Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורך חיים של שרשרת תזמון?

CorenUtz
שימו לב! השרשור הזה בן 1793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סקודה אוקטביה 2015. 120 אלף ק"מ.

הרכב גמגם קלות ונדלקה נורית בדוק מנוע. לאחר כיבוי הרכב והדלקתו מחדש הכל נעלם כלא היה.

במהלך נסיעה שוב נדלקה הנורה אך הרכב התנהג כרגיל.

לאחר חיבור הרכב למחשב במוסך יבואן הופיעו תקלות של חיישן קאמשפט וקראנק ונאמר שיש התארכות של שרשרת טיימינג.

1.האם הגיוני ששנתון כזה ואחרי 120k ק"מ תהיה התארכות?

2.האם יש עוד בדיקה שניתן לבצע בשביל לאמת את התקלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך מומחה vag שיבדוק את המנוע.

בעבר הרחוק (2010) היו מותחנים מקוריים דפוקים במנועי 1.2 TSI שגרמו להתארכות השרשרת .

במנועי TSI 2.0, שוב התגלתה בעיה ב 2017 בשילוב של מותחנים מזוייפים בשוק שיצרו עוד יותר בעיות (מזכיר מה שמוסך רון הראה לגבי הפילטרים)

אז נכון שבפולקסוואגן יש היסטוריה ארוכה בנושא אבל

לא בטוח שמה שאמרו לך במוסך נכון.

האם הוחלף אצלך קיט תזמון בעבר ?

מאיפה אתה בארץ ואיפה הרכב כרגע ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה להגיד. במצב רגיש כזה הייתי מחליף ובמוסך עצמו משווה אורך השרשרת ישנה מול חדשה. לוודא שלא מוכרים לו לוקשים. אחרת להחזיר את הישנה למנוע ולא לחייב על אבחון שגוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן לא להתפתות לקיטים סיניים עלומי שם. עלולים להציע לו להחליף משאבת מים.

אני בדיוק קורא שבנובמבר 2018 vw הפסידו בתביעה יצוגית בארה"ב על השרשרת...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הוחלף קיט והרכב נמצא בבאר שבע.

אני חייב לציין שאני שואל בשביל עמית ליחידה.

בב"ש יש מוסך כללי טוב,שמומלץ בפורום ונקרא מוסך הסרן- מציע לגשת לשמוע את דעתו המקצועית ולקבל החלטה בהתאם.

אם הרעש רק בבוקר,אפילו להשאיר את הרכב אצלו ללינת לילה יום לפני,בבוקר יתניעו את הרכב,ישמעו את הרעש ויגידו מה כדאי לעשות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...