Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיויק 1.8 שנת 2007 [כותרת נערכה]

daniel2018
שימו לב! השרשור הזה בן 1795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתעניין ברכב מסוג הונדה סיויק החדשה es, 1.8, שנתון 2007, ראיתי שהמחירון בלוי יצחק הוא 23k, המוכר דורש 20, עם אופציה מבחינתי להתגמש, למי שמכיר את הרכב, המלצות, טענות יועילו, מה לבדוק ברכב, דיברתי עם המוכר וגם חבר, המוכר די אמין נתן פרטים זהים, אני עוד מעט ילך לראות חזותית את הרכב, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזקתי 2 כאלו, מנוע וגיר אמינים מאוד, ביצועים טובים ביחס לקטגוריה.

מבחינת דלק- בנסיעה רגועה בעיר הייתי מקבל 1/11-12 קמ"ל.

קח בחשבון שבשנתון הזה אתה עשוי להיתקבל בבלאי טבעי (תושבות, בולמים וכו)

אני הייתי מחפש דגם LS משנתון גבוה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כזאת שנת 2008 כבר כמעט 10 שנים.רכב אמין ,טוב ויפה.

תושבות החלפתי פעם אחת אבל אפשר לעשות את זה בטיפול תקופתי וזה עולה כמה מאות בלבד.

רכב מצויין ,תמיד יש לי חשק להחליף אותה ברכב אחר אבל במחיר של פחות מ 30K מקבלים רכב עם פינוקים רבים ,אמין בצורה כמעט מושלמת ,מהיר,יפה וצעיר במראה.

השוק של הדגם es הוא חזק מאוד.

מאוד ממליץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...