Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהגת נכנסה בי בצד וטוענת שאני נכנסתי בה, עכשיו קיבלתי זימון לבית משפט

שימו לב! השרשור הזה בן 1791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסענו בכביש עם 2 נתיבים שמעתי את הרעש של הפגיעה וירדתי לשוליים, הנהגת התחילה לצרוח עלי שאני אשם,

אמרתי לה שאני נסעתי בנתיב שלי ולא פגעתי בה,

אני קיבלתי מהביטוח את הכסף ומכוון שהביטוח שלה לא נתן לה את הכסף היא תובעת אותי בבית משפט, ( 10,000 ש"ח )

אני יגיע למשפט עם הגרסה שלי והיא עם שלה,

איך השופטים מחליטים במקרה כזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיון שהפעלת ביטוח פנה לסוכן שלך, ותן לחברת הביטוח לטפל בעניין. ממילא כבר שילמת השתתפות עצמית, לכל היותר, אם בפוליסה שלך יש השתתפות עצמית יותר גבוהה במקרה של נזק צד ג', תשלם את ההפרש (לא יותר מכמה מאות ש"ח).

השאלה שלי היא אחרת: מדוע הפעלת את ההביטוח שלך ולא תבעת את אותה נהגת\בעלת רכב (והביטוח שלה)?

הם יש לך צילומים ממצלמת דרך, צילומי כלי הרכב בסוף הפגיעה וצילומי הנזקים?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי חייב לידע את חברת הביטוח

חברת הביטוח שלה לא תשלם לי כי היא לא מודה שהיא אשמה

הזימון לדין הוא על שמי , איפה פה חברה הביטוח ? ( אם השופט פוסק שאני צריך לשלם לה X ש"ח אז חברת הביטוח שלי תשלם ?)

כיון שהפעלת ביטוח פנה לסוכן שלך, ותן לחברת הביטוח לטפל בעניין. ממילא כבר שילמת השתתפות עצמית, לכל היותר, אם בפוליסה שלך יש השתתפות עצמית יותר גבוהה במקרה של נזק צד ג', תשלם את ההפרש (לא יותר מכמה מאות ש"ח).

השאלה שלי היא אחרת: מדוע הפעלת את ההביטוח שלך ולא תבעת את אותה נהגת\בעלת רכב (והביטוח שלה)?

הם יש לך צילומים ממצלמת דרך, צילומי כלי הרכב בסוף הפגיעה וצילומי הנזקים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודיע לחברת הביטוח, ויש גם הליך להוספתה כנתבעת. עקרונית היא אמורה "להכנס בנעליך" ולטפל בכל הארוע. יש גם אפשרות לתביעה נגדית, צריך לבחון את הנסיבות והמידע הקיים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קיבלת כתב תביעה בבית משפט לתביעות קטנות אתה מצרף את חברת הביטוח שלך כצד ג'.

https://contracto.co.il/%D7%AA%D7%91%D7%99%D7%A2%D7%94-%D7%A7%D7%98%D7%A0%D7%94-%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A/%D7%AA%D7%91%D7%99%D7%A2%D7%94-%D7%A7%D7%98%D7%A0%D7%94-%D7%94%D7%95%D7%93%D7%A2%D7%AA-%D7%A6%D7%93-%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%A9%D7%99-%D7%92/

אם הביטוח שלך מכסה גם הוצאות משפטיות אתה יכול להעביר את התביעה לחברת הביטוח לך כדי שתטפל בה.

שים לב שלכתב תביעה צריך להגיש כתב הגנה, ולכן עליך לוודא שאתה או חברת הביטוח שלך תגישו לבית המשפט כתב הגנה.

עריכה אחרונה על ידי COMMANDER
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שלכתב תביעה צריך להגיש כתב הגנה, ולכן עליך לוודא שאתה או חברת הביטוח שלך תגישו לבית המשפט כתב הגנה בתוך הזמן המוקצב.

חייבים לשים לב לעניין.

תתחיל בטיפול מול סוכן הביטוח כבר ביום א' הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסענו בכביש עם 2 נתיבים שמעתי את הרעש של הפגיעה וירדתי לשוליים, הנהגת התחילה לצרוח עלי שאני אשם,

אמרתי לה שאני נסעתי בנתיב שלי ולא פגעתי בה,

אני קיבלתי מהביטוח את הכסף ומכוון שהביטוח שלה לא נתן לה את הכסף היא תובעת אותי בבית משפט, ( 10,000 ש"ח )

אני יגיע למשפט עם הגרסה שלי והיא עם שלה,

איך השופטים מחליטים במקרה כזה ?

על פי מיקום הפגיעות

לגרסתך אתה נפגע בצד הרכב או באחוריו הפגיעות שלה בחזית הרכב.

האם כך המצב?

אתה פונה לחברת הביטוח שלך שתתגונן כנגד התביעה שלה ושתתבע בתביעה נגדית את נזקיך.

תזכה דמי ההשתתפות העצמית יוחזרו לך ולא תעלה לך הפרמיה.

אתה גם מצרף אותה כנתבעת בתביעה שהוגשה כנגדך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...