Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לקנות את הרכב שאני רוצה עכשיו מתוך הנחה שהוא זן נכחד? (ידני ספורטיבי)

Doron_Z
שימו לב! השרשור הזה בן 1793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נוח לך לחגור ילדים קטנים מאחור ברכב 3 דלתות?
טכניקה. נשענים עם הגב על גב המושב הקדמי, כשהוא מקופל קדימה. שולפים מהעגלה ושמים בכסא.

לי זה היה הרבה יותר נוח מאשר לכופף את הגב ולקשור, במכונית עם דלת אחורית

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אתחיל עם קלישאות של חיים פעם אחת וכאלה, די מיותר.

יש גם אבארט ידניות וישאר עודף, למרות שה208 מגניבה לגמריי.

רכב כזה אי אפשר לנסוע רגוע, זה לא שהדוושה עד הריצפה, אבל

אל תצפה ל11 קמ לליטר. אולי עם האבארט אפשרי, אבל יותר בין עירוני

70 אחוז אז כן.

אני במקומך מתנסה, זו חוויה שברור שאם לא תמצא חן בעניך, אז למכור אחרי שנה

יהיה לא כלכלי בעליל,אבל לנסות תמיד חייבים, זה בפנים בגוף מציק ודחיית סיפוקים

מביאה תסכול גדול... אין ילדים, האישה הלכה, זה הזמן (כל זמן לטעמי הוא הנכון אם רק אפשר כלכלית).

רכב כזה לדעתי יעלה לפחות 2000 שח בחודש, דלק , ביטוחים, טיפול, רכבים כאלה גם דורשים טיפול פעם

בשנה לפחות או 10 אלף קמ לטעמי. אני הייתי הולך אולי על אבארט 1012-2013, יש כמה בשוק עם פחות

מ50 אלף קמ ויש מצב שישאר לך עודף מ80 בקלות... עשה נסיעת מבחן לפני כמובן אולי הרכב קשיח לך... או

2013 פלוס מינוס, פיזו ומשאיר עודף לעצמי קצת שלא יהיו חרטות אם המהלך לא יהיה רצוי לך בהמשך.

האבארט זה כבר too much, אני מחפש רכב שיהיה הדיילי העיקרי שלי שזה אומר נוח להתניידות יומיומית ושיודע להיות שובב כשמתחשק לי לפעמים...

לא רק שהאבארט חלשה יותר היא גם overpriced בטירוף, צפופה ומצועצעת וגם יותר מדי הארדקור (לפי מה שהבנתי ה 208 GTI יותר ידידותית לנהגים קז׳ואלס כמוני). נראה רכב כיפי כשעשוע בלבד, לא כרכב ראשי.

תקנו אותי אם אני טועה אבל בארץ, אין באמת VFM טוב יותר מה 208 GTI ברמות המחירים האלה.

איך הגעת לצריכה של 11 לליטר במידה ואני נוסע רגוע בין עירוני? לפי נתוני היצרן הרכב עושה 22 ליטר בבין עירוני, אז כן ברור שזה מנופח אבל לא בכזה פער שהנתון הריאלי בנסיעה רגועה הוא 11. מאמין שלפי הנתונים של היצרן משולב מאוד רגוע שרובו בין עירוני יצא לי 14-15. אשמח לשמוע אם אני מדוייק, בקליאו אני מוציא בנסועה שלי 1 ל 18 בלי בעיה גדולה.

2000 ש״ח בחודש ללא ירידת ערך זה כואב בכיס אני לא אשקר, על הקליאו יוצא לי בסביבות ה 900-1000 אם מחשיבים דלק, טיפול שנתי, ביטוח ואגרה. בעצם אני אשלם יותר מ פי 2 פה, מצד שני גם התאוצה מ 0 ל 100 היא גם כמעט פי 2 :-D

נוח לך לחגור ילדים קטנים מאחור ברכב 3 דלתות?

בחיים לא היה לי רכב 3 דלתות וממה שאני יודע גם ילדים לא אז באמת שאני לא יודע איך זה, בגלל זה גם שואל פה. (עכשיו הבנתי ששאלת את איתי בעצם, התבלבתי כי עברנו לדף חדש, לא משנה)

אני בא מרקע משפחתי של סוזוקי ושאר מקררים יעילים, בחיים לא נהגתי ברכב מסוג כזה ולכן המטרה המיידית שלי היא אשכרה לעשות נסיעת מבחן כדי לראות אם זה מתאים לי בכלל, אולי זה יותר מדי מהיר ומלחיץ בשבילי? אולי נוחות הנסיעה בלתי נסבלת גם ביחס לקליאו שלי?

עכשיו, איך אני בדיוק קובע נסיעת מבחן, לא נעים לי ללכת לשגע את הסוכנות ושהמשנע שלהם ינסע עם הרכב מאיזה סניף שהוא נמצא בו רק כדי שאעשה סיבוב ואגיד להם לא תודה כדי שאקנה ביד 2, מרגיש לי לא בסדר. מצד שני גם לבנאדם פרטי אין זמן לשטויות האלה כי הרי אני לא בא לקנות עכשיו אלא רק לבדוק אם זה מתאים לי מלחתכילה ובמידה וכן הוא יצטרך לחכות מי יודע כמה זמן עד שאמכור את הקליאו. בקיצור, לא יפה גם. אז מה עושים?

במידה ואכן אוהב את הרכב אחרי הנסיעת מבחן אז אני נוטה ללכת על זה, הנסיבות כרגע מאפשרות את זה ואני מבין שאני בנקודה בחיים שזה מסתדר וחבל לבזבז את ההזדמנות הזו. מקסימום כמו שנאמר פה, ניסיתי משהו חדש ולא התלהבתי ואני מוכר וחוזר למשהו סטייל הקליאו (אולי אפילו לדור הבא שיגיע עד אז) אבל קודם כאמור נסיעת מבחן.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
טכניקה. נשענים עם הגב על גב המושב הקדמי, כשהוא מקופל קדימה. שולפים מהעגלה ושמים בכסא.

לי זה היה הרבה יותר נוח מאשר לכופף את הגב ולקשור, במכונית עם דלת אחורית

מה שהוא אמר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז "לחיות את הרגע" או "לתכנן את העתיד" ?

כמו כולנו גם אתה מחפש את הבלאנס בין שתי האופציות שיביא לך את מקסימום האושר כרגע ומקסימום האושר בעתיד (כמו שאתה תופס אותו כרגע).

2 סנט קצרים :

הרבה זמן חלמתי על 208GTI, למעשה מאז שנות ה-90 העליזות בהן נפלתי באהבה עם אחותה המבוגרת שהייתה יקרה מדי עבור חייל צעיר, סטודנט צעיר ועובד צעיר.

שנים יפות עברו בטיסה והגיע הרגע שבו הצלחתי לעמוד בסטנדרטים הכלכליים שהיפהפייה דורשת, במקביל להתקרבות שלה אליי בצעדי ענק בזכות ירידת הערך המבורכת. לקחתי פרק זמן לא מבוטל למצוא את הכלה האמיתית, לא נכנעתי לכל מאטצ' בטינדר שנראה טוב רק בתמונות אבל הרגיש פחות טוב במציאות, ואחרי כחצי שנה של חיפושים מרגשים מצאתי את זאת שאהבה נפשי.

מאותו רגע כל נסיעה שגרתית לעבודה הפכה לחוויה, כל קליק על השלט גורם לה לקבל אותי בהתלהבות עם אוזניים זקורות, וכל מבט לאחור אחרי הנעילה מעלה חיוך של ילד בן 18 שראה כרגע 205GTI "גוזרת" יפנית רועשת במירוצים המאולתרים ליד קניון הזהב.

שורה תחתונה, אם לא מדובר בפריצת תקציב רצינית עבורך (וככל הנראה לא מדובר, כי כרגע טפו טפו בלי עין הרע חמסה חמסה היא עושה רושם של מאוד אמינה) תן גז לחיפושים של אקזמפלר טוב ואל תסתכל אחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והתייחסות קלה למספרים :

ביטוח - 4K לחובה ומקיף ב"גו" של הכשרה, אבל אני מניח שגם אצל אחרים

דלק - 1:10 - 1:12, אני נוסע בעיקר בינעירוני אבל עם רגל כבדה

טיפולים - סטנדרטי

ירידת ערך - גדולה אבל היא משחקת גם לטובתך בקנייה

מציע לך לחפש רק 2016 וצפונה ולבדוק טוב בסבלנות, יש לא מעט אחרי תאונות.

שים לב שאחרי שאתה קונה מתחילות בעיות חדשות שלא היו לך עם הקליאו :

1. לשמור על הרכב מפגיעות חיצוניות

2. לשמור על הרישיון שלך

3. לשמור על עצמך

אם יש עניינים נוספים אשמח לסייע בפרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

11 קמ לליטר לא המצאתי, זה הנתון של אבארט ידנית קצת משופרת 220 כס,זו עובדה לא ממציא.

אם תסע בעדינות אז 1-12 - אולי 13 קמ לליטר ברגוע, אבל אני בספק.

אני אתך בנוגע לפיזו שלא תחשוב, רכב חביב לטעמי , לא נהגתי בה עדיין, אבל יש לי 208 חלושה 1.6 ליטר עגלתית

ולא דומה לה כלל, אבל מאוד כיפית לנהיגה.

עריכה אחרונה על ידי bigmik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

11 קמ לליטר לא המצאתי, זה הנתון של אבארט ידנית קצת משופרת 220 כס,זו עובדה לא ממציא.

אם תסע בעדינות אז 1-12 - אולי 13 קמ לליטר ברגוע, אבל אני בספק.

אני אתך בנוגע לפיזו שלא תחשוב, רכב חביב לטעמי , לא נהגתי בה עדיין, אבל יש לי 208 חלושה 1.6 ליטר עגלתית

ולא דומה לה כלל, אבל מאוד כיפית לנהיגה.

אה אוקיי חשבתי שהתכוונת לפיג'ו עם הנתון של הדלק, במקרה של האבארת' אין לי באמת מושג, מבחינתי זה לא רכב שאפשר לקנות כדיילי אבל אני אשמח פעם לעשות עליו סיבוב כי אני יודע שאין חוויה דומה לרכב הזה לטוב ולרע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכנס לכיס שלך אך חייב להגיב. רכב ספורט ויותר מדי חשבונות ביחד לא מסתדר טוב. אם אתה יודע בוודאות שכלכלית תוכל לעמוד בהוצאה נוספת אז תקנה אותה.כי לרכב כזה יש ערך אחר וזה כיף. כיף לא נמדד בכסף. כשאתה מניע רכב בבוקר שעושה לך טוב על הנשמה זה שווה כל שקל ואין קשר אם הוא אוטומט או רגיל. אבל אם תמשיך להיות פולני (קמצן אולי?) אז אל תחליף. אל תצפה שרכב ספורטיבי יעלה כמו קורולה בתחזוקה. כי לרוב יש להן גם שוק אפטרמרקט שיש סיכוי מפתה אולי לשים תוכנה , אולי מתלים ,אולי שורט שיפטר או פליטה. זה עולם קצת אחר והרבה יותר מעניין . מומלץ מאד אם את מוכן לזה נפשים להוציא על עצמך עוד כמה שקלים.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לעבור על הרבה שרשורים וקשה לקרוא את הכל ולכן מראש מתנצל אם פספסתי או אפספס כאן משהו.

לפותח השרשור - הרבה פעמים כשמגשימים פנטזיה - המציאות שולחת אותה ישר לעזעזל.

דוגמא - הפנטזיה 500 אבארט'

מזיל ריר על הרכב, על הרעש, על העיצוב.

מציאות - הרכב אכן מעלה חיוך בלתי נשלט על הפרצוף - כאן הפנטזיה לא אכזבה ואף מעבר - עלתה על כל דמיון.

אבל תנוחת ישיבה שליותר מנסיעות קצרות - בלתי נסבלת.

מרחק בין הראש של מי שיעז לשבת ברכב הזה מאחור לשמשה האחורית - 20 ס"מ (לא רוצה לזרוק כאן הערה סקסיסטית אז נגיד שזרקתי) - לא רוצה להושיב שם ילדים.

פנטזיה נוספת - קאדילק CTS דור שני

מזיל ריר על הרכב - עיצוב פנים וחוץ, כוח גס של מנוע אטמוספרי שמורכב על שאסי ובודי קלי משקל, אבזור מפה ועד הירח

מציאות - אכן הסלון של הרכב מדהים והמושבים נוחים ברמה האורגזמית, הרכב חזק! זריז והמערכת סאונד לא דורשת שום שיפור מבחינתי - הכל טוב.

עד שאתה עובר באמפ ראשון במהירות שהיא קצת מעבר ל20 קמ"ש

עד שאתה מבין שאתה פשוט לא יודע באיזו מהירות אתה נוסע - כי אתה לא שומע כלום! לא מנוע, לא רוח, לא כביש - אין, אתה מבודד מהכל - אין תחושה - 80 אחוז מהכיף בערך הלך רק על זה.

ואת אותו הדבר בדיוק אני יכול לאמר גם על אינפיניטי G או M שהזלתי עליהן ריר - בדיוק את אותו הדבר. (במובן זה שהבידוד הוציא לי את כל הכיף מהנהיגה).

תשמע - תעשה נסיעת מבחן ב208GTI או כל רכב אחר שאתה מזיל עליו ריר ותתרגם את זה לאופי הנסיעה העיקרי שלך - באמפ אחד שאתה מרגיש בגב - תכפיל את זה ב365 יום בשנה ואז תכפיל את זה בכמות השנים שאתה חושב שאתה תסבול את הבאמפ הזה בגב.

תקרא קצת על התופעות המוכרות של הרכב - מה שישראלים אוהבים לכנות בתור "מחלה" - מנוע THP עם בעיה של הצטברות פיח ממה שאני מבין זו התופעה הכי שכיחה ברכב הזה נכון לפז"ם הצעיר שלו על הכביש.

אבל מה שהכי חשוב זה ה"קליק" הזה שמקבלים בנסיעת מבחן - את הקליק הזה הרגשתי עד היום בשלושה רכבים שבהם פשוט ידעתי - זה שלי!!!

ובכל כך הרבה רכבים אחרים - זה היה כל כך "אנטי קליק" ובחלק זה היה "קליק" עם "אבל" מאוד גדול - והשניים האלו היו באמת ה500 והCTS

אלו שהיה לי בהם קליק -

קורולה 96 - פשוט אהבתי כל דבר ברכב, לא יודע למה אבל המקרר היפני הזה - התאהבתי ברכב.

אוונסיס 2006 - זה היה אחרי שבאותו המגרש, שבוע לפני - עשיתי נסיעת מבחן בפג'ו 206 דגם שלוש דלתות שנראיתה חדשה והגיר AL4 - תשמע, הייתי בטוח שהרכב תקול! :-D בקיצור זה אחד הרכבים שעשיתי בהם נסיעת מבחן והיה ההפך מקליק.

ואז נכנסתי לאוונסיס - אני נשבע בכל היקר לי - יצאתי מהמגרש, פניתי ימינה - נתתי לחיצה אחת על הגז - אבא שלי היה איתי - נתתי לו מבט והוא כבר קרץ לי - יצאנו משם אחרי חצי שעה עם האוונסיס.

זה לא היה קליק - זה היה קא-בום!

ואז הדודג' - שכל החושים שלי דווקא אמרו לי "לא, זה לא זה" - ואחרי נסיעת מבחן כל מה שהיה לי בראש זה לבבות ופריחת דובדבן :-P

:?

והנה רשימה קצרה של רכבים שזה היה פשוט "לא"!

פורד מונדיאו 2003 - עגלה!

סובארו אימפרזה GX - עגלה בלי סוסה!

קרייזלר PT CRUIZER - נשבר הגב, נתפס הצוואר, שתיין דלק בלתי נלאה (נסעתי עליה בשהכרה בארה"ב)

מאזדה 6 (הדגמים החדשים - כן כן, רכב עם התנהגות לא רעה בכלל!) פרימיום פלוס - סלון עור, מערכת נאה ביותר ושלל אבזור - הרכב קרש!

פג'ו 107 - באחותה טויוטה אייגו שנסעתי בה בכרתים כשהייתי הרבה יותר צעיר - זה היה כיף, לכמה ימים - חזרתי לארץ רציתי לקנות אחת - יותר מאוחר, שנים קדימה שכרתי אחת לשבועיים - הכאבים בברך, העייפות מהפקקים - פשוט... לא!

וכמובן שהרשימה נמשכת אבל - YOU GET MY POINT

ואם עשית נסיעת מבחן וכל זה לא רלוונטי - שמע, תיגש לבנק - תברר מה היכולת שלך ואיפה אתה עומד

ותגשים חלום!!! אתה חי פעם אחת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכנס לכיס שלך אך חייב להגיב. רכב ספורט ויותר מדי חשבונות ביחד לא מסתדר טוב. אם אתה יודע בוודאות שכלכלית תוכל לעמוד בהוצאה נוספת אז תקנה אותה.כי לרכב כזה יש ערך אחר וזה כיף. כיף לא נמדד בכסף. כשאתה מניע רכב בבוקר שעושה לך טוב על הנשמה זה שווה כל שקל ואין קשר אם הוא אוטומט או רגיל. אבל אם תמשיך להיות פולני (קמצן אולי?) אז אל תחליף. אל תצפה שרכב ספורטיבי יעלה כמו קורולה בתחזוקה. כי לרוב יש להן גם שוק אפטרמרקט שיש סיכוי מפתה אולי לשים תוכנה , אולי מתלים ,אולי שורט שיפטר או פליטה. זה עולם קצת אחר והרבה יותר מעניין . מומלץ מאד אם את מוכן לזה נפשים להוציא על עצמך עוד כמה שקלים.

יפה שזיהית את המוצא שלי :-D

שמע אני מבין שרכב כזה עולה יותר ושבכלל דברים טובים ״שווים כל שקל״ אבל בסופו של דבר אני כולה בא מקליאו 0.9 וקופץ פה חתיכת מדרגה, קשה לי לא להתעסק במספרים כי כסף הוא שיקול ברמות האלה, כולל ביטוח ודברים משעממים ואנטי ספורטיביים כמו צריכת דלק.

אני לא קופץ גם מעל הפופיק, אני לא נהג מאוד מתקדם, אני ארצה לקחת קורס נהיגה מתקדמת בהמשך אבל קודם תן לי לראות אם אני בכלל מצליח להתמודד עם הרכב סטוק לפני שאני הולך לכל האקזוטיקה הזאת.

Lans, מאוד נהניתי לקרוא את ההודעה שלך. אגב חצי מהקטע של הקאדילק זה הבידוד שהרגשת לא? אז למה התאכזבת?

אבל כן, אני מבין את המסר של ההודעה, ברור שחייבים להרגיש את הרכב לפני שהולכים על מהלך כזה. מה שכן לא תמיד נהיגת מבחן יכולה לספר הכל, קודם כל תופעות כמו שתיארת שפתאום בנסיעה ממושכת הקשיחות מתחילה להציק והרכב מתחיל להיות יותר מדי לא נוח - זה לא משהו שאפשר לבדוק כי נסיעות מבחן הן לא ממושכות.

נסיעת מבחן לא יכולה להראות לי איך זה לחיות עם רכב 3 דלתות ביום יום, רק אחרי תקופה אתה מבין איפה המגבלות של התצורה הזו ועד כמה זה מהותי ומציק או שולי.

אבל יותר מהכל נסיעת מבחן לא יכולה באמת להראות אם אפשר להסתדר עם רכב כזה לטווח ארוך מבחינת הכח שלו, במיוחד למי שאין לו ניסיון הרכבים כאלו כמוני (כאמור בחיים לא נהגתי ברכב ספורטיבי), זו חוויה כזו ראשונית שאולי תרגיש מלחיצה ו too much ברושם ראשוני אבל עם הזמן לומדים להכיר את הרכב ורק אז יש את הקליק המדובר.

בקיצור, נסיעה כזו היא אחלה בשביל לקבל מושג בסיסי ולראות אם אין רתיעה טוטאלית מכל הקונספט אבל בשביל באמת להבין אם כל הדבר הזה מתאים לעומק כנראה שצריך בסוף לקפוץ למים ולנסות באמת את החוויה של איך זה להחזיק אוטו כזה. תודה על העידוד, אני מסכים איתך שחיים רק פעם אחת וחוויה כזו ייחודית שווה ניסיון לפחות פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקרוא לי גם בשם הפרטי - אדי (ואני ה-פולני של הפורום!)

הCTS לא אכזבה במובן הזה - היא ממש לא היתה אכזבה למען האמת וגם נשאר לי ממנה טעם של עוד דווקא בגלל הדברים שהם לא קשורים בה לספורטיביות או ביצועים.

המושבים שלה הם מהנוחים שיצא לי לשבת ברכב - למען האמת אני חושב שזה הרכב עם המושבים שהיו לי הכי נוחים עד היום.

את הסלון שלה יגידו מה שיגידו כל אלו שחושבים שהוא לא סלון איכותי או מוקפד - מאוד אהבתי - זה פשוט דיבר אליי.

המערכת סאונד שלה היתה באמת, פנטסטית והיא לא היתה האחת של BOSE אלא האחת של מארק לוינסון -> פשוט אין מה לשפר מבחינתי.

אבל הדברים שהורידו לי ממנה היו - נתק מוחלט מהכביש - באמת הבידוד כל כך טוב שאתה מנותק.

אין לך כמעט צליל מהמנוע רק התחושה שלו (שהיא נהדרת בפני עצמה) ובכל מהירות - אתה פשוט לא מרגיש את זה - זה הורג את הכיף מרכב שהיצרן גם נתן לו נתוני פרפורמנס לא רעים בכלל כמו מיאוץ מ0-100 ב6.3 שניות, כמו יכולת סבירה לקחת סיבוב - זה פשוט לא משדר לך את זה, לא כיף גדול.

אז מה ההיגיון? ביואיק לה קרוס תעשה את זה טוב יותר לא? (אני מדבר על הנוחות והפינוק והבידוד)

ואז גם מגיע הקטע שהבולמים שלה פשוט קשיחים והם לא מתכווננים - כל באמפ, כל בור, כל אבן על הכביש - אתה יודע בדיוק איפה היא נמצאת ואז אתה גם נזכר איפה עמוד השידרה שלך ואיפה השיניים.

לא צריך יותר מנסיעת מבחן קצרה שבוחנת את האספקטים האלה בכדי לדעת שאחרי תקופה מסויימת זה פשוט ימאס - ובגלל שזה גם היה הרכב של בן דוד של אשתי וראיתי איך בהתחלה הוא התלהב מהרכב הזה בלי סוף - אחרי שנה איתו ואשה ותינוקת - יצאו לו מהפה בעיקר דברים נגד הרכב.

ואני מתאר לעצמי שגם לי היה קורה משהו מאוד דומה לזה אחרי שהייתי ממצא את מה שכן טוב בה.

לגבי נסיעות מבחן קצרות -

א. הן טובות מאוד בשביל קודם כל לדעת אם יש קליק או אין קליק.

אם היה קליק בנסיעת מבחן קצרה אתה פשוט יודע שזה שלך.

אם לא היה - כאן כבר לניסיון יש משמעות ביכולת לקחת נסיעת מבחן קצרה ולהבין ממנה מהר מאוד אם זה בשבילך או לא.

לנסיעת מבחן ארוכה - אתה צריך אקזמפלר שאתה יכול להשכיר - לפחות לסוף שבוע.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך בעניין הקאדילק אדי :) נשמע מבאס מאוד. נראה שזה מה שיביא איתו העתיד החשמלי אז תתכונן.

מסכים איתך לגבי מה שאמרת על נסיעות מבחן, גם אני חושב שהכי טוב אם היה אפשר להשכיר את הרכב לסופ״ש אבל אני לא חושב שיש אפשרות כזו לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו שאני מתלבט בעצמי אם למכור את האדם s בקרוב, כבר שנתיים וקצת אצלי ואני עצוב שהזמן בורח מהר.

רוצה שוב רכב ידני שובב גם שיחליף אותה וגם כזו שהאישה תוכל לנהוג בה, משכנע אותה על ידנית בלבד, והיא כבר חושבת על ילדים שאפילו טבעת עוד לא הוצאתי למרות שיש ISO FIX מאחורה (חיה בסרט :p ), אבל אין הרבה חלופות כרגע.

אולי הסוזוקי סוויפט ספורט אבל אין לי מושג אם מתכננים להביא אותה, למרות ההבטחות

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...