Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה חם היה אצלכם ברכב?

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 1762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום היה חם מאוד ומחר כנראה עוד יותר.

מעניין לשמוע ולראות מהו החיווי שקיבלתם בלוח השעונים?

האם המזגן עמד בציפויות שלכם?

נראה מי ישבור פה שיא טמפרטורה לפי התמונות...

אני אתחיל:

בוולוו נמדדו 45 מעלות, המזגן המשיך להקפיא כרגיל. לא הורגש שום שינוי בהתנהגות הרכב כמצופה מרכבים מודרניים.

v40.jpg

במאזדה נמדדו 44 מעלות. גם פה המזגן המשיך לקרר ללא דופי

cx5.jpg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

42 מעלות בצל בשעה ארבע וחצי(דקה לפני היה 43)

באילת באוגוסט המד הראה 51 מעלות.

מזגן בפיאט? מזל שמצאתי חנייה מוצלת בעבודה, אם המדחס יכל לדבר הוא היה מבקש ממני לכבות אותו.80b78f5f150254a1fae3d78baee50685.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

42-43 במזדה, אין תמונה. חנתה כל היום תחת כיפת השמים (אכזרי למדי).

המזגן אכזב ב 15-20 דקות ראשונות, עד שלפתע החל להרביץ ברוח קרה, שאפילו הקפיאה במקצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיוניק היה 43 מעלות.

המזגן עבד על 18 מעלות סבבה לגמרי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

42-43 במזדה, אין תמונה. חנתה כל היום תחת כיפת השמים (אכזרי למדי).

המזגן אכזב ב 15-20 דקות ראשונות, עד שלפתע החל להרביץ ברוח קרה, שאפילו הקפיאה במקצת.

אתה יכול לתאר במילים מה זה המזגן הקפיא ? מה הטמפ' הפנימית הייתה ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדד הוא סובייקטיבי לחלוטין.

מקפיא מבחינתי זה אומר ששם את כף היד קרוב לפתח יציאת האוויר ואני חש כאב תוך מס' שניות בודדות. אם התחושה הזו מורגשת גם בפנים, אני לא מתלונן. הבעיה מתחילה כשהאוויר היוצא הוא קריר בלבד וזה מצב שנמשך כאמור 15-20 דקות, בעמידה או בתנועה, כשהעסק מוגדר ל 18 מעלות, סירקולציה פנימית ומפוח על המקסימום. כן שמתי לב שבימים לחים (לאו דווקא חמים מאוד), נראה שהיכולת של המזגן להגיע למצב של "הקפאה" תוך דקות בודדות משתפרת פלאים.

Sent from my Tricorder

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף היה בדצמבר 2015 (לא צילמתי יותר נמוך, למרות שהיה)

IMG-20151213-WA0006.jpg

זה איזה 80 ק"מ (+\- כמה עשרות) מהשלט שבסמלון.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקתי, אבל המזגן אצלי לא עובד אז...כיף חיים.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ב11 בבוקר. חשבתי שהוא מגזים אבל מדחום שהיה בצל, 4 מטר מהרכב הראה 46.5.eb4a177902caf4c47b97fbdd08edc80e.jpg

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המדידות האלה של חיישנים שקולטים קרינה ישירה אין משמעות. הטמפרטורה האמיתית מתקבלת רק לאחר נסיעה של כמה ק"מ.

דרך אגב, הבוקר כאשר נכנסתי למכונית הצג הציג 31 מעלות. אבל, כיון שזה היה לפני הזריחה, כנראה שזו היתה מדידה אמיתית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני קצת פחות משעה - 36 מעלות, במהלך הנסיעה עלתה הטמפרטורה לאיזור ה-37-38.

בבוקר (9:30) - 42 מעלות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...