Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניית רכב נכה.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 1789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סניף מקדונלדס בראשון לציון.

בחניית הרכב הנכה חנתה יונדאי, שבעח הרכב הלך להזמין ארוחה.

לאחר מכן, בעל הסובארו חנה כפי שאתם רואים.

בעל היונדאי רצה לצאת, בעל הסובארו הגיע להזיז ובעל היונדאי כמה מםתיע, ללא תעודת נכה.

בעל הסובארו חוזר לעמוד, כפי שבתמונה ומישהו מהמתחם אומר לו, תיכנס לחניה תחנה.

אומר לו בעל הסובארו...

אני אחנה, יבוא פקח ויתן לי 1,000 שקל דו"ח, מה אני אדיוט?.

אז להנחת דעתי.

א. כן, אתה אדיוט שאתה חונה ככה.

ב. לפי הבנתך בדוח, ניתן להבין שכבר קיבלת קנס וזה לא מזיז לך.

הייתם מעירים לנהג?.

פעם הייתי מעיר לנהגים, אבל אני חושב שהחברה שלנו הפכה להיות מאוד לא סובלנית ולא סבלנית.

בנוסף, נהפכה להיות מאוד אלימה.

אני לא מוכן להסתכן בדקירה/חטיפת מכות/קללות/יריקות או דברים אחרים ופשוט...לא מעיר.

אבל האי איכפתיות הזו, מעצבנת ברמות.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה אם הוא חונה בחנית הנכה או "רק" חוסם אותה - אם יגיע פקח או שוטר הוא יזכה לקנס של 1000 ש"ח. הבעיה היא שהסיכוי שפקח כזה יגיע נמוך מדי.

לגבי הערות לנהגים - הדבר היחיד שעליו אני מעיר הוא פנסים שרופים. גם הערס הכי מפחיד אומר תודה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הערות לנהגים - הדבר היחיד שעליו אני מעיר הוא פנסים שרופים. גם הערס הכי מפחיד אומר תודה.

לפני 10 שנים או קצת יותר, מישהו נדקר למוות, כי העיר לערס מפחיד שנפל לו שטר של 100 שקל על הרצפה.

הבחור רצה לעזור לערס, כן? אני מקווה שזה ברור. תגובתו של הדוקר הייתה משהו בסגנון "מי יעיז לגעת בכסף שלי".

סתם אופטופיק קצרצר.

עריכה- מצאתי

https://m.ynet.co.il/Articles/3207664

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה מזעזע. נראה לי שאני צריך לברך "הגומל" - אחרי הרבה שנים שלא הערתי לאף נהג על שום דבר, ביום שישי הערתי לרוכב קטנוע שעקף אותי ברווח צר מאוד ביני לבין אי תנועה כדי להיות ראשון ברמזור (אני הייתי שני ברמזור...). הוא לא הגיב כלל.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצטרף לתמונה שצילמתי לפני כמה שבועות והעליתי בשרשור מקביל:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?673372-%D7%94%D7%AA%D7%99%D7%A2%D7%A6%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%95%D7%97-%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%A0%D7%9B%D7%99%D7%9D&p=5850588&viewfull=1#post5850588

המצב היה צריך להיות 0 שימוש שלא לצורך בחניית נכים בשל חינוך ראוי. לצערי זה לא המצב.

דעתי שוב: הקנס על העבירה הזאת הוא באמת דרקוני, ביחס למשל לחניה על מדרכה - מה שגם מפריע מאוד לנכים להתנהל, גם נכים ללא רכב.

פתרונות יצירתיים ראויים לעונש הדרקוני לטעמי. לצערי יש כמה חברי פורום שלא מסכימים עם כך.

אני מבין שהדיון המשפטי נסוב סביב פרשנות חוקים ותקדימים, ובכל זאת הייתי מעדיף לחיות בעולם שלא חונים על/ב/סביב/חוסמים חנית נכים בשום אופן, וכן עוקפים מימין מתנחלים על 80 קמ"ש בנתיב שמאלי מחוץ לעיר (ולא חוטפים קנס בשל כך). אבל זה רק אני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סניף מקדונלדס בראשון לציון.

הייתם מעירים לנהג?.

פעם הייתי מעיר לנהגים, אבל אני חושב שהחברה שלנו הפכה להיות מאוד לא סובלנית ולא סבלנית.

בנוסף, נהפכה להיות מאוד אלימה.

אני לא מוכן להסתכן בדקירה/חטיפת מכות/קללות/יריקות או דברים אחרים ופשוט...לא מעיר.

אבל האי איכפתיות הזו, מעצבנת ברמות.

אתה צודק, מסוכן היום להעיר לנהג. תתקשר למוקד העירוני - הם יגיעו לתת דוח, מנסיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעולם לא חונה בחנית נכים

אבל, רק בגלל הפחד מהדו"ח ותו לא

סנטימנטים!?

לא ממש,

חצי מהמדינה מוציאים תו נכה ע"ש הסבתא שלהם וחוגגים על חשבוננו.....

לא כך?!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שיש זילות בעניין, קל מדי לקבל תו נכה למי שלא ראוי לו, ואני רואה בעיקר אנשים שלפחות למראית עיין, לא מתקשים כלל בתנועתם, חונים בחניית נכה עם תו.

א-ב-ל, וזה אבל גדול, אני מעדיף לחשוב שהם באו לאסוף נכה / הורידו נכה. אני לעולם לא אחנה בחניית נכה, לא מחשש הקנס, אלא מחשש שנכה אמיתי יזדקק לחנייה ולא יוכל להשתמש בו. חבל שכל הטרמפיסטים האלו תופסים חניית נכים למי שבאמת זקוק לה. פעם יצאתי עם מישהי שהשתמשה באוטו של אביה, כולל תו הנכה שלו. היא לא התביישה, אני כן.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעולם לא חונה בחנית נכים

אבל, רק בגלל הפחד מהדו"ח ותו לא

סנטימנטים!?

לא ממש,

חצי מהמדינה מוציאים תו נכה ע"ש הסבתא שלהם וחוגגים על חשבוננו.....

לא כך?!?

לא, ממש לא כך. לא מקבלים כל כך בקלות תו נכה

ומי שכן מנצל תו של בן משפחה לא בצדק, פוגע באנשים (כמוני) שזקוקים לחניות האלה. אז בבקשה ממך אל תצטרף אל האנשים האלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר לאבי היה רכב עם תו נכה של סבא שלי כי הוא היה מסיע אותו תמיד.

לפעמים היה יוצא לי לנהוג על הרכב. לא הייתי מחנה בנכים כמובן, אבל הייתה פעם אחת שהייתי חייב לעשות מעשה.

מגיע למקום כלשהו, מחפש חניה ואין. חנית הנכה פנויה. הרכב לפניי נכנס לחניית הנכה. אני קולט שהוא בלי תו ומחליט ללמד אותו לקח קטן.

אני צופר לו, מסמן עם היד "מה אתה עושה?" ומצביע על תו הנכה שעל הרכב.

הוא הוריד את הראש, התבייש, ואמר סליחה.

שאלתי אותו למה הוא מחנה בנכה? אמר שזה רק ל2-3 דקות. אז עניתי לו "הנה, ב2-3 דקות שלך, נכה לא היה יכול לחנות אם לא הייתי פה להעיר לך".

הוריד את הראש, התנצל ונסע. חיכיתי שיתרחק ונסעתי משם גם אני לחפש חניה נורמלית.

מקווה שמאז הוא הבין את הרעיון שגם ב2 דקות יכול להגיע נכה.

לעניין התופעה שחונים בנכים.

הקנס צריך לגדול וצריכה להיות הפרדה בין תו נכה שמותר לו לתפוס חניה ולכזה שלא עם אכיפה בהתאם.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין התופעה שחונים בנכים.

הקנס צריך לגדול וצריכה להיות הפרדה בין תו נכה שמותר לו לתפוס חניה ולכזה שלא עם אכיפה בהתאם.

אין כזה דבר תו נכה שמותר לו ו"כזה שלא" . אלא אם כן אתה מתכוון לאנשים שמשתמשים בתו נכה שלא שלהם ללא הצדקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאין הפרדה, אני אומר שצריכה להיות הפרדה.

אני למשל מכיר אדם שיש לו תו נכה על משהו שקשור לשמיעה שלו. אין לזה קשר ליכולת שלו ללכת. למה הוא צריך לפתוס חניית נכה?

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...