Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למישהו יש רסיבר הרמן קרדון AVR135 או דומה?

yuvk
שימו לב! השרשור הזה בן 1785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחדשתי ברסיבר כזה, אבל נטול שלט רחוק.

ישנן הגדרות ש(עד כמה שהצלחתי להבין) ניתן לעשות רק בתפריטים על מסך הטלויזיה, באמצעות השלט. הכי חשוב לי להגדיר את השמע כ 5 channel stereo ולא סוראונד כמו עכשיו.

שלטים אוניברסליים שהגדרתי לדגם, כמו לוג'יטק הרמוני או אפליקצית mi, כוללים רק את הפונקציות הכי בסיסיות. כך גם שלטים חליפיים באיביי. שלטים מקוריים משומשים באיביי יקרים באופן הזוי.

אם למישהו יש מכשיר (עם שלט) כזה, אשמח לשאול אותו למספר שעות, כדי ללמד שלט אוניברסלי לומד.

לחילופין אשמח להסבר איך להגדיר את מצב הסוראונד. אל תצטטו לי את המדריך, יש לי אותו וזה פשוט לא עובד.

תודה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת אם לאפליקצית controlit יש את השלט הזה?

כי אם יש, אלו שלטים מלאים, עם כל הפונקציות.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה. פתאום גם אני לא מוצא אותה.

(והיא מותקנת אצלי!)

חבל מאד. היתה מוצלחת.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שהרמוני לא כולל את כל הכפתורים.

מהנסיון שלי עם הרמוני, אל רק שהוא תמיד כולל את כל הקודים, אלא גם קודים שלא נמצאים בשלט המקורי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שחשבתי שיהיה משהו זול יותר. אצלי השלט לטלביזיה שלי הפסיק לעבוד ומצאתי בעלי שלט חלופי שעובד נהדר בדולרים בודדים. מאד מרוצה מהקניה.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שהרמוני לא כולל את כל הכפתורים.

מהנסיון שלי עם הרמוני, אל רק שהוא תמיד כולל את כל הקודים, אלא גם קודים שלא נמצאים בשלט המקורי.

יש לי הרמוני 400. זו לא פעם ראשונה ששלט שאני מגדיר הוא מאוד חלקי - גם לימאהה שקדם לו היה שלט חלקי. אפילו בחירת המקורות לא נתמכת בשניהם. רק הדלקה/כיבוי מיוט ווליום.

האמת שחשבתי שיהיה משהו זול יותר. אצלי השלט לטלביזיה שלי הפסיק לעבוד ומצאתי בעלי שלט חלופי שעובד נהדר בדולרים בודדים. מאד מרוצה מהקניה.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שלטים חלופיים זה אחלה. הבעייה שאני צריך פונקציות מיוחדות שלא נתמכות שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הAVR 137 שהשלט שלו שבק חיים לפני כמה שנים. כתחליף קניתי שלט חליפי כמה שיותר דומה לשלי ומה שחששתי מראש הסתבר כנכון - כמה פונקציות חשובות לא נתמכות עם השלט הזה... הרסיברים האלה היו לא פופלריים וחלקי חילוף בשבילם זה לא תמיד קל למצוא.

בכל אופן את מרבית האופציות הצלחתי לעשות באמצעות אחת מהאפליקציות בטלפון - למזלי ההגדרות האלה הן מאלה שמשנים פעם ב...

אם תרצה לנסות את השלט שלי אז בכיף... תפנה אלי בפרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרמוני 400. זו לא פעם ראשונה ששלט שאני מגדיר הוא מאוד חלקי - גם לימאהה שקדם לו היה שלט חלקי. אפילו בחירת המקורות לא נתמכת בשניהם. רק הדלקה/כיבוי מיוט ווליום.

לי יש Harmony Touch, ולצורך העניין גם בדקתי באפליקציה, כשמגדירים את ה 135 כל סוגי ה INPUT והסוראונד מופיעים על הצג.

ה400 יחסית פשוט וגם דור או שתיים אחורה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מוזר שכדי לעבור מצב שמע ברסיבר חייב שלט.

בכל רסיבר שאני מכיר היום ניתן לבצע את זה ישירות מהלחצנים הפיזיים שיש עליו ובטח שלא רק מהשלט או מתפריט במסך

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש Harmony Touch, ולצורך העניין גם בדקתי באפליקציה, כשמגדירים את ה 135 כל סוגי ה INPUT והסוראונד מופיעים על הצג.

רק לוודא - איזה דגם בדיוק של הרמוני יש לך? זה שנקרא "harmony touch"? יש כמה דגמים עם TOUCH. אולי במקום שלט חדש להרמן, אקנה הרמוני חדש :roll:

מאוד מוזר שכדי לעבור מצב שמע ברסיבר חייב שלט.

בכל רסיבר שאני מכיר היום ניתן לבצע את זה ישירות מהלחצנים הפיזיים שיש עליו ובטח שלא רק מהשלט או מתפריט במסך

ככה זה, גם במדריך, כנראה חסכון בכפתורים. לאחי יש הרמן קרדון חדש, ושם, גרוע מכך, חלק מהפונקציות נתמכות רק בתפריט ב OSD, שהוא בעצמו נתמך רק ביציאת הוידאו דרך HDMI (שהטלויזיה הישנה מדי לא מזהה) ולא באנלוגית.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה harmony touch שיש לי הוא הכי פשוט... לא מכיר דגמים מיוחדים שלו.

זה דור קודם.

הדור הנוכחי הוא harmony hub.... גם כזה יש לי! היתרון שלו הוא התאימות לגוגל הום ולבית חכם.

אם עד עכשיו הייתי צריך לקום מהכורסא ולהביא את השלט, עכשיו אני יכול להפעיל הכל בפקודות קוליות או דרך הטלפון שמשמש כשלט (כולל פקודות BT ל אמזון פייר)

לרעתו... אין לו תמיכה במזגנים.

בשביל זה הוספתי Broadlink RM Mini 3 שגם עובד עם גוגל הום וגם שולט מעולה במזגנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...