Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת התופסן של ידית מחזיק מפתחות GTI

שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי עם הרכב תופסן שונה לשלט, מצורפת תמונה.

מישהו יכול להסביר לי איך מלבישים אותו (מחליפים) על השלט? מצורף גם בורג וזה נראה כאילו צריך לפתוח את השלט עצמו אבל אני לא מבין היכן.

תודה

img752935_17664.jpg

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק אותי שהם אשכרה לא מייצרים מפתח מיוחד אלא מביאים מפתח של גולף רגילה ונותנים לך לבצע את ההחלפה.

בכל אופן, תהפוך את המפתח לצד של הלוגו. בזהירות, תכניס בצד ימין מברג שטוח כדי להרים את המלבן השחור. מתחת למלבן השחור, יש את הסוללה. מתחתיה, יש את הבורג המדובר. שחרר אותו ותוכל לשחרר את החלק התחתון כדי להחליף. ככה, אגב, פותחים כדי להחליף סוללה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להבריג חזרה את הבורג המקורי. גם אני החלפתי את החלק הזה והברגתי את הבורג שקיבלתי עם המחזיק הזה. אחרי ההברגה הראשונה הראש נשחק והייתי צריך לקחת דבק 3 שניות כדי להדביק את המברג לראש ופשוט להבריג חזרה החוצה את הבורג הלא מקורי (גרם לי לסתם כאב ראש מיותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שזה נשמע הזוי, גודל החלק המתכתי והפלסטיק לא 1:1 ולכן אי אפשר לבצע את החחלפה.

כיוון שזה keyless נראה לי שפשוט אוותר

מתאים 1:1

תעבוד לאט ועם הבורג המקורי.

החלק דורש אחרי שמכניסים דחיפה הצידה "שנועלת"

עובד מניסיון אישי :)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שזה נשמע הזוי, גודל החלק המתכתי והפלסטיק לא 1:1 ולכן אי אפשר לבצע את החחלפה.

כיוון שזה keyless נראה לי שפשוט אוותר

אם לא תצליח תוכל לקפוץ אלי אני אסדר לך את זה.

דבר איתי בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...