Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דוח על מהירות, האם אפשר לערער?

שימו לב! השרשור הזה בן 1753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ב23.5 נסעתי בדרכי לאילת עצר אותי שוטר בטענה שנסעתי במהירות של 122 קמ״ש (117 אחרי הפחתה) וכן הראה לי את המהירות שנמדדה בדבורה/ממל״ז ונתן לי דוח של 750 שקל ו-8 נקודות.

זהו כביש עם שני נתיבים לכיוון ובעל גדר הפרדה כך שהמהירות המותרת היא 90 קמ״ש (כמה קילומטרים לפני המחסום).

האם הדוח לא מוגזם מידי? מילא 750 ש״ח(גם מוגזם לפי דעתי) אבל 8 נקודות? אלה הנקודות הראשונות שלי, האם שווה לי לערער ולבקש התחשבות?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בנוגע ל"מוגזם", זה מה שקובע החוק.

בנוגע עירעור/בקשה לביטול,

הדרך היחידה לנסות לבטל היא למצוא פגם בעבודתו של השוטר, אם תעלה לפה צילום של הדו"ח, נוכל לנסות לעזור.

אתה מציין שאלה הנקודות הראשונות שלך, זה בגלל שאתה נוהג כבר 30 שנה בצורה סופר בטיחותית ונכונה או לחילופיןן, בגלל שיש לך רשיון שבועיים?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך הפחתה של 2 קמש בשביל להגיע ל 250₪ ללא נקודות. נסה לדבר עם התובע [בתחנת המשטרה או ביום המשפט], מאמין שתקבל (מכיר אישית מישהו שקיבל הפחתה של 2 קמש וירד מ 750₪ ו 8 נקודות ל 250₪).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך דוחות קודמים אתה יכול לבקש להמיר לאזהרה וותק של 7 שנים יש לך ואם 5 שנים ללא דו"ח אתה זכאי

לחילופין לבקש הפחתה בשני קמ"ש.

לבקש להישפט זה אילת. האם כדאי תעשה את החשבון לבד.

מעניין אותי איך השוטר אותת לך לעצור , היכן עמדה הניידת?

משהו לא עושה לי שכל שם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה השוטר עמד במאונך לכביש ובעצם היה נראה כי עמד על אי תנועה, הוא ניפנף עם היד בפראות בשביל לסמן לי לעצור.

בתאוריה אם לא הייתי מגדיל ראש קשה היה לשים לב לניפנופי יד האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך נראית הצומת

https://www.google.co.il/maps/@29.7869094,35.0191854,3a,75y,334.09h,68.26t/data=!3m6!1e1!3m4!1sClhsVNMeE4PnFf8mWByKSg!2e0!7i13312!8i6656?hl=iw

מעניין שהשוטר לא מציין כי עמד על אי התנועה.

יכול להעריך מאיזה מרחק ראית את האות של השוטר לעצור? האם בלמת בלימת חירום או בלימה עדינה?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה זה בדיוק המיקום!

קיימת אצלי מצלמת רכב, אבל הסירטון נדרס לצערי.

שמתי לב לניידת קצת לפני שהוא קלט אותי, אבל מאחוריי היה רכב ולא רציתי לבלום בפראות, לא היה שווה בשביל דוח ליצור תאונה.

הוא דגם אותי ממרחק של 297 מטרים, אני מעריך שבהתחשב במהירות בה נהגתי הוא ניפנף לי כשהייתי במרחק של כ100 מטרים ממנו, ואז התחלתי לאט בעדינות ועצרתי בתחנת האוטובוס, השוטר עמד על האי תנועה בוודאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בכ 100 מטר ועוד 50 מטר ממקום עמידת הניידת עד לתחנת האטובוס , מאפשר לך בלימה עדינה במהירות בה נתפסת.

לשוטר היה כ 6 שניות וזה סביר , 200 מטר לחלק ל כ34 מטר לשניה , לבצע את כל הפעולות שלו לרבות התחלת הנפנוף .

לכן פניה להמיר לאזהרה או להפחתה של שני קמ"ש כדי להביא אותך ל 250 ש"ח ואפס נקודות

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין המרות לאזהרה על עבירות מהירות, ובד"כ גם לא על עבירות אחרות. בשביל לבקש הפחתה, צריך לבקש להישפט קודם, ע"מ לדבר עם התובע.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להמיר לדוח התראה ובלבד ש ב 5 השנים האחרונות לא היה רישום תעבורתי (לא כולל חניה)

לשלוח מכתב רשום ל ת.ד. 120 פ"ת או ברשת ובו:

הודאה בעובדות הכתובות בדוח

הבעת חרטה (הבנתי, הפנמתי, אני נהג טוב, אוכל בפה סגור [מחק את המיותר...])

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין המרות לאזהרה על עבירות מהירות, ובד"כ גם לא על עבירות אחרות. בשביל לבקש הפחתה, צריך לבקש להישפט קודם, ע"מ לדבר עם התובע.

ניתן להמיר לדוח התראה ובלבד ש ב 5 השנים האחרונות לא היה רישום תעבורתי (לא כולל חניה)

לשלוח מכתב רשום ל ת.ד. 120 פ"ת או ברשת ובו:

הודאה בעובדות הכתובות בדוח

הבעת חרטה (הבנתי, הפנמתי, אני נהג טוב, אוכל בפה סגור [מחק את המיותר...])

למי להאמין

בחנ"א המעודכנת ביותר יש עמוד שלם על המרה לאזהרה ,ועל איזה עבירות לא ניתן להמיר לאזהרה.

עבירתו מהירות שהקנס בגינן 1500 ש"ח אינן זכאיות, שאר עבירות המהירות כלומר כן זכאיות

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכאי, אבל לא חייבים להמחיר לו להזהרה.

כבר היה כאן משתמש שקיבל סירוב, למרות שהיה זכאי. גם במקרה שלו היה מדובר על דוח מהירות (עם קנס 750₪). הכל תלוי במדיניות הפיקוד הבכיר ( למשל, מפקד אגף התנועה ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...