Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה חם היה אצלכם ברכב?

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 1762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

I25 הראתה 114 פרנהייט שהם 45.6 מעלות צלזיוס

והמזגן לא הצליח לקרר ביעילות גם אחרי יותר משעה של נסיעה בכבישים מהירים (מערד לראשל"צ) מדובר בליסינג ואני הולך להתעקש מול הקצין רכב שיביא לי משהו אחר ודחוף :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שתי המדידות היו בערך באותו אזור על כביש 6. לא הסתכלתי בדיוק אבל איפשהו בחלק שמול ראש העין.

התמונה עם 44 מעלות צולמה בסביבות 11:25 וכמה דקות אח"כ הטמפ' עלתה ל-45 אבל לא צילמתי. התמונה עם 36 מעלות ב-8 בערב (כפי שאפשר לראות בתמונה).

הרכב הוא סיטרואן קקטוס והטמפרטורה בפנים הייתה נעימה (המאוורר היה על הדרגה האמצעית). cac76686fdbc1adbd07f4e76586ba17a.jpg9d0b090a22a4643058105b88424ce7c0.jpg

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדד הוא סובייקטיבי לחלוטין.

מקפיא מבחינתי זה אומר ששם את כף היד קרוב לפתח יציאת האוויר ואני חש כאב תוך מס' שניות בודדות. אם התחושה הזו מורגשת גם בפנים, אני לא מתלונן. הבעיה מתחילה כשהאוויר היוצא הוא קריר בלבד וזה מצב שנמשך כאמור 15-20 דקות, בעמידה או בתנועה, כשהעסק מוגדר ל 18 מעלות, סירקולציה פנימית ומפוח על המקסימום. כן שמתי לב שבימים לחים (לאו דווקא חמים מאוד), נראה שהיכולת של המזגן להגיע למצב של "הקפאה" תוך דקות בודדות משתפרת פלאים.

Sent from my Tricorder

מסכים שהעניין סוביקטיבי לכן קשה להאמין שמישהו שהרכב שלו עמד כמה שעות היום בצהריים בשמש הלוהטת המזגן ברכב הצליח להקפיא גם אם כיוונת את הטמפ' למצב LOW לטמפ' של 16 מעלות צלזיוס.

המזגנים ברכבי קונצרן VAG בעיקר בגולפים נחשבים מזגנים מקפיאים, לצערי היום הרכב שלי עמד בשמש עד השעה 13:00 כאשר הטמפ' החיצונית נעה בין 42-45 מעלות צלזיוס וגם אחרי נסיעה של 20 דקות בשמש הלוהטת הרגשתי רק נעים ולא יותר מזה כאשר הטמפ' במזגן הייתה מכוונת ל-16 מעלות צלזיוס.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מזדה 3 שחורה.

לא יודע מה הייתה הטמפרטורה בדיוק, אבל קיבלתי כוויה מכל דבר פחות או יותר, מהדלת, מהידית שלה, מהברזל של חגורת הבטיחות, מההגה, מהדשבורד, ולקינוח הגב היה ממש רותח.

אני והמזגן עשינו תחרות מי רוצה להתאבד יותר.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשברולט ספארק לא ראיתי שיש לי מד טמפרטורה של תא הנוסעים.

מדדתי עם מד חיצוניי כ40- מעלות.

המזגן התמודד בגבורה.

זה ממש תלוי עם הרכב עמד בשמש ישירה או בצל.

אם הדאשבורד יהיה רותח - למזגן יקח המון זמן להביא את הרכב לטמפ' נעימה.

ממה שראיתי המזגן בספארק עובד לא רע גם בעומסי חום כבדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקסימום במערכת הנוכחית - 41 בירושלים.

לא נורא בסך הכול, בטח בהשוואה ל-46 שאני נתקל בו מדי קיץ בטבריה...

לאס-מקס / מונדיאו יש מזגן בעייתי,

ככל הנראה כשל בלתי פתיר בתכנון. הקירור הראשוני מ-40 לסביבות ה-23 מעלות עובד, אבל פנים הרכב לעולם לא מגיע למצב של "באמת קר". בכל מזג אוויר חם המזגן פשוט עובד על עוצמה מקסימלית לכל משך הנסיעה :cry:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקסימום במערכת הנוכחית - 41 בירושלים.

לא נורא בסך הכול, בטח בהשוואה ל-46 שאני נתקל בו מדי קיץ בטבריה...

לאס-מקס / מונדיאו יש מזגן בעייתי,

ככל הנראה כשל בלתי פתיר בתכנון. הקירור הראשוני מ-40 לסביבות ה-23 מעלות עובד, אבל פנים הרכב לעולם לא מגיע למצב של "באמת קר". בכל מזג אוויר חם המזגן פשוט עובד על עוצמה מקסימלית לכל משך הנסיעה :cry:

המהנדס הנס על סמך בדיקות ונסיונו קבע שהתכנון כושל.

אנא ממך צרף מידע רשמי של ייצרן הרכב ובו יש נתוני ביצועים גולמים של מערכת המיזוג ברכבך ונשווה את הנתונים לייצרן רכב אחר ונראה איפה הבעיה אם בכלל יש בעיה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המהנדס הנס על סמך בדיקות ונסיונו קבע שהתכנון כושל.

אנא ממך צרף מידע רשמי של ייצרן הרכב ובו יש נתוני ביצועים גולמים של מערכת המיזוג ברכבך ונשווה את הנתונים לייצרן רכב אחר ונראה איפה הבעיה אם בכלל יש בעיה.

אם המזגן לא מקרר מספיק טוב ביחס לרכבים אחרים באותה קטגוריה, למה צריך הוכחות?

תפקידם של מהנדסי פורד לקבל פידבק מהלקוח, לבצע את הבדיקות, להבין למה המזגן לא עומד בתחרות, ולעבוד על פתרון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...