Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לקנות את הרכב שאני רוצה עכשיו מתוך הנחה שהוא זן נכחד? (ידני ספורטיבי)

Doron_Z
שימו לב! השרשור הזה בן 1794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תחכה למספר קונים פוטנציאליים ולבינתיים תיגש לקבל הצעת מחיר מהטרייד - שיהיה לך אמדן של הפערים. יהיה לך הרבה יותר קל לקבל לאחר מכן החלטה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה מה שאני אעשה לאנוס, אחרי שאבדוק את הרכב בתקווה מקרוב עוד מעט.

בימים האחרונים אני קורא לא מעט חומר על הרכב, אני מרגיש שהוא באמת הרבה פחות ביג דיל ממה שעשיתי מבחינת ״הארדקוריות״, להפך, אפילו נשמע לפי חלק מהתגובות שהיא רכה מדי ולא חדה מאוד מבחינת ההתנהגות והספורטיביות (סוג של 208 רגילה עם כח?), ושהנתונים שלה על הנייר אומנם מרשימים אבל הם מתרגמים למשהו פחות מרגש וחזק בפועל כי הכח בא בצורה לניארית וברורה, ככה שהרכב מרגיש פחות חזק ממה שהנתונים מספרים.

לא יודע מה זה אומר לגבי כמישהו שאין לו רקע אבל נשמע שלכל הפחות היא תהיה ידידותית מאוד עבורי ולא בדיוק מפחידה או מלחיצה כמו שחששתי.

גם ראיתי שבמתיחת הפנים שנעשתה ב 2016 שופרו קצת הביצועים אבל מצד שני שיא המומנט מגיע מאוחר יותר ב 3000 סל״ד ולא ב 1700 כמו שהיה בעבר, סלחו לי על הבורות אבל זה לא נחשב דווקא לשנמוך?

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-208 GTI היא מכונית ספורטיבית מצויינת ולגבי ההשוואה מול ה-208 הרגילה, היא מונמכת ב-1 ס"מ, מפתח הגלגלים רחב יותר מקדימה ומאחור, והמתלים שלה מוקשחים משמעותית וגם להגה כיול מובדל. אם אתה לא מתכוון לנהוג איתה רק במסלול, אז היא לא תרגיש לך רכה בכלל. כיול המתלים שלה מוצלח מאד לכביש הציבורי, וגם במסלול תוכל להפיק הנאה מרובה.

אופציה נוספת (אך הרבה יותר נדירה) היא הפורד פיאסטה ST שהיא הטובה ביותר בסגמנט.

לגבי תפוקת המנוע, לפי הגרף המצורף זה בהחלט שיפור. 9ce9937925978c95a2597b8e0b6ef347.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי menir1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן קראתי גם על הפיאסטה והבנתי שהיא הכי מהנה בסגמנט אבל בישראל זה פחות רלוונטי.

אני בסכ״ה מרוצה מאוד מכל מה שאני קורא על ה 208, נשמע בדיוק הרכב בשביל אחד כמוני.

החסרונות העיקריים הם הסאונד האנמי והגיר שאומרים שקצת מעורפל אבל חוץ מזה נראה שבארץ הוא בקלות ה VFM הכי טוב בסגמנט היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאונד אנמי מתייחס לדגמים לפני מתיחת הפנים. הנושא שופר קלות במתיחת הפנים בסלד נמוך, אך בשיא המומנט יש רעש תהודה לא נעים במיוחד, מה שמאלץ אותך לשייט ב-110 או צפונה ל-140.

קח בחשבון שבדגם לפני מתיחת הפנים, משאבת הדלק לחץ גבוה היא נקודת תורפה. מעבר לכך, מנוע המטופל לפי הספר, יגלה אמינות טובה. תחפש מכונית שלא דחפו לה מסנן אויר של K&N, כי הוא יכול להיות זרז להתפתחות משקעים על שסתומי היניקה. מנוע המטופל עם שמן לפי הוראות יצרן ומסננים מקוריים יעבור גם 150K ק"מ לפני הצורך לנקות שסתומים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...