Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת START & STOP בסיטרואן C3 2019

Lagy1941
שימו לב! השרשור הזה בן 1788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול שנסעתי באוטו, הכל היה תקין והמערכת עבדה כמו שצריך. היום בבוקר כשנסעתי לעשות קניות המערכת הייתה כבויה וניסיתי להדליק אותה. על המסך היה רשום ERROR ורשום שהטמפ' לא מתאימה לעבודה של המערכת. אחרי נסיעה קצרה המערכת חזרה לעבוד אבל שוב נכבתה עם אותו כיתוב כאשר ניסיתי להפעיל אותה.

בהתחלה חשבתי שזה החום מנוע, הוא הגיע לטמפ' עבודה והמערכת עבדה אבל אחרי זה אני חושש שאולי יש תקלה? או שאולי בגלל החום בחוץ(קרוב ל40 מעלות) המערכת לא עובדת כדי לא לגרום נזק לחלקים/מערכת קירור או בגלל שהתא נוסעים לא מתקרר מספיק טוב בחום כזה.

מישהו נתקל בזה ? האם יש סיבה לקפוץ למוסך של סיטרואן שיבדקו את הנושא ?

אני: כמה שתית שוב ?

נהג שיכור: "וואלה לא הרבה, רק בקבוקיים"

(שיחה עמוקה ביני לנהג שיכור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה עקב הטמפרטורה בחוץ, יש סף כלשהו בו המערכת חוזרת או מפסיקה לפעול.

זה פועל באופן דומה גם בפיג'ו 208 ולהבנתי המערכות דומות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פיג'ו 208 (שנת 2015) ורק מטמפרטורה 30c בערך המערכת מתחילה לפעול (אם לא כביתי אותה, מה שאני עושה רוב הזמן).

- מה שכן, אני לא יודע אם המערכת צריכה להתנהג ככה.

Peugeot 208 turbo 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקין. ככה היא מתוכננת.

כשחם מדי המנוע צריך לפעול, גם בשביל המזגן וגם בשביל מערכת הקירור.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת מוכננת לא לעבוד בתנאים מסויימים, למשל טמפרטורה של 35 מעלות ומעלה או מצבים אחרים כגון עומס גדול על מערכת החשמל. למשל, המערכת לא עובדת כאשר מופעל מפשיר אדים קדמי. הכל כתוב בספר הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיו...תודה, זה הרכב הראשון שלי עם מערכת כזו והרכב רק שלוש שבועות אצלי ופחדתי שכבר אני אצטרך לבלות במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ועדיף להשקיע שעה בקריאת ספר ההוראות מאשר לקבל התקף לב וככה תגלה עוד דברים מעניינים על האוטו.

כן, בדיוק מנצל את המזג האוויר המחורבן כדי לקרוא יותר על האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ב c4 פיקאסו שלי אכן מערכת הדימום הפסיקה אתמול לעבוד. כשניכנסתי לתפריט להחזיר אותה לעבודה היא כעסה עלי ואמרה לי מפורשות שחם מדי בחוץ והיא פרשה לנוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שנרשם כאן כבר זה תקין. אצלי ב-208 כשחם מאוד בחוץ הנורה הכתומה על כפתור ביטול ה-ECO כבר דולקת (מבוטל) וניסיון להדליק את המערכת נותן הודעה מפורשת שחם מדי.

למה שמישהו ירצה שהמזגן יכבה בחום כזה? אני מעדיף לשלם עוד טיפה על דלק ולזהם עוד קצת ולא להפוך לטוסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...