Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בוידוא אלטרנטור תקול - סוויפט 01

michael45
שימו לב! השרשור הזה בן 1791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן ושבת שלום חברים,

בדקתי את הרכב של אמא שלי ורציתי לוודא שאני מבין נכון, מדובר בסוזוקי יורוסוויפט 2001 אוטומט עם 200k קילומטר, האלטרנטור עבר שיפוץ לפני 3 שנים.

הנעתי את הרכב ובדקתי עם מכשיר את המתח, בלי צרכנים הראה לי 14.2 כשהפעלתי אורות ירד ל13.8 וכשהפעלתי מזגן ירד ל12 ואפילו 11.8.. ומזה אני מסיק שהאלטרנטור זקוק לשיפוץ נוסף האם אני צודק?

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצבר בן שנה וקצת.. היה לי מוזר שהוא פתאום לא הניע.. אמא שלי נסעה אתמול לקניות בלי אורות או מזגן והכל היה בסדר.. ובחזור הרכב לא הניע.. מישהו עזר עם כבלים והרכב הניע ונסע בסדר והעביר אפילו עוד נסיעה בלי בעיה ושוב הצרכנים לא הופעלו.. ועכשיו בדקתי את הרכב ובאמת כשהצרכנים לא פועלים זה מראה טעינה תקינה אך כשמפעילים צרכנים הוא יורד ממש.. וכשבדקתי את מתח המצבר עם מנוע מדומם הוא היה 12.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור טוב על הקטבים של המצבר תראה שהם מהודקים כמו שצריך ובדוק בנוסף הארקות תראה שהכל נקי. ניראה לפי המדידה של המצבר שהוא תקין. לפי מתח טעינה ישנם רכבים שבאמת המתח שלהם ניראה שנמוך מידי שצרכנים עובדים אך עדיין לא אומר שיש בעיה. גש לחשמלאי רכב שיבדוק כמו שצריך ויחווה דעתו. אולי אפילו תגיד מהיכן אתה שנקשר אותך למישהו אמין ומקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מוסך מוטי ניסים" שברח' פלוטיצקי 10 ראשון לציון,

טל' 03-9666674 או 050-5328001.

כפי שכתבו קודמיי, צריך גם לבדוק את זרם הטעינה (עם מד זרם השראתי)

וחיבורים ומגעים שונים (כולל חוט הזרם הראשי אל האלטרנטור) כדי לוודא שאין

איזה מפל מתח גבוה מדי.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...