Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני לאשה עד 35-40 אלף ש"ח - זוג פלוס קטנטן בן חצי שנה

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 1788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אנחנו זוג פלוס ילד בן חצי שנה וצריכים לקנות רכב שני לבית,הרכב הראשון הוא 308SW 2015 ואנחנו מחפשים רכב שני שישמש את אשתי אבל שתהיה לו היכולת להכיל עגלה כשהיא תהיה עם הילד,כמובן שבנסיעות המשפחתיות ניסע בפיג'ו אבל צריכים עוד רכב.

התקציב שהגדרנו(ואנחנו רוצים שהוא יהיה כמה שיותר נמוך) הוא 35-40 אלף ש"ח

בטווח הרחוק רוצים עוד ילד(בשנתיים - שלוש הקרובות) והרכב הזה שנקנה מתוכנן להיות אצלינו 4-6 שנים לכן צריך להתחשב גם במצב ששני ילדים יסעו ברכב ושהוא יוכל להכיל את הציוד של שניהם.

אזמח לדעת על מה אתם ממליצים מנסיונכם.

תודה,

זיו.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה208 עם מנוע 1.2 טורבו מעל התקציב,דיברתי עם הסוכן שמכר לי את ה308 והוא אמר לי שיש לו בתקציב הזה רק רכבים שעברו מעל ל100 אלף ק"מ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

208 אחלה אוטו גם לארנק בגלל סטיגמות וביקוש נמוך, אפשר לקנות כאלה בלא מעט מתחת למחירון - לזה עדיף פרטי ולא סוכן

האם רלוונטי גיר ידני? אם כן תוכל לקנות ידנית (לא טורבו) בפחות מהתקציב שרשמת.

אני מאמין ש- 208 1.2T אוטומטית 2015 אקטיב/אקטיב פרו תוכל לקנות בלא הרבה מעל התקציב. אם זה עדיין לחוץ ולא קריטי האיבזור יש בטח בלי סוף מגרסאת האקסס הלא מבוקשת למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך לכיוון של מיקרוואן.

טויוטה ספייס וורסו, הונדה ג'אז, ניסאן נוט, קיה סול ואם יש אפשרות לגיר ידני או שמוכנים רובוטי אז גם סיטרואן C3 פיקאסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קצת הזויה... יש לכם פיג'ו 308SW, האם אתם מרוצים מהרכב?

במידה ואתם מרוצים מהרכב, לדעתי ב40K אתם יכולים לקנות 308SW נוסף. מקום לעגלה - יש. מקום לילד - יש. מקום לילד נוסף - יש.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

308 רגילה? היתרון של רכבים צרפתיים זה ירידת ערך גדולה, כך שבתוספת קטנה לתקציב זה אתה יכול לקנות 2015.

אם לא, אז הונדה ג'אז מצוינת רק שתצטרך להתפשר על שנתון, אופל קורסה נהנית ממחיר נמוך כיד שניה, אבל קצת מיושנת.

אם אפשר ידני אז 208 אקטיב, לפני שבוע עשינו טרייד אין בלובינסקי והשארנו אחת מטופלת טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב צרפתיות ואת הדגמים האלו בפרט (208\308), אבל לאחרונה צצו מס' סיפורים של מנועים שהיו צריכים החלפה, בנוסף לא חסרים רכבים עם היסטוריה של החלפת מנוע תחת אחריות, לכן עם כמה שהרכבים האלה מעולים, לא הייתי מחזיק 2 רכבים עם "סיכון" להוצאה גדולה בשנים הקרובות במיוחד לזוג צעיר.

אני הייתי מתמקד ברכב פשוט טכנולוגית (אטמוספרי פלנטרי/רציף) וללא פוטנציאל תקלות יקר כדוגמאת הונדה סיוויק/ג'אס, טויוטה אוריס/ורסו.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הזריזות והגודל הקטן של ה-208 עדיפים לנסיעות עירוניות וחניות על סטיישן

מסכים איתך לגבי המימדים והחניות אם כי הוא לא ציין את זה כלל בשיקולים, אלא רק ציין שמדובר ברכב שני.

אני הצעתי את ה308SW כי יש סיכוי טוב שה308SW תהיה זולה יותר מ208 מאותו שנתון וגם כי הם מכירים את הרכב ויודעים אם יתאים לדרישותיהם או לא.

לנו, ה208 הייתה קצת גבולית בגודל, זוג + תינוק + עגלה(תינוק - אמבטיה),אני לא אומר שהיא לא יכולה להתאים כי אנחנו הסתדרנו איתה תקופה של כמה חודשים (היו קצת אתגרי מימדים) אבל צריך לוודא את זה. במקרה של העגלה אנחנו היינו צריכים להפרד מהמדף בתא המטען ולבנות "מגדל" שכלל את בסיס העגלה ועליה האמבטיה. הרבה מקום לא נותר בתא המטען + אם היינו ממקמים את העגלה שלא בצורה המיטבית זה היה ממש מקשה על סגירת הדלת / העגלה הייתה נוטה לכיוון הדלת ומונעת סגירתה. כמובן, שוב, תלוי בסוג העגלה ובגודלה, שלנו הייתה די ממוצעת.

עוד עניין שצריך לקחת בחשבון - במידה וידרשו בשני כיסאות בטיחות ברכב במקביל(גיל 3 מאפשר מעבר לבוסטר? הקטן שלי גם רק בן חצי שנה:-)) חשוב לוודא שהרכב מספיק מרווח כך שיש מקום למושב בטיחות גם מאחרי כיסא הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזו עגלה מדובר?

חלק לא קטן מהעגלות שמשמשות ילדים בני חצי שנה נכנסים בקלות לבגאז' של פיקנטו (עגלה שמתקפלת למטריה).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

הקטנטן בן חצי שנה והוא כבר לא צריך אמבטיה אלא טיולון שראיתי שיש הרבה מאוד טיולונים שמתקפלים למשהו מאוד מאוד קטן שנכנס אפילו ברכב מיני.

לגבי קנייה של עוד רכב עם מנוע 1.2 טורבו מקונצרן פיג'ו יש פחד מסויים שיהיו שני רכבים כאלה במשפחה למרות שאנחנו מאוד מרוצים מה308SW שלנו.

אנחנו מעדיפים משהו שהוא פלנטרי ואטמוספרי ופשוט ככל האפשר בשביל האשה,יש כמה דברים שהם חובה כמו אופציה לביטול כרית אויר מקדימה ומערכת בלוטוס מובנית ברכב(האשה שונאת את כל המערכות האלו ששים לבד וזה מאוד בולט שזה לא הגיע מהיצרן).

בגדול יש העדפה לרכב קטן(מיני\סופר מיני) אוטומטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגעתי בתקציב שלך תוכל למצוא כבר איזו פיקנטו. ספארק גם נכנסת בתקציב אבל תא המטען שלה לא מתאים אפילו לטיולון.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורסה או C3 דור קודם, שניהם אמינים, עם רכיבים עיקריים די ותיקים, חטפו ירידת ערך גדולה מאוד כך שתוכל לקנות די חדש, החסרון שהם די מיושנים, ומנועים אטמוספיריים וגירים פלנטריים כך שיהיו עצלים קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורסה או C3 דור קודם, שניהם אמינים, עם רכיבים עיקריים די ותיקים, חטפו ירידת ערך גדולה מאוד כך שתוכל לקנות די חדש, החסרון שהם די מיושנים, ומנועים אטמוספיריים וגירים פלנטריים כך שיהיו עצלים קצת.

מה זה דור קודם איזה שנים מדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...