Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית ARMSTER - ARMREST 2 לאיביזה שלי (משענת יד)

שימו לב! השרשור הזה בן 1793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים!

התייעצתי פה בפורום תקופה לגבי סאונד לרכב שלי. קניתי לפני חודש איביזה 1.2 טורבו ידני 2016, סאונד נקנה בהמלצת החבר'ה מכאן, מבסוט ממש ועוד מלפני שקניתי את הרכב ידעתי שמשענת יד היא דבר שחשוב לי מאוד, והבנתי שדבר כזה מקורי מהחברה זה עסק של 2000 שקל + כלומר לא הגיוני ולא שווה בעליל.

בדקתי באינטרנט, לא מחפש משהו אוניברסלי או איזה תחליף זול.

מצאתי את הדגם שרשמתי בכותרת, הוא יקר יחסית - קצת יותר מ600 ש"ח אחרי מיסים משלוח והכל, אבל נראה פצצה.

https://www.armster.co.uk/shop/seat-ibiza-2008-armster-2-armrest/?attribute_pa_colour=black&v=88588bacf0da

מישהו יכול להגיד אם זה תואם לאיביזה בדגם שלי?

ואם יש אולי המלצה על משהו איכותי אחר, או בדיוק אותו דבר אבל במחיר מעט יותר אטרקטיבי?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לא חושב שמישהו ידע על מוצר ראנדומלי אם יתאים למודל שלך. רשום שהוא מתאים ל-2008 עד 2017, אז סביר להניח שכן. אם אתה רוצה להיות בטוח, שלח תמונה של הבפנים שלך לחבר'ה של האתר וברר איתם.

ב. לא הייתי משלם יותר מ-100 שקל על מוצר aftermarket כזה, 600 שקל זה מוגזם. סביר להניח שזה אותו משען יד שיש ב-AliExpress פשוט ממותג אחרת.

ג. אני לא מכיר שיש משען יד באיביזה ככלל, אז אני לא יודע מה החברה מציעה; אבל סביר להניח שגם מדובר באותם דגמים אוניברסליים.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

נתחיל בזה שידית אוניברסלית ב100 שקל - אתה תקבל איכות שתואמת למה שאתה משלם. וזה לא דבר שאני או אתה נרצה לשים ברכב שלנו.

עכשיו אני קניתי תקופות ארוכות באלי אקספקס, ואני קונה יותר עכשיו באמאזון, ואתה חד משמעית משלם על איכות ויודע שאתה לא קונה חתול בשק

(משם קניתי גם את הסאונד שלי בעיקר).

עכשיו לגבי הARMSTER- אני לא מומחה אבל היא נראית חברה איכותית (בריטית) אין סיכוי שאתה תמצא באלי אקספרס אותה איכות.

ואני אעלה תמונה באמת שלה התושבת ברכב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי ממהר לקנות את המוצר הזה ב-600 שקלים, שזה סכום שהייתי משקיע במשהו אחר - אבל זה רק אני.

לגבי אמאזון - טיעון נכון חלקית. רוב המוצרים באמאזון עם drop shipping וכאלו שהם לא אז גם מיוצרים בסין ממש קרוב לאחים שלהם ב-AliExpress. נכון, רוב המוצרים איכותיים אבל הרוב הגדול סיני במסווה של אמריקאי.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...