Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לקנות את ה-Jeep Compass 2019 האם שווה את ה200K?

sucsci
שימו לב! השרשור הזה בן 1746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני ואישתי בחיפושים של גיפ/ון(2019 מהחברה) לקראת הילד שמגיע.

ראינו את הסיאט אטקה 190K, טיגואן 210K, ראב4 הייבריד 205K, קומפאס 205K.

לפי הבירורים שלי אני מאמין שהראב 4 הכי משתלם(?), גם שומר על מחיר טוב גם אמין.

השאלה היא כזאת, אישתי ממש אוהבת את המראה של הקומפאס ורוצה לקנות רק אותו.

ברור שגם אני אוהב את המראה שלו אך השאלה מה היא עלות הטיפולים? חלקים? מנוע יחסית חדש לא? 1.4 170HP האם הוא אמין? יש לו בעיות ידועות?

האם הוא שווה את המחיר?

תודה מראש לעונים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://m.auto.co.il/article/roadcartest/130727-road-tests-%20jeep-compass

הקומפאס מזכיר לי דוגמנית על איטלקיה בשמלת ערב ונעלי ריצה של נייקי. זה תמהיל של מרכיבים איטלקיים מתאגיד פיאט שתולים בשלדת קרייזלר. קודם כל תבקשו נסיעת מבחן. אני אישית לא הייתי מוותר על התרשמות ונסיעת מבחן על הפיז'ו 3008. לדעתי הרבה יותר איכותי מהקומפאס.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקומפס היא לא בחירה כ"כ טובה, הוא יקר יחסית, הגיר 9 מהירויות לא כ"כ נעים בפעולה שלו, הספסל האחורי נמוך ולא נוח, הטויוטה היא בחירה נכונה יותר. כמו שאמרו לך כבר, לך לראות את הפיג'ו 3008 את הטויוטה ראב 4, את הסקודה קרוק, את הקיה ספורטאז טורבו, ותחליט, הם הגיפונים הבולטים בשוק.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על האטקה. רכב מעולה, חזק ומאובזר ומעל כל זה נח מאוד. המחיר שנתת (190K) נראה לי מוגזם, ממה שזכור לי הגירסה הכי מאובזרת שלו עלתה 163K כשקנינו אחד לפני 4 חודשים.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין האופציות שהעלית הייתי הולך על הראב 4.

אופציות נוספות כמו שאמרו כאן, הפג'ו 3008 (יותר "רכב" מכל מה שאתה העלית). גם הסיטרואן C5 החדש שהושק יכול להיות מאוד מעניין.

מה-JEEP הייתי מתרחק.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בין האופציות שהעלית הייתי הולך על הראב 4.

אופציות נוספות כמו שאמרו כאן, הפג'ו 3008 (יותר "רכב" מכל מה שאתה העלית). גם הסיטרואן C5 החדש שהושק יכול להיות מאוד מעניין.

מה-JEEP הייתי מתרחק.

מה עם מיצובישי אוטלנדר??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...