Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספייסרים לרכב

Guy Peled
שימו לב! השרשור הזה בן 1792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אלפא רומאו מיטו 2010 דגם 155

הוחלפו ג׳אנטים מצרף תמונה

http://www.up2me.co.il/images/80669642.jpg

המידה המקורית היא 4x98

והג׳אנטים עם מרווח ברגים של 4x100

שמו לי בסדנא ספייסרים קדמיים בגלל שהג׳אנט נגע בקאליפר

וברגים צפים לכל הגלגלים.

ראיתי שיש ספייסרים מובנים שמתאמים מ 4x98

ל 4x100, דוגמא בלינק https://www.amazon.com/Wheel-Adapters-4x98-4x100-Thickness/dp/B07KDZ481Z

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי היא שתעיף את הגלגלים הלא מקוריים ותשקיע במשהו מקורי, ותאמין לי - אני מדבר מניסיון רב. גם לא יפה וגם לא בטיחותי. מתאמים, מרווחים, למה אתה צריך את כל זה?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי משעשע ששמו ספייסרים רק מקדימה אבל מאחורה השאירו כמו שזה, כנראה שהעסק לא הכי מאוזן.

בארץ הרבה לא מכירים את המושג אופסט כשמחליפים ג'נטים ולא מתאימים אותו כלל, העיקר היופי! מקווה שזה לפחות לא ג'נטים סינים שהחליפו מקוריים.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי היא שתעיף את הגלגלים הלא מקוריים ותשקיע במשהו מקורי, ותאמין לי - אני מדבר מניסיון רב. גם לא יפה וגם לא בטיחותי. מתאמים, מרווחים, למה אתה צריך את כל זה?

צודק מאד.

בתחליפים למינהם יש גם לפעמים רעידות וזו בעייה ממשית.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אחרי שיקול ארוך הוחלט להחליף לג׳אנטים סינים

עם כל הכבוד למקוריים ג׳אנט בן 9 שלא רחמו עליו, המון חורים ומכות

קראתי וחקרתי הרבה לפני וככה הוחלט.

היו עם המקוריים הרבה יותר רעידות מהסינים..

בכל מקרה יש לכם דעה לגבי הספייסרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. שים לב שהרכב שלך מגיע עם ברגים (lugs, או גוז'ינים) שמחברים את הגלגל לטבור, והמתאם הזה יהפוך אותו לרכב שהגלגל יתחבר עם שייבות.

2. המתאם עבה ( אינצ' : 22 מ"), מה שמשנה את האופסט מאוד, ומשנה את הזווית בין ציר הגלגל למתלה ( סקראב רדיוס), וזה משנה גם את התנהגות ומהלך המתלים.

3. אם אתה חייב, אז לא הייתי הולך על מתאם מאמאזון, אלא קונה משהו נורמלי מחברה מתמחה. למשל http://www.stsuspensions.com/ או http://www.hrsprings.com זה יעלה יותר, אבל הרבה יותר בטיחותי.

4. אני ממש לא בטוח שאתה עובר טסט עם מתאם כזה.

5. הדבר ה-כ-י חכם זה למצוא ג'אנט במידה המתאימה, ועם ערך אופסט תואם (ויש בשוק).

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הבוחנים ?

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיצד יראה?

זה מתאם שמתלבש על החישוק בחלק הפנימי כמתאם לטבור.

מה שכן, אחרי כל טיפול כנראה תצטרך לחזור למוסך ולהרכיב כי לא ישימו לב שיש ויפול איפשהוא במוסך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מקס, אתה מדבר על טבעות מרכוז ופה מדובר בספייסרים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אחרי שיקול ארוך הוחלט להחליף לג׳אנטים סינים

עם כל הכבוד למקוריים ג׳אנט בן 9 שלא רחמו עליו, המון חורים ומכות

קראתי וחקרתי הרבה לפני וככה הוחלט.

היו עם המקוריים הרבה יותר רעידות מהסינים..

בכל מקרה יש לכם דעה לגבי הספייסרים?

אני באמת לא מבין איך אחרי "שיקול ארוך" החלטת להרכיב ג'אנטים סיניים. חבר, אל תעבור את מסכת הייאושים שאני עברתי; תלמד מניסיון של אחרים.

אתה מוזמן לקרוא את הפוסטים שפתחתי פה, פה, פה, פה, ופה.

כפי שאתה רואה, עברתי המון חרא עם הג'אנטים הסיניים ועד שלא הקשבתי לעצת חברי הפורום להחליף את הסיניים במשהו מקורי שום פתרון לא עזר.

שוב, אנא, למד מהניסיון של אחרים ואל תתפשר על איכות. גם אם הג'אנט שלך חבוט יש כל כך הרבה אופציות מקוריות טובות גם ביד שנייה שאנשים מוכרים במצב מעולה, אל תתפשר לזול.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...