Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן קקטוס-מוסך מורשה דייקן וקפדן, רצוי באזור חיפה והסביבה) לשם ביצוע טיפול ראשון

spidrman
שימו לב! השרשור הזה בן 1789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

חיפשתי ומצאתי המלצות למספר מוסכים באזור המרכז אך אני עובד ויהיה לי קשה למצוא יום שלם פנוי כדי להקדיש לנסיעה (ויום שישי הוא אף פעם לא יום מומלץ להגיע למוסך).

הקקטוס האהובה שלי זקוקה לטיפול ראשון. אני מכיר בשמם מספר מוסכים באזור חיפה והסביבה אך אין לי באמת ידיעה על טיב הטיפול, סוג השמנים והחלפים וההקפדה על הוראות היצרן, העבודה וניקיון הרכב.

אני יודע שישנה חשיבות עליונה לסוג השמן במנועי פז'ו סיטרואן הנ"ל והייתי שמח לקבל המלצות למוסך הטוב ביותר באזור חיפה ואם אין כזה, אפילו למוסך ברדיוס גדול יותר (חדרה, עפולה וכיו"ב).

תודה

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודה שלי טיפלה בצרפתיות שהיו לה הרבה מאוד שנים במצטבר בצמרת ואני כשהיתה לי 309 כשהייתי חייל (אי שם 20 שנים אחורה) טיפלתי בחלק מהפעמים בגזית (שנמצא ברחוב השיש)

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים, אכן וצמרת הם המוסכים שעליהם אני יודע, הסיפורים עליהם "קוטביים" ובאמת השאלה היא האם נעשה שימוש בדיוק בשמן הנדרש ע"י היצרן והאם כל החלפים, המסננים וכיו"ב מקוריים.

אשמח לקבל לשמוע עוד דעות ושוב, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני, "צמרת" הוגנים ולא מסתירים ממך מידע, מה שתרצה לדעת - יספרו לך.

על "גזית" שמעתי דברים טובים אבל אין לי ניסיון איתם.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודה שלי טיפלה בצרפתיות שהיו לה הרבה מאוד שנים במצטבר בצמרת ואני כשהיתה לי 309 כשהייתי חייל (אי שם 20 שנים אחורה) טיפלתי בחלק מהפעמים בגזית (שנמצא ברחוב השיש)

נו ו...?

(איך זה עוזר לפות"ש ?)

לפני 20 שנה זה לא אומר כלום לגבי היום.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים, אכן וצמרת הם המוסכים שעליהם אני יודע, הסיפורים עליהם "קוטביים" ובאמת השאלה היא האם נעשה שימוש בדיוק בשמן הנדרש ע"י היצרן והאם כל החלפים, המסננים וכיו"ב מקוריים.

אשמח לקבל לשמוע עוד דעות ושוב, תודה.

בצמרת נעשה שימוש בכל החלפים המקוריים והשמנים המומלצים בלבד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור, אם אתה באמת היסטרי בנוגע לזה , למרות שמדובר בטיפול שאורך 20 דקות ומחליפים בו רק שמן ומסנן שמן , אין שום בעיה שתגיע לאחד המוסכים המורשים במרכז (רק לתאם מראש ) .

אם אתה יוצא ב 8 והנסיעה מחיפה לוקחת כשעה כי אין פקקים אז יקבלו אותך ב 9.30 וסביר להניח שעד 10.30 כבר תהיה בדרך הביתה .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שמן ומסנן, לפי הנחיית היצרן והיבואן נדרשת החלפת מסנן מזגן.

אני חושב שמסנן כזה מקורי עם פחם פעיל לא סביר להחליף כל 15 אלף ואפשר למשוך לכל טיפול שני, אבל כמובן שיקולי אחריות...

במוסך גזית אתה זכאי לטיפול בהנחה, והמחיר יוצא סביר, אם אתה חבר במועדון הקקטוסים.

דבר עם לילך או עם קובי.

אני ביצעתי שם את הטיפול הקודם וסך הכל החוויה הייתה דיי טובה.

הקפידו על השמן הנכון ומסנן מקורי.

מסנן מזגן שמו חליפי ללא פחם פעיל שמסופק ע"י לובינסקי. בטיפול האחרון החלפתי אותו במקורי עם הפחם.

יתרון נוסף של קשר עם גזית הוא שהם שמחים להביא ציוד מקורי לקקטוס - מסילות גג, מגיני בוץ, שטיחי גומי - תתעניין ואם רלוונטי ותרצה תוכל להזמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש גם את י.ש. מוסכי הגליל. בזמנו עבדתי אתם ובהדרגה עברתי לצמרת. לידיעתי לצמרת וגזית אותו בעל בית (והוא גם הבעלים לידיעתי של רכב הצפון). סך הכל הייתי מרוצה מהשרות גם במוסכי הגליל וגם בצמרת. המעבר נעשה כי צמרת אוספים את הרכב מהבית/עבודה ללא עלות. גם צמרת וגם מוסכי הגליל יעבירו טסט ללא עלות אם שולב בטפול.

מבחינת חלקים/חומרים - שלושתם מורשי יבואן כך שאני מניח שהם משתמשים במה שהיבואן מנחה אותם (כמינימום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה למגיבים, אחרי לא מעט איטלקיות (...) וצ'כית אחת שאילצו אותי להרחיק כדי לבצע טיפול נכון, מה שהוכיח עצמו ב (כמעט) אפס תקלות בשוטף, זו לי הצרפתייה הראשונה ולכן אני מעט היסטרי.

ההתלבטות צומצמה בין גזית לצמרת, נכון שמדובר בטיפול ראשון, זניח למדי (הרכב עבר קצת פחות מ-7000 ק"מ... אבל עברה שנה מיום שעלה על הכביש) ולכן אבצעו באחד מהשניים, רציתי לוודא שאין סיפורי זוועה על שימוש בשמנים וחלפים נחותים, רמאות ושירות רע, נוכח התגובות עד כה, נרגעתי מעט...:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך בחום לנסוע ל-״יורומוטורס״ בחדרה. אני עושה את זה מחיפה.

קניתי 208 יד2 שנותרה לה חצי שנה לאחריות והייתי צריך לסדר משהו במסגרתה. צמרת התווכחו איתי שאין בעיה, י.ש מוסכי הגליל לא הצליחו לפתור את הבעיה וטרטרו אותי פעמיים-שלוש של להשאיר את הרכב כל היום. בעקבות המלצה פה בפורום הגעתי ליורומוטורס. פתרו לי את הבעיה ובנוסף החליפו לי מצבר לפני סוף האחריות כשאמרתי שמערכת ה- S&S לא עובדת (בי.ש. מוסכי הגליל החשמלאי ״הבטיח״ לי להחליף מצבר, שאבוא לפני סוף האחריות ואגיד שמניע לי קשה בבוקר).

מאז הייתי שם מספר פעמים כולל טיפול 60,000 וטיפול בתקלה שולית שנמשך כמה חודשים מעבר לתקופת האחריות כי התלוננתי לפני ובמסגרתה הם עשו הרבה מאמצים כדי לאתר את הבעיה ולעזור.

הם נחמדים, שרותיים, מקצועיים ולא מדביקים מדבקות על האוטו.

והם ממגנים ממש טוב את הרכב מפני לכלוך מוסך כולל ניילון על ההגה

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על יורומוטורס שמעתי, בפיאטים אני מטפל במוסך עדי בחדרה ואני די רוצה להימנע מהפסד חצי יום עבודה שכרוך בנסיעה ובהמתנה אך אשקול את העניין.

האם אפשר להצטרף למועדון הקקטוס ללא פייסבוק...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...