Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת חזית אחור חזית (שרשרת) עם קטנוע

speedseeker
שימו לב! השרשור הזה בן 6950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם,

אתמול נער בן 16 שיצא לי לדבר איתו רכב על הקטנוע שלו בכביש שמהירותו 80 קמ"ש נהג משוגע בן 20+- לא שמר מרחק ונכנס בו .

הנער בן ה16 שרכב על קטנוע חדש שנת 2005 שמחירו בחברה 14 אלף ש"ח עף באוויר עם הקטנוע ונכנס ברכב שהיה לפניו לרכב נגרם נזק של מאות שקלים או אפילו אלפים .

הרוכב פונה לבי"ח באמבולנס וטופל שם ושוחרר באותו יום.

לקטנוע נזק של פלסטיקים בלבד ויש לו ביטוח חובה וצד ג' .

שאלתו היא האם הנזק שנגרם לרכב שהוא עף עליו יכוסה ע"י חברת הביטוח שלו או שזאת אשמתו של הנהג בן ה20?

אשמח לעצות שקשורות לביטוח בלבד אך לא לעצות רפואיות למיניהם או הטפות מוסר.

תודה,

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם,

אתמול נער בן 16 שיצא לי לדבר איתו רכב על הקטנוע שלו בכביש שמהירותו 80 קמ"ש נהג משוגע בן 20+- לא שמר מרחק ונכנס בו .

הנער בן ה16 שרכב על קטנוע חדש שנת 2005 שמחירו בחברה 14 אלף ש"ח עף באוויר עם הקטנוע ונכנס ברכב שהיה לפניו לרכב נגרם נזק של מאות שקלים או אפילו אלפים .

הרוכב פונה לבי"ח באמבולנס וטופל שם ושוחרר באותו יום.

לקטנוע נזק של פלסטיקים בלבד ויש לו ביטוח חובה וצד ג' .

שאלתו היא האם הנזק שנגרם לרכב שהוא עף עליו יכוסה ע"י חברת הביטוח שלו או שזאת אשמתו של הנהג בן ה20?

אשמח לעצות שקשורות לביטוח בלבד אך לא לעצות רפואיות למיניהם או הטפות מוסר.

תודה,

מאור.

אם אני לא טועה..הרכב האחרון בשרשרת אשם ואמור לשלם על הנזקים...לכולם..לפחות ככה זה היה בתאונה דומה של ידידה.

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם דברי הנשיא ומוסיף: גם אם ימצא שהאופנוען צריך לשלם - ביטוח צד ג' יכסה את הנזק. אם התנאים של הביטוח כוללים "השתתפות עצמית", אז זהו הסכום המקסימלי שיהיה עליו להוציא מכיסו. מסור לו החלמה מהירה.

JoyRider בתפוז... :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם הנער אף לעבר הרכב שהיה לפניו זה אומר... שגם הוא לא שמר מרחק?

שמירת המרחק אינה קשורה למחולל התאונה זו סוגיה בפני עצמה. אם הוא היה נכנס בו כי הוא לא הספיק לבלום זה דבר אחד. אבל מאחר ויש גורם לתאונה התלוי באחר, אזי הוא הנושא בנטל. וגם אם הקטנוע היה הגורם אז הג' מכסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמירת המרחק אינה קשורה למחולל התאונה זו סוגיה בפני עצמה. אם הוא היה נכנס בו כי הוא לא הספיק לבלום זה דבר אחד. אבל מאחר ויש גורם לתאונה התלוי באחר, אזי הוא הנושא בנטל. וגם אם הקטנוע היה הגורם אז הג' מכסה.

מצטרף לדעתו של העכברון,

מניסיון אישי, אומנם עם מכונית, אבל זה תופס גם במקרה דנן:

לפני שנים אחדות רכב פגע בי מאחור והדף אותי לעבר הרכב שנסע לפני. נהג הרכב שפגעתי בו תבע ממני להפעיל את ביטוח צד ה - ג' שלי, אבל אני התעקשתי שהאחראי הבלעדי לתאונה הוא הנהג שנסע מאחורי. הדבר אומנם היה כרוך בנסיעה לעבר תחנת המשטרה הקרובה ומתן עדות, אבל גם הבוחן הגיע למסקנה שלא אני צריך לשאת בנטל; גם לא חברת הביטוח שלי.

מהמקרה הזה אני למד, כי כאשר נהג מסוים נהדף על-ידי נהג אחר לעבר רכב שלישי, הרי שהוא אינו חייב לשאת בנטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...