Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת ראש\אטם למנוע מיצובישי לנסר 2008

Dolev Wajsbrot
שימו לב! השרשור הזה בן 1807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רציתי לשמוע חוות דעת לכמה אמור לעלות סיפור כל החלפת ראש מנוע ואם יש טעם להשקיע 4K על רכב שהמחירון שלו הוא 10K בשביל להחליף את החלקים הללו?

(המנוע התחמם יתר על המידה והתחיל לעלות עשן , הדבר היחיד שאני בטוח בו הוא שהלך השסתום)

תודה,

דולב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לדעת בוודאות את גודל ה"אסון" יש להרים ראש מנוע ולבצע בדיקות נוספות.

אני חושש כמו יאני,שהמנוע עבר טראומה מעבר לראש ולכן המינימום שיצטרכו לבצע יהיה רינגים (החלפת טבעות בוכנה פרט לשיפוץ ראש/חריטה/מילוי וישור הראש) והשקעה בשיפוץ כזה תגמר באיזור ה 4-4.5.

אולי עדיף לשקול הבאת מנוע מיבוא עם ק"מ נמוך מיבואן מנועים כמו שלמה נאור/איתי מוטורס.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של ראש מנוע (עקב קריעת רצועת טיימינג) - לא מומלץ.

בסופו של דבר השיפוץ לא הצליח ולאחר שבוע החלפתי מנוע קומפלט, כמובן שהמוסך לקח אחריות וקיזז את עלות ראש המנוע מעלות החלפת המנוע.

העניין הוא שאם מראש הייתי יודע שצריך להחליף מנוע - לא הייתי נכנס להוצאה הזו. עדיף להשבית אותה לחלקים ולרכוש אחת זהה.

אלא אם הרכב שלך נדיר ומלוקק ברמה גבוהה, רק אז אולי שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רכבים בהם שיפוץ ראש עלול להיות ברכה לבטלה- דייהטסו אפלאוז/שרייד,סוזוקי בלנו (בעלות בלוק מנוע אלומיניום שנוטה להיאכל) וגם מאזדות 323/626.

חוץ מזה,תמיד כאשר החרט שמבצע את העבודה לא מספיק מקצוען,ברור שהסיכוי שהתיקון יצליח קטן.

יש בעיה נוספת- יש נטייה ללחץ מצד בעל הרכב לחסוך בעלות התיקון ולהחליף אטם ראש בלבד ללא חריטת הראש וביצוע ליטוש שסתומים,מילוי ויישור -אי ביצוע העבודה לפי הספר יוביל לתקלה חוזרת כאן אין קיצורי דרך (יכול לספר על ראש מנוע שעשו לאופל קדט 82 שלי לפני כ-19 שנים- פירקו ראש והחרט פשוט שיפץ אותו מהיסוד כולל הכל ולאחר מכן נסעתי עוד כמעט שנה ו 30,000 ק"מ ללא תקלות נוספות).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלנסר אין שום בעיה לעשות ראש מנוע ,רק חייבים לבדוק את מצב הרינגים לפני שסוגרים..

ברכב הזה מנוע קומפלט מאד זול (באזור ה 1500 - 2000 ש"ח בלי עבודה) לכן לדעתי זו אפשרות עדיפה

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנועים לרכב הזה הם מאוד זולים ויש לא מעט ולכן כדאיים לעומת ביצוע ראש מנוע. אם תרצה אוכל לחפש לך מנועים ולתת לך טלפונים. מבחינת עלות עבודה של התקנת המנוע תנסה למצוא מישהו שייקח לא יותר מ 1500 שח אני מאמין שתמצא. אני מאמין שסביב ה 3500-4000 אתה יכול לסגור את הסיפור ויהיה לך ראש שקט לעוד הרבה שנים יפות...הרכב הזה הוא סוס עבודה שלא ניגמר ורכב שפשוט כייף לתחזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים, כל מה שכתבתם אכן התרחש בסוף, הבחור החליט להחליף מנוע חדש כולל הרינגים ומחיר כולל עבודה יצא בסוף 5600 ככה שאם מחיר מנוע נע בין 1500-4000 אז הוא לא רושש אותי יתר על מידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...