Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב ספורט/קבריולט עד 400 אלף ש״ח

lidanex
שימו לב! השרשור הזה בן 1787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי , אני מחפש לקנות רכב ספורט עדיפות לקבריולט עד 400 אלף שקל , אפשר לחרוג טיפה אם זה שווה את זה.

אני נוסע בדרך כלל רק עם החברה , ככה שהמקומות מאחורה לא כאלה חשובים לי , עדיפות ליד 2 ולא רכב חדש

בינתיים ההתלבטות שלי זה בין bmw i8 2016 לבין mercedes c300 cabario 2019 , חשוב לי המראה שימשוך את העין וגם יתן לי חווית נהיגה

אשמח להצעות ואם מישהו מכיר מקרוב את הרכבים הנ״ל אשמח גם לשמוע חוות דעת

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם כן, למה לא לענות?

אפילו בשביל הסיכוי הקלוש שהבן אדם שוקל ברצינות את אחד הרכבים האלה.

i8 לא מצאתי בלוחות (עם גג נפתח) וחדשה היא הרבה מעל התקציב שלך.

לגבי "חוויית נהיגה", הבמוו הרבה יותר חזקה מהמרצדס (בעיקר בזכות המנוע החשמלי - המומנט גדול יותר, בשילוב עם הבנזין ומגיע בערך מהרגע שלחצת על הדוושה).

המרצדס, עם מנוע בנזין טורבו.

גם שם המומנט מגיע מאוד מוקדם, אבל פחות מיידי כמו במנוע חשמלי.

לדעתי, באפקט השופוני ה i8 לוקחת בגדול.

הדרך הטובה ביותר לדעת איזה רכב יותר מתאים לך, הוא לבצע נסיעת מבחן על שתיהן ולהחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם כן, למה לא לענות?

אפילו בשביל הסיכוי הקלוש שהבן אדם שוקל ברצינות את אחד הרכבים האלה.

i8 לא מצאתי בלוחות (עם גג נפתח) וחדשה היא הרבה מעל התקציב שלך.

לגבי "חוויית נהיגה", הבמוו הרבה יותר חזקה מהמרצדס (בעיקר בזכות המנוע החשמלי - המומנט גדול יותר, בשילוב עם הבנזין ומגיע בערך מהרגע שלחצת על הדוושה).

המרצדס, עם מנוע בנזין טורבו.

גם שם המומנט מגיע מאוד מוקדם, אבל פחות מיידי כמו במנוע חשמלי.

לדעתי, באפקט השופוני ה i8 לוקחת בגדול.

הדרך הטובה ביותר לדעת איזה רכב יותר מתאים לך, הוא לבצע נסיעת מבחן על שתיהן ולהחליט.

לא הבנתי, למה שאני לא אתכוון לזה ברצינות? וכן בהחלט צריך לבדוק בנסיעה את שתיהם , כתבתי פה יותר בשביל לשמוע דעות מאנשים שמכירים את הרכב או שיש להם הצעות אחרות

אופציה שיכולה להתאים לך

BMW סידרה 4 גרסה M, לדוגמא:

https://www.yad2.co.il/s/c/nsu71a

גם גג נפתח קשיח וגם

המראה שימשוך את העין וגם חווית נהיגה.

טל.

תודה רבה! אני אבדוק על זה , עוד הצעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם תקציב כזה ודרישה לשני מושבים בלבד הייתי שוקל ברצינות פורשה בוקסטר או קאימן (כמובן יד2). רכבים באים והולכים, פורשה זה רכב קלאסי.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי הרבה על הI8, תשים לב שקל לך לצאת ולהכנס ממנה, לי היה מאוד קשה.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...