הרבה מקום), או שאפשר להסתפק בקומפוננט ללא הגברה. שוב אציין שאני רוצה פשוט סאונד טוב ונעים ברכב (לא מצויין).

בכל מקרה אשמח למצוא משהו נחמד במחיר סביר 2000-3000 שקל (אם קיים כמובן, או שבטווח כזה כדאי לוותר).

אשמח לעזרה ועצות, תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

נהגתי ברכב מהדגם הנ"ל, והמלצה שלי אלייך תשדרג מבחינת הסאונד הכל מסביב, חוץ מהמערכת עצמה.

המערכת אם אני לא טועה תוצרת PIONEER, ואין מחלוקת על איכות הסאונד של המותג.

קומפוננט קדמי + אחורי+ סאב ומגבר, יספיק לך להנות מסאונד איכותי.

אני לא מבין לעומק בכל הברנדים של הקומפוננטים והכל, אבל לא תצטרך להיכנס להוצאה יותר מידי גדולה כדי להנות מסאונד איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

בא נתחיל בפרונט- קומפ של פוקל כדגם 165v30

או 165F-PS הם ברמה טובה ובאיזור 1500₪,

הגברה בסיסית יכל להיות jbl, pioneer באיזור 900₪ או Alpine אם תתאמץ+..

לגבי סאב, כל מה שתמצא מהחברות הטובות, פשוט תשמע אותו ומה שמתאים לך (ID10,Serwin vega, Rockford P2/3 ,ויש אין סוף..) מחיר לסאב+ הגברה יהיה מעל 1500₪ , או שתמצא ביד2 משהו טוב. לא חסרות אפשרויות. אם אין לך כרגע תקציב חכה עם החלק השני כשיתאפשר.

= !It's Not just a 0~1-Signal, It's the Sound-Quality =

--HU-Alpine.W650~DSP-BIT1*[AMP: JL_Audio-E.4/300 @SP_JL_C5-650 &Hertz-165XL]

[(2X AMPS: JL-MONO_XD-600.1@ 2X SUBS: JL_10W3v3-(4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...