Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת כביסה של סימנס בת 5 - שווה להרחיב את האחריות תמורת 316 ש''ח לשנה?

feel
שימו לב! השרשור הזה בן 1793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה עולה חדשה? מה השתתפות העצמית? מנסיון שלי, אין טעם לתקן מכונת כביסה, ברגע שהיא מתקלקלת, אני מחליף. מחפש מכונה שנותנת אחריות הכי ארוכה וזהו.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עולה חדשה? מה השתתפות העצמית? מנסיון שלי, אין טעם לתקן מכונת כביסה, ברגע שהיא מתקלקלת, אני מחליף. מחפש מכונה שנותנת אחריות הכי ארוכה וזהו.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

חדשה עולה משהו כמו 2,000 ש''ח (סימנס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שווה.

גם שים לב שהאחריות מהסוג הזה רחוקה מלהיות מקיפה וכוללת תשלום ביקור טכנאי.

לא מזמן התקלקל המדיח סימנס שלי (עלותו כחדש - 3300 ש"ח), אחרי 5.5 שנים מתוכם הוא היה באחריות מלאה 3 ועוד 3 בהרחבה בדומה למה שהוצע לך.

הגיע הטכנאי, הסתכל דקה, שאל כמה שאלות ושלח אותי לקנות חדש.

למה? כי צירים, קפיצי דלת, החלפת הדופן הפנימית בדלת (בגלל עיקום קטן שגורם לאיבוד אטימה) וגומיות - כולם לא כלולים באחריות ועלותם יחד מגיעה כמעט ל-2000 ש"ח.

לחיוב - הטכנאי נחמד, הגיע מהר ובזמן, התנהלות נוחה מול השירות (הכל דרך האתר), היו הוגנים (במסגרת האחריות). האם שווה? לא.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שווה.

הגיע הטכנאי, הסתכל דקה, שאל כמה שאלות ושלח אותי לקנות חדש.

בזה מסתיים תפקיד הטכנאים של חלק גדול מהחברות שנותנות אחריות בימינו. בשביל מה לעבוד קשה ולתקן ? הוא מדלג בין עשרה לעשרים לקוחות ביום ומקבל תשלום עבור ביקור שלפעמים מסתיים מבלי לפתוח פנל או לבצע בדיקה ייסודית וישר שולח אותך לקנות חדשה.

חשבת לרגע להזמין טכנאי אמיתי שלא דרך חברת הביטוח ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונת כביסה של סימנס בת 5 - שווה להרחיב את האחריות אצל BSH תמורת 316 ש''ח לשנה?

תלוי, מה עמדתך בנוגע למתן עזרה לנסיכים ניגרים כדי שיוכלו לשחרר ירושה גדולה שנמצאת בחשבון בנק בחו"ל?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תרחיב,טעות יקרה.

אנחנו בעוונינו קנינו מכונה של קריסטל (בהמלצת אימי),עלתה 1500ש"ח,הרחבת אחריות עוד 1500ש"ח (ל-3 שנים),פרסו יפה לכמה תשלומים.

הרי יש הגיון (חלקי,קטן מאוד) שאם יילך חלק יקר,תחליף לבד? תביא טכנאי? באחריות קודם יתנערו,אחרי זה יעשו טובה וידברו איתך.

קונים מכונה חדשה כאות התקציב (אפשר גם ב800ש"ח,אפשר גם ב2000) - אתה והמזל שלך :) (ולך יש אכבר מזל,5שנים...)

מתי שתלך - דרדר אותה מצוק ותתחדש בלי חרטות.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני מחזיק מכונה בת 7 של בוש?

המכונה מתפקדת כחדשה כמו ביומה הראשון אני לא מבין מאיפה אנשים מביאים שמכונה מחזיקה 5 שנים.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורך החיים של המכונה תלוי לא רק ביצרן - אלא גם בשימוש בה. כמה מכונות בשבוע, כמה מעמיסים אותן.

אשתי, למשל, הורסת סדרתית שת מכונות כביסה - דוחסת אותן עד גדותיהן, וזה מחסל אותן. מעבר לכך שכבר 30 שנה אנחנו משתמשים במכונות פתח עליון, שהן צפופות ומורכבות יותר מאחיותיהן בעלות הפתח הקדמי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת לרגע להזמין טכנאי אמיתי שלא דרך חברת הביטוח ?

בדקתי את עלות החלפים בעצמי באמצעים אלטרנטיביים, ראיתי שאני מגיע ל1500 שח לפחות. להחליף קפיצים וצירים זה לא מסובך, החלפתי קפיץ בצד אחד בעצמי לפני 3 שנים.

כבר לא היה טעם להילחם על המדיח הזה, נשלח לגריטה בזמן אספקת החדש.

אגב, המכונת כביסה הקודמת שלי היתה של "האייר", החזיקה 8 שנים טובות ועלתה מחצית מבוש/סימנס...

כנראה שזה עניין של מזל.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני מחזיק מכונה בת 7 של בוש?

המכונה מתפקדת כחדשה כמו ביומה הראשון אני לא מבין מאיפה אנשים מביאים שמכונה מחזיקה 5 שנים.

מכונת כביסה של מכר התקלקלה לאחר 25 שנים (!!!). AEG שאז היה תוצרת גרמניה. אצלי המכונה כבר 10 שנים, באוקנכט, גם תוצרת גרמניה. היום שני המותגים האלה כבר לא מיוצרים בגרמניה, מה נשאר שיכול להיות אמין? דגמים איכותיים של בוש-סימנס-קונסטרוקטה ו - Miele?

ראיתי גם שיש מכונה סינית זולה ב-1200, נראית כאופציה לגיטימית למי שאין לו תקציב באותו רגע. אם מתקלקלת מחוץ לאחריות (5 שנים, שזה יפה), גם לא חבל לזרוק מיד.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארקו - AEG לא קיים. הסמל נרכש על ידי אלקטרולוקס. היתה לי מכונה שהיתה ממותגת AEG/Electrolux ששבקה - תקשיב טוב - אחרי 4 שנים. אמנם המחליפה שלה (קריסטל) הושלכה לפח אחרי שנתיים, אבל, לעומת זאת, מספר מכונות BSH שהיו לי החזיקו מעמד לפחות 7 שנים כל אחת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סכום מופרך בעיני להארכת אחריות.

עד כה מכשיר החשמל היחיד שלא היה לי מזל איתו זה המייבש.

מייבש קונדנסר עם חיישנים של אלקטרולוקס. בשנה הרביעית הלך כרטיס. פירקתי ולקחתי לתיקון (250 ש"ח), עבד עוד שנה וחצי, הלך שוב. פירקתי שוב תיקנתי שוב, והפעם הבנתי את הפרינציפ, הזמנתי באיביי קיט רכיבים לתיקון עצמי של הכרטיס לפעם הבאה (50 ש"ח). שנה וחצי, הלך משהו אחר וקיבלתי קוד תקלה.

חטפתי את הקריזה והעפתי אותו, במקומו הגיע AEG עם משאבת חום.

שאר המכשירים - מקרר ליבהרר בן 11, היתה איזו תקופה שקצת קרטע - התעשת על עצמו. מדיח בוש כבן 7 ללא שום בעיה. מכונת כביסה בוש בת 11, החלפתי לה בעצמי בולמי זעזועים לפני כשנה וחצי וזהו. טלוויזיה פנסוניק התקלקלה פעם אחת באחריות ומאז שקט (8 שנים).

אם באמת היה צריך לעשות הרחבת אחריות בסכום של 300+ ש"ח בשנה לכל מכשיר, היה עדיף כבר לקנות זול ולזרוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...