Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות בניסאן טידה 2009

Mikeg
שימו לב! השרשור הזה בן 1796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קניתי ניסאן טידה האצבק 2009 1600 ועשיתי נסיעה עירונית איתה לפני ובדיקה במכון אבל אחרי שקניתי גיליתי שדוושת הגז רועדת במהירויות גבוהות (100+ ) וכי להגה יש נקישות בסיבוב (בעמידה עם בלם יד מורם בניוטרל וסיבוב ההגה- אין נקישות).

מה יכולות להיות הסיבות? ואיך אני צריך להתייחס לדברים נוספים בבדיקה כמו תושבות מנוע פגומות, חופש חיבור ציר קדמי, תיקון ציריות, חופש ורעד בדיפרנציאל ? זה כסת"ח של המכון או באמת יש מה לבדוק?

עשיתי מאז הקנייה 3K קמ והאוטו בסדר חוץ מההגה.

ודבר נוסף, יש אתר (עדיף מחו"ל) שאני יכול להזמין ממנו חלקים בזול כגון פילטרים/ פלאגים?

אלה תוצאות הבדיקה (נושא הבלמים טופל כבר - בבלימה במהירויות גבוהות ההגה רעד)

37c5e50b-da52-44fd-af3c-c1bddf5e0f70.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי טידה 2008, עם רעידות במהירות גבוהה בעיקר כשההגה מופנה מעט ימינה, אני מניח שזו ציריה ימנית

אצלך כתוב במפורש ציריות.. (הרעד חולף כשאתה מרפה מהדוושה?)

הרכב שלי אוכל לאחרונה די הרבה שמן

תושבות החלפתי לא מזמן..

יש חופש קבוע בבסיס ההגה כבר שנים, בבדיקה אמרו לי שזה תקין

סה"כ נשמע די זה..

תהנה עם הרכב, אני מאוד אוהב אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...