Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה סטוניק חדשה או קקטוס 2018?

Stolero1405
שימו לב! השרשור הזה בן 1786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, פונה אליכם להתייעצות לפני רכישת רכב פנאי לאישתי.

הרכב הקודם שנהגה בו היה סוזוקי קרוסאובר ידני 2016.

דברים שלא מוכנה להתפשר עליהם ברכב הבא:

1. אוטומט

2. תנוחת ישיבה מעט גבוהה מפרטי (כמו הקרוסאובר שהיה לה בערך)

3. חסכוני יחסית בדלק

4. בטיחות

חשבנו להוציא עד 80 אש"ח לרכב משומש או לקנות דרך המבצע שיש עכשיו בחבר את הסטוניק לדוגמה.

הסטוניק לאחר ההנחה תעלה סביב ה110-115 אש"ח ומנגד ראיתי שאפשר למצוא קקטוס 2018 במחיר של 65-75 אש"ח ביד 2. האם הסטוניק שווה עוד 40-50 אש"ח? לי נשמע שהקקטוס לוקחת מבחינת VFM.

רק מציין שבמעלה הדרך נפסלו הרכבים הבאים (מיד 2 כמובן): קשקאי דיזל (יקרה מידי) קדג'אר דיזל (אישתי לא אהבה את העיצוב), סופרטאז' (צריכת דלק גבוהה), מוקה (צריכת דלק+שוק לא טוב), קוגה (צריכה דלק גבוהה).

אשמח לשמוע את דעתכם? הייתם שוקלים רכב אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחו בחשבון שהסטוניק לא גבוה, הוא סתם נראה ככה.

הקקטוס מאוד נוח עם מראה ייחודי בתור תוספת, נסחר במחיר נמוך יחסית בגלל מוצאו אבל זה בא לטובתכם כרגע כי הוא נותן הרבה רכב בשביל פחות כסף.

הייתי שוקל בתקציב הזה של חדש גם את סיאט ארונה, לטעמי הרבה יותר יפה מהסטוניק וכנראה תהיה גם יותר חזקה ויותר חסכונית, רק צריך לקחת בחשבון את הגיר DSG7 שלה שקצת רגיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, קקטוס יד שניה שנקנה שנה שעברה ב0 ק"מ ב 85,000 שקל, היא קנייה טובה, הרכב הוא טוב, יש לך אחריות ל5 שנים, החסרונות שלו הם מחסור באמצעי בטיחות אקטיביים. לדעתי ההבדל במחיר הוא מאוד גדול. אני הייתי לוקח קקטוס וחוסך את הכסף למשהו אחר.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DSG7 זה הגיר הרובוטי של פולקסווגן, לא רלוונטי לקיה שמגיעה עם סוג דומה תוצרת יונדאי.

LIEL התייחס לגיר בארונה כך ששניכם צודקים :-)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושב הנהג בקקטוס מאוד נוח, אבל לא גבוה במיוחד, ודאי נמוך יותר מהקרוסאובר. הסטוניק לזכרוני מאולם התצוגה מעניקה ישיבה מעט גבוהה יותר. לקקטוס מגרעת נוספת לאוהבי תחושת השליטה הגבוהה והיא לוח שעונים גבוה וחלון קדמי יחסית צר. מכל בחינה אחרת, ודאי למחירה היא בחירה טובה עד מצוינת. הכי נכון לקחת שעה פנויה ולעשות סיבוב באולמות, מהר מאוד תגלו איפה מרגיש לכם טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה חבר, הייתי הולך על הסטוניק לדעתי היא אמינה יותר והרבה יותר בטוחה וגם לא יודע אם זה משנה לך אבל השוק שלה הרבה יותר טוב אז היא עדיפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה חבר, הייתי הולך על הסטוניק לדעתי היא אמינה יותר והרבה יותר בטוחה וגם לא יודע אם זה משנה לך אבל השוק שלה הרבה יותר טוב אז היא עדיפה

אמינה בהרבה ?

על סמך מה ?

מנוע וגיר חדשים לחלוטין.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...