Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיקנטו ספורט, 1.2 ידני 2015-2016.

ozal5
שימו לב! השרשור הזה בן 1787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מעוניין לרכוש קיה פיקנטו רמת גימור ספורט, 1.2 ידנית, עם בערך 65 אלף קילומטר,

שאלה לי מבחינת אמינות.

תחזוקה.

דלק.

כמה הרכב זול ואמין מהבחינות הללו?

והאם הרכב מרגיש נעים לנסיעה (אני קצת סולד מהנסיעה של ה-איי10 לדוגמא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי היונדאי נוחה יותר, כך לא יהיה שיפור בנושא.

חבר החזיק כזאת במשך כמה שנים והיה מרוצה, בתכלס מכאנית היא לא שונה משאר פיקנטו 1.2 כך שאמינות צריכה להיות טובה.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביחס למיני האחרות, הפיקנטו וה-i-10 הן הנעימות ביותר. מבחינת אמינות, אין לך מה לדאוג יותר מדיי, אלו מכוניות פשוטות שאמינותם עד כה הכיחה את עצמה כגבוהה. מה שכן, נתוני צריכת הדלק המוצהרים ע''י היצרן אופטימים מאוד ביחס למה שתקבל בפעול.

עריכה אחרונה על ידי Taipan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, הם באמת הכי נעימות, אבל אם הוא במפורש אומר שהוא מחפש רכב שנוסע יותר טוב מ 10ו, אז הקיה לא בשבילו, ואף אחד אחרת מהקטגוריה הזו לא תתן לו מה שהוא מחפש

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטגוריה הזו, הפיקנטו אחת הנעימות שיש לטעמי, נוחה ברמה סבירה פלוס ולא רועשת , אלה אם אתה

אתה על 120, אז רועש קצת, אבל לא נורא. צריכת דלק היא 1 ליטר ל 10 -11 קילומטר, אצלי עם נסיעה עירונית

ורגל כבדה... המוזר הוא שגם אם אתה מלטף דוושה כמו סבתא, הנתון לא משתפר בהרבה בעיר. אבל נראה לי שידני

יכול להוציא נתון יותר טוב.

מחוץ לעיר הכל שונה יותר, אבל אין לי מושג, כי אינני מבלה איתה מחוץ לעיר. הרכב הוא של חמתי ומדי פעם אני לוקח

לה אותו כי היא לא נוסעת כלל... פיקנטו EX 2012 עם 9000 קמ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...