Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנה וחצי ו 65 אלף ק"מ על גולף 1.4 קומפורטליין .

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 1762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נוהג כבר שנתים ושמונה חודשים על גטה 1.2 , הרכב עבר כ 75K ללא שום בעיה.

הרכב מרגיש כמו ביום שהוא יצא מהמפעל, מהודק , חומרים ברמה גבוהה , שקט מוחלט בנסיעה , שום קילופים ודבר לא נשר.

המנוע נפלא והרכב אינו מתקשה להשתלב בקלילות בתנועה, הגיר מעט איטי (נפתר במעבר לספורט) ללא שום בעיה וזאת למרות שהרכב ננהג בצורה הרחוקה מלהיות עדינה , תנועת בוקר ערה ופקקים ועליות קשות של הרי הצפון.

מענין שאותם אנשים קבועים הם אילו אשר מעירים בכל מה שקשור לצרפתיות ו VW .... , תמשיכו עם הקורולה שלכם אין בעיה , שחררו אותנו להחליט במה ננהג ללא סיפורי האימה שלכם.

עריכה אחרונה על ידי CX25GTI

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מענין שאותם אנשים קבועים הם אילו אשר מעירים בכל מה שקשור לצרפתיות ו VW .... , תמשיכו עם הקורולה שלכם אין בעיה , שחררו אותנו להחליט במה ננהג ללא סיפורי האימה שלכם.

"סיפורי האימה" האלו סופרו לי ע"י עובד במוסך ראשי של VW בעבר. אלפי מכוניות עברו תיקון במערכת ההילוכים.

היום המצב יותר טוב, ואבל כמו כל אימה, לוקח זמן להרגע ממנה, בעיקר אם זה הכסף הגדול שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוהג כבר שנתים ושמונה חודשים על גטה 1.2 , הרכב עבר כ 75K ללא שום בעיה.

הרכב מרגיש כמו ביום שהוא יצא מהמפעל, מהודק , חומרים ברמה גבוהה , שקט מוחלט בנסיעה , שום קילופים ודבר לא נשר.

המנוע נפלא והרכב אינו מתקשה להשתלב בקלילות בתנועה, הגיר מעט איטי (נפתר במעבר לספורט) ללא שום בעיה וזאת למרות שהרכב ננהג בצורה הרחוקה מלהיות עדינה , תנועת בוקר ערה ופקקים ועליות קשות של הרי הצפון.

תמצות הודעה: 'למרות שיש אלפי מקרי תקלות, לי זה לא קרה (עדיין, בתוך האחריות), אז תפסיקו לבלבל את השכל, פשוטי עם משעממים עם אסייאתיות!'
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמצות הודעה: 'למרות שיש אלפי מקרי תקלות, לי זה לא קרה (עדיין, בתוך האחריות), אז תפסיקו לבלבל את השכל, פשוטי עם משעממים עם אסייאתיות!'

אני מניח שיש לך תיעוד של אלפי המקרים הללו ואו שהמספר הזה הוא הערכה שלך ללא ביסוס עובדתי.

אם הגיר הזה היה אסון קולוסלי כמו שיש כאילו אשר רואים אותו , חברות השכרה וליסינג לא היו מחזיקות את הרכבים הללו בציי הרכב שלהם.

הגיר אינו חף מבעיות , ומנסיון בחברה בה אני נמצא ובחברות אחרות אחוז התקלות זניח ולעיתים (כמו בחברה שלי) הרכבים עומדים להשלים 3 שנות ליסינג עם ממוצע של מעל ל 30K ק"מ לשנה ללא בעיות גיר מכל סוג שהוא.

דרך אגב הרכב כבר מזמן אינו באחריות , אבל למה לדייק אם אפשר לייצר דרמה טובה.

כל הקטע עם פשוטי עם משועממים ואסיתיות הגיע במלואו ממך, תחשוב לבד מדוע בחרת להתנסח בצורה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מקס הוא קצין רכב ויודע להגיד לך באילו רכבים יש בעיות חוזרות ונשנות, ובאילו רכבים שקט מופתי.

היקף הבעיה בגירים אינו באלפים? הצחקת אותי.

בוודאי שאין לי סימוכין, אבל אני לא צריך מאגר מידע גם בשביל להגיד שאחרי גיל 40 להרבה אנשים באוכלוסיה מתחילות בעיות של קוצר ראיה.

בחרתי להתנסח כך כי כשאתה אומר 'קורולה' אתה מתכוון לרכב אפור ומשעמם.

ואגב לא נעלבתי, האסייאתית שלי די מהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שהצחקתי אותך , אמרו חכמינו שצחוק טוב לבריאות.

והקורולה אכן הוא רכב אפור ומשעמם (שלא כמו ה 3), לזה הוא בדיוק תוכנן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו טוב, אם אתה כבר בקטע של 'להוכיח', אז כתבת 'הקורולות שלכם' למרות שדווקא אלו שהגיבו על תקלות הם בעלי גרמניה, צרפתיה, וקוריאנית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שיש לך תיעוד של אלפי המקרים הללו ואו שהמספר הזה הוא הערכה שלך ללא ביסוס עובדתי.

אם הגיר הזה היה אסון קולוסלי כמו שיש כאילו אשר רואים אותו , חברות השכרה וליסינג לא היו מחזיקות את הרכבים הללו בציי הרכב שלהם.

הגיר אינו חף מבעיות , ומנסיון בחברה בה אני נמצא ובחברות אחרות אחוז התקלות זניח ולעיתים (כמו בחברה שלי) הרכבים עומדים להשלים 3 שנות ליסינג עם ממוצע של מעל ל 30K ק"מ לשנה ללא בעיות גיר מכל סוג שהוא.

דרך אגב הרכב כבר מזמן אינו באחריות , אבל למה לדייק אם אפשר לייצר דרמה טובה.

כל הקטע עם פשוטי עם משועממים ואסיתיות הגיע במלואו ממך, תחשוב לבד מדוע בחרת להתנסח בצורה הזו.

לא חסיד גדול של אסיאתיות, גם לא של אירופאיות, מעדיף את האחרונות כי לרוב יש בהן איזה ערך מוסף שהוא שמתקשה למצוא בראשונות. היתה אצלי אוקטבית ליסינג 1.2 במשך שלוש שנים ללא ציוץ עד קרוב לתום התקופה, אז ועם 80K וקצת ק"מ הודיע לי הגיר שנשבר לו עם כיתוב בסגנון gearbox error או משהו דומה בלוח השעונים וקירטוע מחריד על הכביש. אז בכל הנוגע לאיכות הגימור ובמיוחד מוקפדותו, מרחב הפנים וזה השמור למטען, ביצועים סבירים פלוס ושקט יחסי אין לי טענות, גם לא היום כשאני עם אוקטביה 1.4 צעירה וחזקה יותר שגם הוסיפה נוחות נסיעה מעט משופרת, מערכת סאונד סבירה יותר ועוד כהנה וכהנה כצ'ופר נחמד, אבל לא הייתי ממהר להשתמש בכיס הפרטי שלי בכדי להנות מכל אלו, במיוחד כשהרפרנס היא וואגית בת 19 והרבה למעלה מ 200K ק"מ שמאז יומה הראשון אצלי ( אני הבעלים הראשון ) הגיר הפלנטרי המיושן שבתוכה לא מפספס כלום ומתנהג יופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...