Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים למאזדה 3 2006 פלוס שאלה לגבי צמיג חלופי

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה... היה לי פנצ'ר בצמיג קדמי ימני, שמתי את הצמיג החלופי(הקטן והמוזר הזה (: )

השאלה שלי כמה זמן אני יכול לנסוע איתו? ועל איזו מהירות?

לגבי הצמיגים אני רוצה להחליף את כל ה4 לחדשים איזה כדאי במחיר לא גבוה? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרחק חופשי. קמ''ש כתוב עליו בדר''כ 80 קמ''ש(גם 90/100 קמ''ש לא יקרה כלום), סיבובים חדים קח לאט.

בכל מקרה מומלץ לנסוע איתו עד התיקון.

חפש צמיגים של פלקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה... היה לי פנצ'ר בצמיג קדמי ימני, שמתי את הצמיג החלופי(הקטן והמוזר הזה (: )

השאלה שלי כמה זמן אני יכול לנסוע איתו? ועל איזו מהירות?

לגבי הצמיגים אני רוצה להחליף את כל ה4 לחדשים איזה כדאי במחיר לא גבוה? תודה.

מה המידה של הצמיגים שלך?

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיג הקטן והחמוד הזה ישמש את הרכב בערך כל חייו, ממליץ לקצר את השימוש בו ובעיקר את החשיפה שלו לשמש.

המהירות כמו שענו היא לרוב 80 קמ"ש, בכל מקרה זה רשום בענק על הגלגל.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא מומלץ להמשיך לסוע ברכב כרגיל ובטח שלא להסיע בו אנשים יקרים לך. אין לסוע על גלגל קטן מעבר למינימום ההכרחי - שזה עד לצמיגיה. זה מה שכל יצרני הרכב ממליצים בספר ההוראות והסיבה לכך היא פשוטה: הצמיג הקטן פוגע ביכולת הבלימה של הרכב וביציבות שלו בפניות. אם הצמיג הקטן היה בעל אותן יכולות כמו הצמיגים הרגילים היצרנים היו פשוט שמים כאלו צמיגים בכל הגלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה יש גם Kleber hp3 , Goodyear Efficient grip perfomance.

Toyo cf2,

Pirelli p1/p7

Michelin energy saver

Dunlop bbluresponce

https://tires.yad2.co.il/compare?diameter=6&aspectRatio=13&width=18&Page=2

כולם יעשו את העבודה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיג הקטן לא יכול לשמש לטווח ארוך. קודם כל קיים העניין הבטיחותי של צמיג בעל מידות ותכונות שונות משאר הצמיגים שהוא הסיבה העיקרית לקצר את השימוש בו, אבל מי שיטרח ויסתכל על מה שכתוב על הג'אנט הקטן יראה שחיי הצמיג מוגבלים ל-3,000 ק"מ (על כל חיי הצמיג).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 2006 עוד לא כתבו שום דבר ברישיון הרכב בקשר לקוד מהירות.

לכן אין שום בעיה לקנות צמיגים עם קוד V .

Falken 310 דגם יותר חדש.

הוא כנראה עדיף.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...