Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה בשמאל - התרשמות

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחלה כתיבה.

אגב, לפני ארבע שנים היינו באי סיינט ת'ומס בקריביים. האי שהיה בעברו הרחוק קולוניה בריטית, נרכש ע"י ארה"ב ב-1917. זה המקסימום רקע היסטורי שתקבלו ממני. הקטע הוא ששם נוהגים בצד שמאל, כמו באנגליה, אבל המכוניות למעשה מגיעות מארה"ב עם הגה שמאלי ולא ימני כמו בכל המקומות בהם נוהגים בצד שמאל. לא מכיר עוד מקום בו זה עובד כך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במזרח הרחוק הרוסי, באיזורים שקרובים ליפן קיים מצב דומה.

באיזרים האלו, בגלל יבוא מאסיבי של מכוניות משומשות מיפן אחוז מכוניות עם הגה בצד ימין מגיע ל 70%-80%.

נוהגים בצד ימין, כמו בכל שטח המדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד תוהה איך האנגלים מסתדרים כשהם מגיעים לפה (הולנד) עם רכב וסתם ככה באמצע הרחוב חונים להם רכבים עם ההגה בצד הלא נכון

נראה שהם מתורגלים היטב. כל אירופה מלאה ברכבים של תיירים בריטיים, והם לא בוחלים גם בנהיגה עם נגררים. כנראה שהם מורגלים בכך. יש לי בלונדון קרובת משפחה בת 95, שלפחות עד השנים האחרונות היתה מעמיסה את הגולף הידנית שלה על הרכבת או המעבורת פעמיים בשנה ונוסעת לגרמניה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הישיבה בצד ההפוך עוזרת מאוד להפוך את המיינדסט לנהיגה בצד השני.

במקביל היא מחזקת את האלמנט הקומי של לפתוח את הדלת של הנוסע כל פעם שאני ניגש לאוטו.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחרונה לעבור מימין לשמאל היתה סמואה, לפני כ-10 שנים.

והסיבה די טריוואלית - לאפשר יבוא מכוניות משומשות זולות מאוסטרליה וניו זילנד.

בכללי, מכוניות עם הגה בצד ימין זולות יותר כמשומשות במכירה לייצוא מכוון שיש פחות מדינות ש"צריכות" אותן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הסקירה

ואחדד משהו הקשור לנו

הבריטים השליטו את שיטותיהם וחוקיהם במושבות שלהם לרבות הנסיעה בצד הלא נכון של הכביש.

ארץ ישראל לא הייתה מושבה שלהם אלא הבריטים קיבלו אותה מחבר הלאומים לניהול - מנדט בפיקדון , לכן הנסיעה נשארה כפי שהייתה.

כילד אני זוכר לא מעט כלי רכב עם הגה ימני , כלי רכב שהובאו מאנגליה על ידי הבריטים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שנות ה-90 נסע ברחובות באחוזה (חיפה) איזה מוריס מיינור (אאל"ט) סטיישן תכול עם הגה מימין. אין לי מושג מה מקורו, למי היה שייך ומה גורלו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במפגשי אספנות אפשר לראות לפעמים מכוניות עם הגה בצד ימין שכנראה הגיעו לארץ בהתקופה ההיא. היום אסור לייבא רכב אספנות עם הגה בצד ימין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...