Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרר חדש של "האייר" הפסיק לעבוד לאחר 3 חודשים.

avz
שימו לב! השרשור הזה בן 1784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב-17.2.2019 רכשנו מקרר חדש של "האייר". אתמול, לאחר מעט יותר מ-3 חודשים, המקרר הפסיק לעבוד. לא היתה הפסקת חשמל ולא שום דבר אחר. פתאום, out of the blue, הפסיק לעבוד. מי שחושב לקנות מקרר, כדאי לחשוב פעמיים איזה מקרר לקנות. בנוסף לכך, היום יום שישי, ומן הסתם כל תכולת המקרר והוא היה די מלא, הולכת להיזרק. ממש יופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החוק ישנו זמן טיפול מירבי לשרות במסגרת האחריות למוצרי חשמל

מקרר ומקפיא יתוקנו תוך יום ממועד הקריאה, כיריים לבישול בתוך יומיים מכונת/מייבש כביסה מדיח כלים, מזגן ותנור יתוקנו תוך 3 ימים ועל אחריות הנותן שרות לשנע את המוצר למעבדה או לתקן בבית הצרכן.

תוכל להעזר בזה.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן לא עומד מאחורי האחריות, הוא העביר את זה למיקור חוץ. נותרו בערך 2 חברות שנתונות שרות למוצרים,שתיהן לא מוצלחות במיוחד.

מיקור חוץ לא אומר שהוא לא עומד מאחוריה האחריות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה ש"אמין כמו מקרר" זה כבר לא ביטוי תקף.

קיבלנו במתנה מחמותי באוקטובר מקרר משני (קטן כזה, 300 ליטר) למזווה.

מותג מדבקה- לנקו.

אחרי שבוע מהגעתו התקלקל. אשתי דרשה החלפה לחדש. הבטיחו לה שיתוקן, ואם יתקלקל שוב- יוחלף. הסכימה. התקלקל שוב אחרי חודש.

ביקשו לתת צ'אנס אחרון לתיקון, תמורת פיצוי (בלנדר...). השתכנעה. התקלקל שוב.

...הגיע לפני כמה ימים מקרר חדש.

נקווה שישרוד.

היבואן במקרה הזה היה ברימאג.

כמובן שאם זה היה המקרר הראשי/היחיד בבית, הגברת היתה הרבה פחות סובלנית.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - היה בצהריים טכנאי. בדק וקבע שהמדחס (נא לזכור - המקרר בן שלושה חודשים!) שבק. כמובן שהמקרר לא עובד בינתיים. נראה מה יהיה ההמשך. דבר אחד בטוח, היבואן של האייר יראה את האוזניים שלו בלי ראי לפני שאני אקנה עוד פעם מוצר שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקור חוץ לא אומר שהוא לא עומד מאחוריה האחריות.

מוגדר כיבואן רשמי\נציג היצרן לפי חוק הגנת הצרכן, בסדר.זה לא שהשירות של היבואנים בארץ מזהיר.

בפועל מי שהלקוח פוגש בהתקנה\תקלה זה אותם 2 חברות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש מקרר אחר שאתה ממליץ עליו שאתה יכול להתחייב שזה לא יקרה לו?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מקררים של שארפ נחשבים לאמינים ומומלצים.

לקנות רק יבואן רשמי - ראלקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם קניתי מקרר של אייר והייתה בו תקלה אחרי שבועיים. נעזוב את זה שהוראות שצורפו בכלל לא היו קשורות לדגם, המקרר היה מקפיא לי דברים, לעיתים המאורר של המקפיא קפא או שהפריזר לא הקפיא.

בסוף בא טכנאי החליף משהו במערכת מונעת ההקפאה והעניין יסתדר. באופן כללי המקרר די רועש כשהמדחס נכנס לפעולה אבל הוא עובד טוב מעבר לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש מקרר סמסונג חדש דנדש בן שלושה חודשים גם כן, הוא מזמר בלילות ושורק לי לא מעט, בהתחלה חשבתי שזה בגלל שאני הולך ערום בדירה אבל מסתבר שלא \=

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי אצלי יש מקרר של LG שלוש דלתות , מרוצה מאוד ממנו , נותן עבודה כבר קרוב לתשע שנים ללא בעיהכלל.

יכול להעיד שמקררי שארפ אכן אמינים ומוצלחים גם אצל הורי וגם אצל הורי בת הזוג שלי.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שנכנס מוצר חדש של MIDEA הסינית לארץ..

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1007730

https://www.hacontainer.co.il/items/2032986

לפי מה שהבנתי היחיד שבא עם 3 שנים אחריות מלאות כרגע בשוק כאן. מחיר מצוין, מקרר מקביל של LG למשל עולה 2500 יותר. מקוה שיצבור תגובות של משתמשים, לפני שאצטרך להחליט לגבי רכישה.. אולי בעוד כ-3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...