Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה חם היה אצלכם ברכב?

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 1763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחרי נסיעה של כ15 ק"מ הטמפ' בחוץ נשארה גבוהה.

יאמר לזכותו של המזגן שעשה עבודה מעולה וקירר בגבורה.

Temp.jpg

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק, אני מדבר על מד חום מי הצינון, שלפחות בגרסאות מסויימות נותן רק אינדיקציה גסה.

מדי הטמפרטורה החיצונית מדוייקים, אבל לאחר עמידה של מספר שעות בחשיפה לקרינה השמש יציגו ערכים גבוהים, רק לאחר נסיעה של מספר קילומטרים ידייקו. בדיוק כשם שמדידת הטמפרטורה תהיה תמיד "בצל", ולא בהשפעת קרינת שמש ישירה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכול ספר רכב או ספרות אחזקה כתוב שמד הטמפ' החיצוני יציג טמפ' נכונה רק לאחר מספר קילומטרים או הטמפ' האחרונה שנמדדה לפני התנעת הרכב מחדש (תלוי בזמן שעבר). אםמחשב בקרת האקלים מזהה חריגה או טמפ' קיצונית הוא יציג הודעה או סימן (----) עד אשר המחשב יקבל נתונים חדשים לאורך זמן מסויים.

ברוב הרכבים בימינו מד הטמפ' מותקן מאחורי הגריל הקדמי ואינו חשוף לשמש ישירה. ברכבים עם בקרת אקלים אלקטרונית קיים גם מד עומס או עוצמת קרינת השמש ככה שמחשב בקרת אקלים יודע די במדוייק מה קורה בסביבה הקרובה ויכול להציג טמפ' די מדוייקת גם על סמך נתון זה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתקין את מד הטמפרטורה בגריל הקידמי או בעצם בכל מקום בסביבה של המנוע של הדודג' שלי - לא יהיה מספר בצג פשוט יהיה כתוב HELL

בסובארו דרך אגב אם אני זוכר נכון יש איזשהו חיישן בגריל של הרמקול הימני בפינת הדש - רק שאני לא בטוח אם זה חיישן תאורה או חיישן טמפ'.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתקין את מד הטמפרטורה בגריל הקידמי או בעצם בכל מקום בסביבה של המנוע של הדודג' שלי - לא יהיה מספר בצג פשוט יהיה כתוב HELL

בסובארו דרך אגב אם אני זוכר נכון יש איזשהו חיישן בגריל של הרמקול הימני בפינת הדש - רק שאני לא בטוח אם זה חיישן תאורה או חיישן טמפ'.

בדרך כלל חיישן בקדמת הדשבורד זה חיישן לתאורה האוטומטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שזו אופציה אצלי כי יש חיישן אבל לא זכור לי שיש תאורה אוטומטית - כלומר ממש מותקן ומחווט שם חיישן. וגם אם יש - במילא אני משאיר את אורות הדרך דלוקים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי יש חיישן לטמפ פנים של בקרת אקלים אף על פי שיש לי מזגן רגיל. ובנוסף יש לי כיסוי של חיישן תאורה אבל אין שם חיישן או חיווט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז מסתבר שכן יש לי מד כזה בספארק.

אתמול בכביש הבקעה נמדדו 37 מעלות.

המזגן עבד קירר ללא דופי. ולשמחתי הרבה, לא שמתי לב שהמדחס מתנתק תחת עומס כמו ב i10 לדוג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום במרכז חולון נמדדה טמפ' חיצונית של 32 מעלות צלזיוס. תחזית מזג האוויר באפליקציה ACCUWEATHER והטמפ' אשר נמדדה על-ידי חיישן הטמפ' ברכב הסכימו ביניהם.

Screenshot_2019-05-30-13-47-48-585_com.miui.home.png

IMG_20190530_134727_HDR.jpg

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על השיתוף.

חיפשתי ברשת מידע על המבחנים שהיצרנים מבצעים לרכבים בתנאי קיצון.

מבחנים רבים נעשים בערך עליון של 50 מעלות - מאוד קרוב למה שהיה אצלנו שבוע שעבר בחלק מהאזורים.

מצורף סרטון מבחן של וולוו בעמק המוות בטמפרטורה של 50 מעלות תוך כדי גרירה של משא במעלה ההר.

מספר נתונים מעניינים בסרטון: בעומס גבוהה, טמפרטורת השמן מגיעה ל140 מעלות ומי הקירור ל115 מעלות.

כדי להקל על העומס מחשב ניהול המנוע יכול לכבות את פעולת המדחס ולהגביל את הספק המנוע.

כמו כן, מעבר למערכת המיזוג והקרור היצרנים בודקים בקפידה רבה גם את הצמיגים והבלמים שמושפעים מאוד מהטמפרטורה

החיצונית וטמפרטורת הכביש.

מבחן של במוו באותו המקום:

מבחן של טיוטה בתנאי מעבדה:

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו שנים שבהן היצרנים ציידו את הדגמים המשווקים בישראל במערכות קירור משופרות שסומנו "tropical". ההיסטוריונים שבינינו יוכלו לפרט יותר.

להבנתי זה נכון גם לגבי מוצרים אחרים, כגון מקררים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתלי ב2010 מצויין שהרכב מתאים ל tropical zone .

לגבי המבחנים - מדהים לדעת שהמחשב ממש מווסת את המערכות השונות ברכב, אבל אעדיף לנצל את המנוע עד טיפת הדם האחרונה לפני שאוותר על המדחס[emoji23]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...