Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רווק צעיר מחפש רכב מיוחד בתקציב 60-80 אלף לרכב משומש

eilam
שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

אני ממש מתלבט לפני רכישת רכב שיהיה לי כיף להסתכל עליו ולנסוע בו.

אני מחפש רכב יחסית מיוחד ולא רכב מאוד נפוץ.

בהתחלה נדלקתי על המיטו תלתן אבל הבנתי שעלולה להיות בעיה בהגה במהלך הנהיגה.

במקביל אני כבר כמה חודשים מחכה לסיוויק 2017 החדשה, אך לא מוצא נורמאלית ביד2. מאוד נדלקתי על הרכב מכל הבחינות, ולצערי לא רואה כאלו במחיר הגיוני.

חשבתי לקנות רכב קבריולט משומש וראיתי שעד 80אלף רוב הרכבים בשנתון מאוד נמוך (אני מחפש רכב מ 2012 ומעלה). יש המלצה על קבריולט בתקציב הזה?

אופציה נוספת היא רנו קליאו קולקשיין - אני אוהב את המראה של הרכב והרבה זמן רציתי לקנות אותו. קיים חשש לגבי האמינות ולגבי מחיר המכירה בעתיד. אפשר לקנות בפחות מ70אלף אחת מ2017.

לא ממש חשוב לי הביצועים של הרכב, אני נוסע בצורה רגועה ולא מחפש רכב ספורט. חשוב לי מאוד המראה של הרכב והבולטות שלו. מחפש רכב שיהיה יחסית אמין ועם צריכת דלק נורמאלית. לא חייב רכב גדול.

לא מחפש רכב בנאלי

עריכה אחרונה על ידי eilam
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס 1.5 טורבו 2015 ומעלה. פלנטרי 6 הילוכים מנוע מעולה, תמורה מדהימה למחיר, מחירים מצחיקים.

ואיזה רווקות היא תרשים?

מרים ורחל מבית האבות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיזה רווקות היא תרשים?

מרים ורחל מבית האבות?

נראה לי שלהרשים בחורות עם רכבים זו נחלת העבר.

הפוקוס רכב טוב מבחינת ניהוג וכוח אבל מבאס באבזור ובמערכת הגרועה שלו.

אם לא דחוף לך תחכה לסיוויק,למרות שב60-80 אני לא חושב שתמצא.

מאזדה 3 ספיריט החדשה רכב זריז ומאובזר,2016-2015 ייכנסו בתקציב.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מבאס באבזור של הפוקוס? ולמה המערכת גרועה (בטיטניום)?

אופציות נוספות (פרט למגאן קופה), יהיו יונדאי ולוסטר ו-DS3 (שיש לה גם גרסת קבריולט). מה שלא תעשה, אל תקנה את ה-DS3 עם מנוע 1.6 טורבו 156 כ"ס - חפש את ה-1.2 (אבל שים לב לרצועת התזמון הבעייתית) או את ה-1.6 האטמוספרי (120 כ"ס).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מחפש רכב שנראה טוב / ייחודי כמו הקליאו והסיוויק, אמר בעצמו שלא מחפש ספורטיבי ולא אכפת לו מהביצועים אז למה אתם מציעים לו את הפוקוס? לוק זה הדבר האחרון שיש לרכב הזה.

הקליאו חסכונית מבחינת צריכת דלק אבל היא נופלת כנראה בקטע של המכירה לעתיד וגם אמינות בסכ״ה בסדר אבל לא מושלמת (יש פוטנציאל בעייתי עם המח גיר), אני לא בטוח שיש רכב בתקציב הזה שיעמוד בכל הקריטריונים שהצבת, גם להונדה יש סעיף אמינות למשל (מנוע ה 1.5)

בכל אופן לפי איך שקלטתי את הראש שלך הייתי בודק במקומך את הג׳ולייטה שהציעו פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי היא פשוט גרועה.

המסך העלוב והתוכנה המאוד לא נוחה.

הולוסטר מגיעה עם גיר רובוטי,והוא עלול לדרוש תחזוקה.

אבל שאר האבזור ממש לא מבאס...

אאל"ט, יש הבדל בין המערכת בטרנד ובטיטניום, כשבטרנד מדובר על התקנה מקומית של איזה דרעק סיני ובטיטניום מדובר על מערכת מקורית של פורד. יכול להיות שאתה מתייחס לטרנד?

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע הרבה, אבל גוגל, זה כבר סיפור אחר...

בבקשה: https://www.ford.co.il/Uploads//ProductPage/Management/Mifrat/jan18/180039%2019687%20Ford%20Focus%20-%20Accessibility%20S2%20NA.PDF

(מתברר שטעיתי לגבי המערכת - גם בטיטניום מדובר בהתקנה מקומית. לך תבנה מדינה...)

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...