Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי HAT L8SE ו L4

שימו לב! השרשור הזה בן 1766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

לאלו עם הניסיון עם האלמנטים של HAT, האם יש סיכוי להתקין 8" על דלת ללא בניית תיבות וכדומה?אלא התקנה רגילה (עומק\קוטר?) איך הדרייבר הזה ביחס ל L6SE?

שנית מה ההבדל בין L4 ו L3 (לי יש L3SE) מעבר לקוטר הדרייבר? (התקנה בקורות), מתי נכון לקחת L4 במקום L3?

תודה מראש.

HU: Skoda Kodiaq OEM | Processor: Helix Ultra | AmpTw/Mid: Genesis S3 | AmpWoofer: Rockford Power1050S | AmpSub: Rockford 1501BD | Tw: GoldenEar Reference HVFR | Mid: HAT X3 | Woofer: CDT Audio ES6+ | Sub: IDMAX 12" X2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הL8 - הם ממש לא דורשים תיבות - אתה יכול להתקין אותם כל עוד נפח ועומק הדלת תומכים בכך.

לגבי בניות - אם דלת הרכב במצבה המקורי לא תומכת ברמקול מגודל זה - תיאלץ מן הסתם לבצע בניה או לפחות התאמה.

רכבים רבים היום תומכים ב6*9 בדלתות הקידמיות ואחרים תומכים ב8 ואף 9 אינטש בדלתות - מאזדה 6 למשל (גם CX5), בחלק ניכר מהוואגיות היום אתה תמצא רמקול 8 אינטש מקורי, בטויוטות שמקורן בארה"ב (קאמרי ורכבי ה4*4 שלהם) אתה תמצא 6*9 בדלתות מקורי, בהרבה מאוד רכבים אמריקאים אתה תמצא מקום ל6*9 בדלתות המקוריות.

לגבי ההבדל בין L3 לL4 - מן הסתם הקוטר

L3 הוא 3.5 אינטש לערך

L4 הוא 4.5 אינטש ממה שזכור לי.

ההבדלים בינם הוא שL4 יורד קצת יותר נמוך - יכול לנגן 150 הרץ בחיתוך חד ועולה עד 15-16K הרץ

הL3 ינגן איפשהו מאזור ה250-300 הרץ בחיתוך חד ויעלה עד 18K הרץ

בעיני ההבדל העיקרי הוא שL3 מאפשר לך לוותר על טוויטר בעוד L4 לא.

לL4 יש יותר "בשר" ודינאמיות בתחום התחתון לעומת זאת.

ומן הסתם - אני מדבר מנסיון רב - היו לי את שלושתם.

הL8 היה לי בגרסא הרגילה ולא התקנתי - אבל גם הL8 אני יודע היטב איך הוא נשמע.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להתקין l8 הדלתות לא צריכים תיבות, מצד שני צריכים המון התאמות, לי בזמנו לא היה פשוט בכלל.

אבל התוצאה....... לא פחות ממדהימה, אם יש לך אפשרות לך על l6, חיים הרבה יותר פשוטים עם סאב איכותי וסגרת את הפינה.

לדעתי l3se אחד האלמנטים הטובים שיש בשוק, מנגן בתדר נמוך ועולה מאוד גבוהה עד כדי כך שניתן לוותר על טוויטר.

hu: hx-d2- amp's - gensis 4channel, st60, monoblock:clif cd1.1lx , speakers: hat l6 l4 &l1pro, subwofer- 10w3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 2 סוגי דרייברים אחרים CDT M6+ וML 1600 של HERTZ, ממה שקראתי ה L6 פחות הכיוון שלי, רציתי לבחון את ה 8" במיוחד שנתקלתי ב L8SE , איך אני יכול לבדוק טרם רכישה כי לא יכול לחכות עד שיגיע הרכב אם L8SE ייכנס? למצוא עומק של האלמנט זה לא בעיה, האם יש מקום שבו ניתן למצוא נתונים כאלה על רכב? הרכב הזה מגיע ברמה הגבוהה שלו עם מערכת CANTON שהיא מן הסתם כוללת דרייברים יותר רציניים מ ה 6.5 הקיים, מניח שרכבים דומים של סקודה אולי יהיו עם נתונים דומים? ממש מתלבט.

HU: Skoda Kodiaq OEM | Processor: Helix Ultra | AmpTw/Mid: Genesis S3 | AmpWoofer: Rockford Power1050S | AmpSub: Rockford 1501BD | Tw: GoldenEar Reference HVFR | Mid: HAT X3 | Woofer: CDT Audio ES6+ | Sub: IDMAX 12" X2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע להתייעץ עם יוסי אלפיין - מתקין על ברמה הכי גבוהה שיש - אם הוא מכיר את מבנה הדלת של הרכב יכול להיות שידע לענות לך על כך.

מעבר לכך אתה תמיד יכול לפנות ליבואן או אפילו למחלקת התמיכה של היצרן ולברר באילו קטרים ובאיזה עומק התקנה של רמקולים דלת הרכב שלך תומכת.

רוב הסיכויים שגם אם לא יהיה צורך בבניה עדיין יהיה צורך בהתאמות - ברוב המקרים להתקין אלמנט 8 אינטש ומעלה בדלתות של רכב זו עבודת קסטום ברמה כזו או אחרת.

הL6 הוא מידבאס 7 אינטש - הוא יותר מידבאס מאשר וופר וזה נכון גם לגבי המילה והCDT שציינת

הL8 הוא כבר וופר עם יכולות של מידבאס.

אני בעד הL8 אבל אתה צריך להיות מוכן להתפרע על ההתקנה - תשאיר תקציב רציני בצד להתקנה שלהם - תשאיר עד 5K בצד, לא צוחק.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות, דווקא ה CDT M6+ הוא יותר וופר (פלוס ולא ה M6) ואפילו סאבוופר קטן לפי מה שקראתי, התייעצתי עם אליקו במקביל, הוא חושב שזה לא יילך "חלק" ובהחלט הרפתקאה כפי שגם אתה ציינת אדי, נראה לי שבשלב זה אראה איך MILLE או ה CDT ישמעו (ללא ה JBL MS8) ואם לא ימצא חן בעיני סימנתי כיעד את סקאן ספיק 18W ואת וופר של CLAROS ישמע (אלי הסביר לי קצת את בההבדל בינו ובין L6).

תודה מראש על כל התשובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפל האסימון - זה הM6+ - תקשיב זה מפלצת!

אני לא בטוח בכלל שאתה תחשוב על הL8 אחרי שתתקין אותו - הייתי נותן לו סיכוי - רק תפוצץ אותו בכוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, החזרת לי את החשק להתקין אותו, הוא היה מותקן זמן מאוד קצר לפני כמה שנים, הוא אכן דורש מגבר בריא מאוד ויש לי כמה כאלו.

תודה אדי!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף - אשמח לשמוע את הM6+ בפעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...