Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לחכות כמה חודשים לשיווק דגם אותו אני רוצה ובינתיים לעשות השכרה ארוכת טווח?

רוכב_נוהג
שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

המצב שלי זה שיש יותר מדי בעיות מכניות באוטו - וכרגע אני לא מרגיש שהוא יסחוב יום ארוך.

אני מתכוון למכור אותו לסוחר - שיודע בדיוק מה הוא קונה, כי יד2 פשוט לא ילך פה.

נמאס לי להמר שוב על יד2 אז אני רוצה את הנירו מתיחת פנים.

הוא אמור להיות משווק מתישהו במהלך החצי שנה השנייה.

האם כדאי לחכות ובינתיים לקחת השכרה ארוכת טווח?

ראיתי פרסומים שאפשר לסגור עסקה כזאת באזור 2,200 לחודש עם נק' יציאה כל חודש.

על פניו בחישוב עלות רכב לחודש למשל מול מסלול ליסינג - אין פה פער דרמטי (נכון שזה יהיה רכב מיני ויד 1) קל וחומר שזה פתרון ל-3-4 חודשים.

מה אתם אומרים?

החלטתי שהרכב הבא יהיה היברידי, לא אהבתי בכלל את האיוניק וגם מהקורולה לא התלהבתי. מה שכאמור משאיר אותי רק עם הנירו.

ומתיחת הפנים לפחות ע"פ הכתבות שדרגה אותו משמעותית - אז אני לא רואה טעם לקנות את הישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במצב דומה לשלך לפני כשנתיים.

רצינו רכב מאוד ספציפי (משומש) שממש קשה למצוא, ועוד יותר קשה למצוא אחד שמור עם נתונים טובים (מיני קופר אס R56)

החלטנו שקונים רכב משומש קטן באלפי שקלים בודדים שישרת אותנו עד שנמצא את הרכב המיוחל (פיאט פונטו ספייס).

הייתה מחשבה שאולי גם נשאיר את הפונטו אחרי שנמצא את המיני המיוחלת, אז גם עשינו יישור קו קטן.

חיכינו ארבעה וחצי חודשים שהרכב נמצא, אבל לבסוף הוא הגיע. שמור מאוד ועם נתונים מעולים.

בסוף גם השארנו את הפונטו.

נסה למצוא רכב באלפי שקלים בודדים (נגיד 3-5 אלף ש"ח) שיחזיק את התקופה הזאת ושתוכל למכור אותו בלי בעיה לאחר מכן בסכום דומה.

אגב, לפני שקנינו את הפונטו, קנינו מיצובישי כריזמה שלא אהבנו. מכרנו אותה אחרי חודש ואפילו הרווחנו כמה מאות שקלים מהמהלך.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...